• Dino
    2.2k

    Znam, trenutno u svijetu ne znam jel postoji takva vrsta vladavine. Engleska, odnosno britanija je imala nesto ak mogu rec slicno, al se “moc” monarha svako malo smanjivala i sad je kraljica zapravo maskota.

    Kazem, trenutno je nezamislivo i neprovedivo, pogotovo kod nas, mislim ko bi nam bio kralj :lol:
  • xavier
    11.1k


    Najmanji je problem naći nekog da ti bude kralj ako baš imaš potrebu imati nekog tko ti vladar :wink:
  • Dino
    2.2k

    Zamislite situaciju di se bira vladar na nacin kao i predsjednik te nakon tog dobiva status kralja. Zoki I. Veliki :cool:
  • Dino
    2.2k
    Ko to kaze, ko to laze ili panteri i mauzer
  • Riki
    9
    Hahah Ko to kaze, ko to laze.
    Odlazak Bandica ili odlazak brace Mamic?
  • Neki tip
    19k
    Odlazak Bandica ili odlazak brace Mamic?Riki

    Uf, dobra.. pitam se kak se nitko na skoro 100 stranica nije sjetio to postavit :chin:

    Valjda zato kaj bi umjesto "ili" svi radije vidjeli jedan kraći veznik.. :brow:

    Paaa, čak Mamići. Ne zato kaj mi je klub važniji od grada, nego zato kaj grad zbog svoje veličine lakše podnese štetočinu.

    P.S. dodatan razlog za odabir je što se gradonačelnik ipak bira.. pa imamo što zaslužujemo. Mamiće nitko ne zaslužuje.
  • marcio amoroso
    31.9k
    P.S. dodatan razlog za odabir je što se gradonačelnik ipak bira.. pa imamo što zaslužujemo. Mamiće nitko ne zaslužujeNeki tip sa Zapada

    Već ovo je dovoljan razlog da se odgovori sa “Mamići”
  • Baneki
    713
    A novo pitanje/dvojba?
  • Neki tip
    19k
    ma napostavljao sam se.. a i znaš da rijetko postavim samo 1. :) Ako krenem, bit ce ih 10, a onda na živce idem ekipi.. sam ti postavi ak imas ideju
  • Dino
    2.2k
    Ako krenem, bit ce ih 10Neki tip sa Zapada

    Ajde ajde, mi se veselimo tvojim dvojbama, a ti strajkas :grin:
  • Baneki
    713
    Ok evo par morskih da nam tema ne zamre

    Orada ili brancin
    Lignje na žaru ili pohane lignje
    Pošip ili plavac
    Dagnje ili kamenice
    Gregada ili brodet
  • Dino
    2.2k
    Brancin
    Pohane
    Posip
    Dagnje
    Brodet

    Dagnje ili pizdice
    Trilje ili trlje
    Sardine ili srdele
    Dupin ili delfin
    Ajkula ili morski pas
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pizdice
    Trilje
    Sardine
    Delfin
    Ajkula

    Inače ne volim ribu, izuzev pohovanu oni štapići ili nešto ovak, nezz kako ljudi to mogu jest

    Dinamovi ex zlatni dresovi ili ovi neon
    Plavi dres plavi šorc ili plavi dres bijeli šorc
    Svjetlo plavi ili tamno plavi dres
    Druga garinatura bijeli dres ili ex narandžasti(tko se sjeća naravno) :grin:
  • Dino
    2.2k
    nezz kako ljudi to mogu jestNavijač Dinama

    Jel oces da ti radi mozak il mislis bit ko ovi novi ljevicari :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Fritula ili frita
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.