• deda
    27.7k
    Dođi u Duksu
  • Shkera
    19
    slazem se sa svike napisanim u vezi Majera... a i drotova
  • Carrasco
    4k
    Majer je u Lokomotivi bio tri puta brži, okretniji i eksplozivniji... čini mi se da je dodao dosta kg otkad je u Dinamu
  • Shkera
    19
    Nisam ga pratio u Loksi, ako je tako, onda je istina kaj se prica da je mamin sincic pa se dolaskom u Dinamo usr** i postao nesiguran te iz toga proizlaze sporost i greske.
  • Neki tip
    19.1k
    Ne znam je li mamin sinčić, ali svakako mi se ne čini gladnim.

    Uvijek sam, doduše, mislio na glad u onom metaforičkom smislu, a sad ispada da ne gladuje baš ni ovako.. :lol:

    Mom klincu je Majer (po)najdraži igrač Dinama (voli "šmekere", za razliku od mene koji više padam na "ratnike"), tak da doma "ne smijem" protiv njega pa si ovdje dam oduška... :)
  • Guinness
    1.9k
    Ne znam je li mamim sinčićNeki tip sa Zapada

    Ljeto kad je dolazio tu pričalo se dosta da ide u newcastle i da je njegova mama "težak pregovarač"... Toliko je težak pregovarač da je odgovorila lokomotivu od 7 milijuna eura od newcastlea i ispregovarala s Dinamom... Pametnom dosta
  • marcio amoroso
    32.1k
    Majer se po meni nepotrebno troši tražeći loptu po krilima. Osim toga se strašno loše pozicionira kad momčad izgubi loptu i gubi energiju da bi to nadoknadio trčeći za igračima.

    On je tip desetke koja zna podvaliti loptu, koja zna odigrati dobru dugu loptu, k tomu je još i borben. Te vrline moraju biti dostatne da bude jedan od boljih igrača u ovom Dinamu.

    Jednostavno ga treba usmjeriti da radi ono što najbolje zna.
  • deda
    27.7k
    Što bi se ono reklo, pamet u glavu, a ne u noge.:cool:
  • EastsideZg
    166
    Meni je Majer premlitav, u 80% duela zavrsava na travi. Protiv losijih ekipa ima vise prostora i vremena, pa tu njegove kvalitete dolaze do izrazaja. Protiv jacih, brzih, boljih igraca mi izgleda jako, jako skromno, i zato ga ni ne vidim kao nekog tko moze puno doprinjet u Europi.

    Kadzior mi, s druge strane, postaje jedan od najdrazih igraca. Ima slicne mane kao i Majer, ali njegova zelja i pristup me odusevljava. Vidi se da daje sve od sebe i da mu je stalo. Uz to, ima ljevicu kakvu malo tko ima na svijetu...
  • deda
    27.7k
    Kadzior je igrač za HNL razinu po meni, činjenica je da daje sve od sebe i ima izvrsne brojke no on meni i dalje nije igrač za europski Dinamo. Jučer bi ga lopatom zatukao kad je propustio onu priliku za kontru i okrenuo se na kontra stranu i još izgubio loptu.
  • Majki2111
    2.6k
    Kadzior se digo, baš se vidi. I meni je baš drago. Pristup mu je uvijek na razini. I da lijepo je bilo vidjet istinski pljesak Sjevera prema igračima na kraju tekme.
  • Gelipter
    3.4k
    Tko bi gledao rezultat samo rekao bi rutinski objavljen posao, no većinu utakmice ponovno je bilo dosta slabo. Kadzior ponovno pokazuje trud i želju pa kad i fula nekaj nemrem mu tolko zamjeriti. Majer dosta opušteno shvaća to sve kolko mi se čini, vikendima izlazi s curicama po Zg, nabija kilažu i glumi veliku zvijezdu na terenu. Oršić nažalost isto dosta pao u nastavku sezone, iako je uvijek trud prisutan. Petko kad ne izvodi svoj privatni šou igrač koji presuđuje. Gojak me jučer pozitivno iznenadio kad je ušao i tehnikom i zalaganjem. Izgleda dobro mu je došlo grijanje klupice. Moharami isto nije bio loš, u svakom slučaju nek se Stojke malo hladi.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Majer dosta opušteno shvaća to sve kolko mi se čini, vikendima izlazi s curicama po Zg, nabija kilažu i glumi veliku zvijezdu na terenu.Gelipter

    Meni se to iskreno ne čini, zalaganje mu je na nivou. Dečko gine na terenu. Mlitavo u duelu izgleda, da, ali je borben.
  • Gelipter
    3.4k
    a kako koju utakmicu, igra baš po meni toplo hladno što se i zalaganja tiče, a ti ulasci u duele su upravo nekaj kaj ide u prilog zalaganju. Uvijek mi djeluje nekako proračunato bez prave emocije. Naravno, moguće da sam u krivu, daj bože da me razuvijeri.
  • marcio amoroso
    32.1k
    toplo hladnoGelipter

    Upravo to :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.