• EastsideZg
    166
    Ma Ivanusec je za majera avion...
  • Carrasco
    4k
    Dinamo u povijesti nije imao ovakvog igrača kao Petkovića, lik je neviđena mašina.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Petković ima svojih mušica kad igra privatnu utakmicu i to mu vjerojatno bjelica zamjera..i vidio sam par snimaka iz klubova di pije i puši ali i to se znalo otprije..ali da ima nogu ko žuti, ima
  • Infinity
    15.2k
    Rapsodija na kraju :love:

    Prvo poluvrijeme smo bili bolji, dominirali i zasluzeno poveli. U drugom poluvremenu Rijeka je krenila agresivnije, a to se moglo i ocekivati s obzirom na zaostatak. Ruku na srce, bili su bolji, al Bjelica je povukao odlicne poteze tako sto je ubacio Petkovica i Gojaka u igru.

    Ovaj Kadzior me svaki put odusevljava. Ajde, na njegove golove u HNL-u smo vec navikli, al dugo nisam gledao igraca koji se toliko iskreno i s takvim osmjehom raduje 'nebitnim' golovima. Zbog toga mi je mozda i najdrazi igrac Dinama trenutno. Volim kad je igracima toliko stalo.

    Petko odigrao jako dobro nakon ulaska. Drago mi je da je Gojak konacno zabio zicer, a vidim da je drago i njemu :rofl:

    Sve u svemu, na kraju je ispalo savrseno, rekao bih i presavrseno, mogli su ovi komotno uzeti bod, a ispada da smo ih razbili.

    Ove sezone u HNL-u smo ih dobili 3-0, 4-0, 5-0, cekamo cetvrti mec na Rujevici i 6-0 :cool:

    Slaven, Lokosi i Rijeka su ekipe s kojima smo ove sezone u HNL-u odigrali po tri meca bez primljenog gola, ali je Rijeka (0:12) ipak najgore prosla. Za sad je najbolje prosao Slaven (0:6), a Lokosi (0:8) su se nasli u sredini. Iz tri meca nam bodove nisu uzeli ni Gorica (3:9), ni Inter (3:6), ali su nam dali golove. Ipak, velika je stvar pomesti pola lige sa svim pobjedama u sva tri ogleda. Vidjet cemo koliko ce ih biti na kraju.
  • dzg7
    252
    Ocito gojaku i petku dobro doslo hlađenje, gojak cuda radiš otkad je usao

    Majer danas najlošiji, vidi se da ni dilaver nije u formi

    Đira mi se sviđa, bas pravi destroyer
  • Majki2111
    2.6k
    Odlično danas :smile:
  • Neki tip
    19.1k
    Majer danas najlošiji, vidi se da ni dilaver nije u formidzg7

    Nisam prezadovoljan igrom, nadam se da će sa Ivanušecom to izgledati bolje nego s Majerom.Dudu

    Kad me se nitko neće sjetiti, da podsjetim na upis na dan tekme protiv Intera prošli tjedan:


    Drago mi je da ce Majer igrat, premda bas i ne spadam u njegove forumske fanove. U ovakvim tekmama, gdje za njega prakticki nema obrambenih zadaca, a tehnicki je superioran - mogao bi imati svoj dan.

    To ce onda dio ekipe natjerat na zakljucak da Bjelica grijesi sto ovaj i inace vise ne igra, Bjelica ce ga stavit protiv Rijeke, al ga se nece vidjet na terenu.
    Neki tip sa Zapada
  • Bosna86
    11.6k
    Nije bas da nije ništa uradio... Sudjelovao je kod poništenog gola i namjestio Ademiju zicer, ali slažem se da mora i može bolje
    Pohvale Kulenovicu za ona dva uklizavanja, valjda će ga i gol krenuti
  • Neki tip
    19.1k
    istina, nije bio baš nevidljiv kako sam "predvidio", ali zbilja sam jako skeptican da ce on ikada biti top nogometas kako se ocekuje.

    Cak ni za razinu - konkuretni Dinamo u Europi.

    Ne znam, nekako mi je staromodan igrac. Takticki bitno losija verzija Badelja.
  • Bosna86
    11.6k
    Majerov najveći problem je igra bez lopte, užasno se pozicionira, prilazi na metar od suigrača po loptu i onda se samo uvali... Ima solidan pregled igre, odličnu lijevu nogu ali u utakmicama gdje suparničke ekipe grizu gubi se iz gore navedenih razloga
  • Neki tip
    19.1k
    pa da, taktički loš, to i kažem.. a ni brz baš nije.

    Ma da ne bi ispalo da ja neš likujem što sam napisao to što jesam, bio bih zbilja sretan da je danas odigrao sjajno, bio igrač utakmice. Fućka mi se za moje prognoze, nisam sportski direktor. Samo eto, čini mi se da on to što se od njega očekuje neće nikad postati. :(

    Inače, skoro dobih batina od policajaca u kombiju poslije tekme jer se nisam valjda dovoljno žurno i pokorno maknuo autom dok su hitali štitit Riječane. Znam da rade svoj posao, ali ovak nekad podsjete kakvi balvani znaju biti.
  • Neki tip
    19.1k
    Ajde onda gađam 4500deda

    Bravo deda, mada bismo svi voljeli da nisi bio u pravu.

    I ja sam reducirao na 5k jutros kad sam vidio prognozu, ali ti si pogodio u 100tinjak ljudi još prije dan, dva.

    Šteta što se nije skupila još koja tisuća, ali ok večer sve u svemu. Svidjelo mi se što je i Armada drzala poruku u spomen na Crvenkapu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jel ozbiljno Gojak ulazi umjesto Majera? A nemožemo centar preć... cirkusDragon1Warrior123

    Gojak je na kraju donio preokret :cool:
  • deda
    27.7k
    Pozdrav od Marcia, Cavalere i dede iz pizzerie
  • reziser
    6.2k

    Hvala na pozivu :yum:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.