• immerwieder
    1.2k
    iz nekog nepoznatog razloga, klincu i meni je Kadzior čim je došel bil nekak srcu drag, ono znamo da nije sad neka igračina, da ima svoj limit, ali vidiš da je uvijek fest nutra, pogotovo ovo dok nije igral pa se sad kroz sezonu izboril za startera, to može biti ogledni primjerak klincima kak se kroz treninge i pristup diže rejting
    isto tak simpatiziramo i perzijanca, a npr. modni mačak nam nije sjel niti dok je zabijal, a sad smo sretni da ne ulazi
  • EastsideZg
    166
    A ono, Dinamo smo, nismo Real ni Liverpool, nemamo Van Dijka ni Messija, vrhunske igrace bez izrazenih mana. Da su Kadzior i Majer brzi i jaci, da Gojak ima bolju zavrsnicu i da se brze i pametnije rjesava lopte... ne bi te decke ni gledali na Maksimiru duze od jedne sezone. Meni je sve to dio neke romantike. Uvijek ce mi bit drazi igrac koji godinama nosi Sveti dres, od nekog, realno puno boljeg, koji ce odigrat sezonu - dvije i zbrisat dalje.
  • Neki tip
    19k
    bravo, točno tako i ja na to gledam.
  • nkdz
    829

    odlicno napisano
    I meni su ko igraci dragi Moha i Kadzior bas zbog svojeg zalaganja i truda, a s druge strane povucenosti i neisticanju izvan terena, šute i rade i ne cendraju ak su na klupi.
    zbog takvih stvari pregrmim njihov poneki nedostatak.
  • Infinity
    15.2k
    Kadziora jos nisam vidio da zabije gol i proseta. Covjek ga slavi kao da je dao u 93' u finalu LP. Isto tako skace u zagrljaj svakom suigracu koji zabije gol. Mene to odusevljava, pokazuje da mu je stalo. Mi zabijemo Interu i ja iz fotelje stisnem saku i kazem naglas to, a neki igraci zabiju gol i kao da ga nisu ni zabili, kao da im to ne pruza nikakvu satisfakciju. Sretniji ja kad zabijem na terminu nego on kad zabije Rijeci. Ili ih stvarno boli q ili glume neku hladnucu u zelji da pokazu kako je to njima samo 'obican dan u uredu'. U svakom slucaju je to podcjenjivanje protivnika i na stranu taj gol, al iz prikazane igre jako cesto se da zakljuciti da je to i nepostivanje vlastitih navijaca kojima je stalo do dobre igre, do gola, do pobjede, a oni igraju preko neke stvari, ne slave golove, ne slave pobjede. Dobro, ne moraju slaviti nista ako su vec takve hladovine, al daj nam svaku tekmu rapsodiju, igru lijepu za oko, 3-5 komada u mrezi protivnika pa tu hladnocu kod zabijenog gola necu povezivati s nepostivanjem i protivnika i vlastitih navijaca. Kadzior moze bit najgori igrac, mogu mu je*at mater 90 minuta, al kad ohladim opet cu ga cijeniti vise nego neke bolje igrace.
  • immerwieder
    1.2k
    sad su malom u petak bili igrači u školi, veli da je bila takva gužva pa je došel doma sa samo dva potpisa, jasno jedan je bil Kadzior,
    čudili su mu se klinci kaj se ne gura za kupon za istok, rekel im je da ima godišnju za sjever, slijedilo je pitanje, kaj ti je to godišnja
  • MM17
    221

    Idu nam klinci u istu školu, moj je isto došao sa dva potpisa i bez karte, jer ima godišnju, al za Istok..
  • reziser
    6.2k
    Majer igra ko pi***a.
    ne ide u duele 100%, kao da se čuva ili boji duela ili ozljede
    i jebala ga traka na glavi koju stalno popravlja

    Kadzior me ugodno iznenadio, ide ko raketa, dobar centaršut...i ide u duele bez straha
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.