• Eduardo
    16.8k
    Nije se ugledao da Olma nažalost u kretnjama, duelu i udarcima.Majki-Papi2111

    Ne možeš se ugledati na nekoga, posebno ako niste sličan tip igrača. Da to ide tako Stojke ne bi bio Stojke već Dani Alves. Kadzior bi bio Messi, a Petko Ibrahimović.
  • SAS1987
    13k
    A Leovac Pivarić.
  • Ludovic IX
    5k
    Nisam gledao ali izgleda ništa o situaciji kod interovog gola.. zanimljivo, ali nijedan novinar nije ni spomenuo mogući faul na liviju već kako je katastrofalno reagirao. Da, i ja kažem da je trebao odnest igrača Intera i izboksat loptu ali faul je bio
  • Majki2111
    2.5k
    Igraju istu poziciju. Igramo na duele odkad je Bjelica ovdje. A on je kak se veli plemenit igrač sa vicom. Ne uklapa se u ovo ako se ne digne u performansama.

    Ili ga koristit u drugačijem sistemu. Al evo ne znam u kojem niti teoretski jer mi se rješavat stvari ko solo 10ka u 4231.

    Možda ga najviše vidim u 3421 ko druga 10ka.

    On 8ica nije po meni. Barem ne još....

    Sdruge strane Kadzior je brutalno odigro. Svaka čast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.