• deda
    27.5k
    Dobro je, Luka je na nogama. :up:
  • dzg7
    229
    DINAMO: Livaković, Moharrami, Ademi, Majer, Ivanušec, Leovac, Theophile, Gvardiol, Kulenović, Kadzior, Oršić

    Bit ce zanimljivo Majera i Ivanusec vidjeti zajedno
  • Carrasco
    4k
    Kadzior će zabit, njegova specijalnost je zabijanje klubovima iz donjeg dijela ljestvice... protiv iole boljeg kluba izgleda kao amater
  • Ero
    930
    Hendikep je odigran, nadam se da neće razočarat..
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dijelim ovo mišljenje.
  • Dudu
    2.6k


    Ne znam šta ljudi općenito imaju protiv Kadziora. Lik realno daje sve od sebe, ne bira utakmice. Dao je za nas 17 golova i 18 asistencija.

    Znatno veći ima učinak od svirokuraca tipa Ćorić, Machado, Halilović i takvi koji su dobijali pohvale za ništa. Apsolutno stoji da lik nema brzinu i da je slab u duelima, ali da ima i to uz trenutne vještine kao što su odličan udarac i vrhunska asistencije, ne bi bio u Dinamu nego Bayernu :D

    Nije da mi je neki wow igrač, ali ima moj respekt i apsolutno zaslužuje biti u ekipi.
  • Neki tip
    19k
    Evo krenuh s malim na tekmu i bas kao i @Carrasco veli da ce Kadzior zabit. :)

    Drago mi je da ce Majer igrat, premda bas i ne spadam u njegove forumske fanove. U ovakvim tekmama, gdje za njega prakticki nema obrambenih zadaca, a tehnicki je superioran - mogao bi imati svoj dan.

    To ce onda dio ekipe natjerat na zakljucak da Bjelica grijesi sto ovaj i inace vise ne igra, Bjelica ce ga stavit protiv Rijeke, al ga se nece vidjet na terenu.

    Eto, igram se Nostradamusa. :)

    Samo nek on danas briljira, a onda sljedecu tekmu moje brbljarije pusti niz vodu, nemam nis protiv..

    3-0 reza danas.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nemam ja ništa protiv njega. Čak mi je i simpatičan jer je definitivno borac ali mu jednostavno nedostaje kvalitete.
    Osim toga toliko ne oduševljava da bi imao zacementirano mjesto u momčadi kao Messi u Barceloni.
  • Dudu
    2.6k
    To stoji, ali kad su mu konkurencija anemični Hajrović i Atiemwen, za njih dvojicu je space shuttle :D
  • Neki tip
    19k
    Što se Kadziora tiče, @Dudu, slažem se s tobom. Pa nemre svaki igrač biti Olmove kvalitete u Dinamu.

    Pričamo kak se podcjenjuje HNL i onda podcjenujemo igrača koji je za HNL - avion. Zabija, asistira, što bi trebao!? U sprintu prijeći 3 Man City igrača? Dečko i pristupom i ucinkom zarađuje posteno svoju placu u Dinamu i meni je to dovoljno.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne mora u sprintu preci 3 igrača citya ali je smiješno da mu bek Osijeka s loptom bježi 15 metara na 40.
    Igrač za male utakmice, zahvalan. Neka ga. Ali ako nam je on space shuttle za bilo koga u momčadi onda nam je tanka momčad. Dobro, dobro tanka.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jedva čekam da vidim Kulena i Gvardiola koji je čini mi se i jedini gol za Dinamo baš postigao protiv Inkera i to ove sezone ali u prvom djelu

    2/3 -0 za Dinamo :smile:
  • Neki tip
    19k
    ma stoji da on nije nikakva top kvaliteta, ali nit je plaćena neka top odšteta, nit mu je plaća takva, nit njegova očekivanja (ne duri se, ne rovari, ne gunđa, ne pravi probleme).
    Zahvalan igrač koji pošteno odrađuje svoje zadatke i daje sve što ima. Dovoljno za HNL, nedovoljno za europske tekme, ali nismo li govorili nedavno da je HNL važan, da je pristup važan, da im uvijek treba biti stalo.. kod njega ništa od toga nikad nije upitno, a kvalitete ima dovoljno da bitno doprinosi pobjedama u tom istom HNL-u.
    Meni zbog svega nabrojanog zbilja drag igrač i premda se dakle slažem da nije neka kvaliteta, nemam potrebu ni razlog to naglašavati pored svih ovih prednosti koje ima.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ademi ko Messi prošo haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.