• Majki2111
    2.6k
    Ma užasan je Majer, da.
  • Neki tip
    19k
    Moram pohvaliti reakcije Mora, Ademija i Gojaka pri izlasku s travnjaka. Moj malac se bio priljubio uz ogradu i pljeskao im te ih dozvao.
    Sva trojica su mu mahnuli, nasmiješili se, zapljeskali.
    Lijepo je to.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma užasan je Majer, da.Majki-Papi2111

    Ozbiljno ili se zajebavaš? Bilo je danas nesigurnosti malih, ali lik je bio u sve tri akcije za gol, namjestio onu asistenciju Konđoru iz koje je bio penal, i još onaj udarac na kraju kad je Ćuže trebo samo gurnut loptu u gol nakon što je ovaj odbio. Ja bi reko da s obzirom na koliko je utakmica igro ove sezone ovo je jako dobra predstava. Kao i ostatak ekipe koji je bio dosta dobar, jedino su Orša i Livaković malo štekali, ali oprostit ću im.
  • Đuka
    91
    upravo sam došao napisati istu stvar, s tribine sam dobio dojam da je dosta griješio, ali kada sam pogledao sažetak shvatio sam da je imao prste u gotovo svakoj akciji, uključujući i sva 3 pogotka. Po meni u 3 najbolja danas uz Leovca i Kadziora, a i Kulenović je odigrao vrhunski
  • bbb medimurje
    2.9k
    meni isto Majer jedan od boljih danas
  • EastsideZg
    166
    Izgubio je jako puno lopti... ne znam, ima pas i neku tehniku, ali je spor i jako los u duelima. Slican problem kao i Kadzior
  • Đuka
    91
    Točno, limitiran je, ali je baš poput Kadziora bio izuzetno aktivan što je naposljetku rezultiralo golovima, pitanje je kako bi prošli da nije igrao danas. Pogledajte sažetak utakmice, ja sam kao što sam već napisao (gledajući s tribine) i sam imao dojam da je odigrao loše
  • EastsideZg
    166
    sve stoji, ali ja od Dinamove desetke ocekujem da donosi prevagu u europskim utakmicama, a mislim da Majer jednostavno nema te kapacitete
  • Neki tip
    19k
    Kao što se ovdje zna, ne spadam baš među Majerove fanove. Osim nabrojanih felera, a za razliku od Kadziora, njegov pristup nije uvijek pravi. Što ne praštam lako..

    Ali..

    Mislim da je igrača nakon tekme pošteno ocijenit samo za tu tekmu, a ne mu nabacivati na leđa stare grijehe, opće limite i ne znam ni ja što sve ne pa to uokviriti u dojam s utakmice.
    Majer je danas bio aktivan, nudio se, razigravao, sudjelovao u sva 3 gola. Odigrao je dobru utakmicu i zbilja mi je teško razumjeti da je to netko vidio drugačije.

    Doduše, neki Modrića vide kao alibi dodavača, a Rakitića kao sporog bez(veznjaka), tak da niš nije čudno. :)
  • Carrasco
    4k
    Da nije bilo Majera danas ne bi dali gol do prekosutra, isto kao i protiv Gorice.
  • deda
    27.5k
    To je ipak petjerivanje.
  • Carrasco
    4k
    Možda... al igra Dinama liči na nešto dok na toj poziciji igra Majer, a ne Gojak
  • deda
    27.5k
    To ne možeš reći dok ne dobijemo ozbiljnu rekmu s Majerom
  • deda
    27.5k
    Po meni čisti nedosuđeni faul na Livakoviću. Velika pogreška sudaca. Lopta ide više od metar iznad igrača Intera, on nema nikakvu šansu da ju odigra, dapače svojim tijelom daje to i do znanja, ali isto tako se zalijeće tj. podmeće pod golmana. Po meni faul bez razgovora.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma Majer nije okomit igrač, nije opasan po gol. On playmaker kao. Nije se ugledao da Olma nažalost u kretnjama, duelu i udarcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.