• Tongo Doumbia
    2.3k
    Mislite Mihovil " elitno " Topić. Ne znam šta mi više opterećuje onu stvar, forsiranje tog " elitno " i njegovo do bola spora izgovaranje riječi, ili spomenuto Stjeljino " daj pa kaj ". @Mandelinho
  • Georg Koch
    3.5k
    u koliko tocno pocima?
  • Georg Koch
    3.5k
    nema mi ga, zato i pitam :chin:
  • Georg Koch
    3.5k
    Ovaj Stjelja vec duze vremena mi ide na neku stvar.
    Prva tema naravno VAR i sl.
    I ti znas da ce ti Miho provlaciti nesto kako je neregularno, kako je gamad pokradena sustavno, godinama i sl.
    I sta ti radis?!?
    Govoris da je neregularno, i vec je godinama.
    Na Mihine price kako je problem kriterija godinama jer kao sto kaze debeli; ako je penal na Spikicu peotiv RI(a po njemu je) onda je i ono penal KTC-a protiv Gorice(mislim)
    I taki 2-3 situacije.
    Pa jebem mu mater debelu jel se znas pripremit, jel znas rec, aha, ako se ono oprasta Kaliku kao 3.zuti u utakmici gdje ste svakako osakaceni ozljedama, onda nista nije faul.
    Ako se Livaji konstantno oprasta zuti, o kakvim kriterijima pricamo.
    Ako je ona ruka za gol Krovinovica pustena, onda kakvi su to kriteriji?!?!?
    I tako dalje, i tako dalje, xy situacija kao primjer koje ze mogu navesti, ali naravno Stjeljice da ces i ti pasti pod cisti populizam tovara, i sutiti na sve,te pricati, pa da, neregularno nam je prvenstvo godinama.
    Daj ubij se, znam da citas.
    Kome se klanjas i od koga strepis *ebem im mater tovarsku debelu, jel ima tko u nas gard i reci kako sta ide?

    Ocajno.
  • DiddyGuela
    872


    Stjelja bi popusio kurac XY gostu samo da ga ima u studiju.
  • Danko
    552
    KTC-ova situacija je sasvim drukčija, on skače čisto a tuci se podmeće pod njega
    Ali krme kmečavo to ne vidi ili ne želi vidjeti
  • Dzgšb
    257
    Ovaj stjelja je čisti populist ,žali Bože ovakvi Dinamovaca fuj fuj fuj
  • Georg Koch
    3.5k
    Logicno, u dosta popularni podcast, dan poslje velike, a u jednu ruku i povijesne pobjede za Dinamo( koji hrani sve klubove u HNL-u), a i za cijeli HNL, ti kao voditelj a pritom si veliki dinamovac, logicni da zoves mihovila topica debelog magarca i zajedljivu, ne bas pametnu, isto zatucanu tovarsku glavu deu redzic.

    Bravo Stjelja, radi bontona ne napisem ti sve sto mislim o tebi kao "dinamovcu".
    Ti si jedan obicni jazavac, isprike jazavcima.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Gdje se postavljaju pitanja gostima na podcast inkubatoru uopce?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jedini čovjek koji ima muda reći Hajdukovcima što ih ide je Profa ali on je na opskurnom podcastu 8 24.

    Ostali dinamovci u javnom prostoru se ponašaju ili kao neutralci pa furaju kmetski stav ''nebum se štel mešati, ne znam ja nikaj, možda ste i u pravu, šutnja je zlato'' ili se pak ponašaju kao šonje koji potvrđuju sve što sektaši kažu (Zizi sa Tribine, Stjelja itd.)

    Dinamo kao najveći klub u državi medijski ne postoji. Ja nemam nikoga u javnom prostoru za koga mogu reći ''e ovaj čovjek brani moj stav, gura naše interese i reagira na nepravdu i neistine''. Nitko živ ne zastupa Dinama. Ovi hajdukovci su se spremni pobiti u eteru ako im netko kaže nešto što nije po volji a kad slušam ''dinamovce'' onda ih samo vidim u podređenom položaju kako se ispričavaju, prešućuju uvrede, povlače se, potvrđuju sve šta rival kaže. Hajduk je u medijskom prostoru nadmoćniji suparnik. Hajduk je u medijskom prostoru čovjek od 2 metra, 100 kg, širokih ramena, dubokog glasa a Dinamo je nekakav čviljavi šonjo od 1,60 i 50 kg koji ne smije ništa reći i iz straha potvrđuje sve što mu ''bully'' Hajduk kaže. Već mi je pun kufer toga i grči mi se želudac kada gledam bilo koju sportsku emisiju ili podcast jer znam da će Hajdukovac u prostoriji biti glasan, samopouzdan, zavaljen u fotelju, alfa mužjak, galamdžija a da će Dinamovac biti nekakav papak, šonjo, živuća papuča od čovjeka.
  • miro
    3.1k
    U pravu si, ali tu i odgoj puno igra ulogu i okolina u kojoj odrastaš. Budi fin, pristojan, nenametljiv...jbg

    Stjelja glumi frajera, a u biti je dosadan srednjostrujaški novinar. Zizi je pičkica, koja uvijek vuče na kompromis, bez obzira ima li smisla ili ne, a kad skuži da ovi nešto guraju, makne im se s puta.
    Inače s te Tribine najrađe poslušam Kordu, iako je hajdukovac, odmjeren je i argumentiran, ne nameće svoje mišljenje kao npr Miho (koji nije loš, ali je pristran)

    Mislim da si kraj Profe zaboravio još Ljubića spomenut, on se dobro nosi s tovarima, iako je i on često suzdržan i odmjeren
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Stjelja je dupelizac obični, pička! A pitanja koja njima ne odgovaraju neće pročitati, ili pročitaju samo od onih koji im uplaćuju. Cigani
  • Nadmocniji
    6
    Stjelja tesko razocaranje. Nakon onakve jucerasnje pobjede mogao si zvat doslovno bilo koga ko je imalo dinamovac, a ti pozoves tovarske glave koje klasicno izbacuju svoje nakupljene frustracije godinama unazad.
    Bolje da si zvao psa od Josipa Drmica u studio.
  • Captain America
    13.6k
    Gdje se postavljaju pitanja gostima na podcast inkubatoru uopce?jedan u nizu

    Ja sam jedno kratko vrijeme bio Patreon i pročitali su svaki put.

    Stjelja tesko razocaranje. Nakon onakve jucerasnje pobjede mogao si zvat doslovno bilo koga ko je imalo dinamovac, a ti pozoves tovarske glave koje klasicno izbacuju svoje nakupljene frustracije godinama unazad.Nadmocniji

    Uvijek može i gore. Ivković je dan nakon Tottenhama zvao huljigu :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.