• vjeko1701
    5.9k
    Jbg, ne možeš gristi ruku koja te plaća. Kaj je najgore, prije nego je radio dolje je poprilično otvoreno pričao o svemu kaj smatra da nije dobro i iskreno bio jako kritičan al ovako jednostavno ili ne smije ili se boji.
  • Dammir10
    266
    4 minute (od 8:00 do 12:00 su potrošili na sudačku odluku koja je po njima ''obilježila susret''. Znači otprilike polovinu vremena datog za Dinamo-Istra su potrošili na suđenje. Prošli put su kod Dinamo-Lokomotiva trećinu vremena potrošili komentirajući kako je sudac produžio samo 3 minute i ''kako Dinamu to ne treba, kako bi pobijedio i bez toga''. Halo?! Trećinu vremena potrošili na suđenje jer je sudac produžio 3 minute.

    S druge strane Hajduku suci izmisle 2 penala i oni potroše manje vremena na to nego na dinamovu sudačku nadoknadu od ''samo'' 3 minute. Da spomenem i kako niikad nisu ni riječ rekli o konstantnom guranju Hajduka iz kola u kolo. Tu se svi (pa i Ljubić) prave nevješti, kao ne primjećuju. Također se cijelu sezonu nitko od njih ne usudi reći da Hajduk nema za biber iako to vidi i zadnji slijepac. Unutarnji hajdukovi problemi su zabranjena tema. Ali nije zabranjeno pričati o dinamovim unutarnjim borbama i tračevima iz maksimirskih hodnika. Tu udaraju sve u 16.

    I to je kakti ''objektivan'' podcast. Pa je kad smo navikli na NH standarde našeg novinarstva pa nam je i ovo postalo dovoljno objektivno. Navikli smo na urednika sportskog programa HRT-a Šapita koji gol Hajduka u finalu kupa slavi dernjavom jačom od one Blažička protiv Ajaxa, navikli smo na Velu koji u slobodno vrijeme vodi hajdukove evente, na Ćurkovića koji je koliko znam čak i zaposlenik Hajduka, na Mihu Topića, Holigu, Stipu Sladoljeva i Stipu Antonijevića. U takvom okruženju i ovaj podcast nam je postao dovoljno objektivan iako je daleko od toga.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mihu TopićaDammir10

    Nemoj njega, jedan od rijetkih koji veli kak misli makar se slaze ili ne slaze z vodstvom kluba
  • Sljeme
    1.8k
    Ocito fura neku neutralni novinar spikuNino Bule

    "Na ovoj tradicionalnoj fešti hajdukovaca u metropoli okupilo se oko 250 ljudi koje su zabavljali Giuliano i klapa Stine, a kroz večer ih je vodila Valentina Miletić"

    https://www.dph-zagreb.hr/to-je-bila-noc-za-pamcenje/
  • Nino Bule
    11.4k


    Ma ne sporim ja da je tovarka kao sto je zizi dinamovac samo u javnim nastupima glume neutralne
  • Zagi
    5k
    Ali nije zabranjeno pričati o dinamovim unutarnjim borbama i tračevima iz maksimirskih hodnika. Tu udaraju sve u 16.Dammir10
    Što se više priča i piše o narkosu i panduru, veća je šansa da ih se riješimo.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Konacno sam pogledao Huciku u Inkubatoru. Zapelo mi za uho da je Hertha poslala ponudu za posudit Orsica prije godinu i pol :lol: S cime se Svabe drogiraju ovih dana da dodu s takvom ponudom za najboljeg igraca Dinama?
  • Nino Bule
    11.4k

    Ameri neki (vlasnici i genoe, i imaju neki udio u sevilli) su preuzeli hertu prije par mjeseci, tako da prosli vlasnik je vjerovatno od kurca odrađivao ovaj zadnji period, mislim da su i za krovinovica poslali neku kikiriki ponudu ovo ljeto
  • Mlađi referent
    10.5k
    Meni je osobno najviše zapelo to da (koliko sam ja skužio) je Oršić aktivno radio na transferu. Nije taj Southampton došao potpuno spontano, nego je rezultat njegovog nuđenja ljetos. Dodatan antiklimaks na sve skupa meni osobno.
  • Jaro
    5.5k
    yep, supermanager pokusava preko Mancea i filijale utrapit Orsica ko zadnjeg anoninusa. Nakon toga, ni ne cudi tretman...
  • og1986
    2.9k
    Jel ima neki poseban dio gdje priča samo o orsicu i svemu tome ili je sporadično kroz cijeli podkast?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Zapocinje podkast s tom temom, a onda i na pitanjima ima..
    Zanimljivo je i rasclanio onu navodnu izjavu Cacica da bi on radije tehnicki jace krilo za kombinatoriku. Rekao je da je Cacic bio svjestan zelje Orsica da ode i da mu nece radit problem ako nade nesto sto zadovoljava i njega i klub. Za zamjenu je Cacic trazio drugaciji profil igraca. Znaci Orsic nije prodan jer ga Cacic nije volio nego je valjda svjestan da tako efikasnu zamjenu ne moze pronac pa trazi igraca drugacijeg profila.
  • Dammir10
    266
    Dvoje dinamovaca u podcastu, pomalo različitih mišljenja, zanimljivo svakako.

  • Ludovic IX
    5.4k
    Počeo slusat i čuo ovog kretena koji nije kao mamicevac a viri mamicu iz dupeta..dammire si to možda ti?
  • Zagi
    5k
    Ja isto isključio nakon 10-15 min.
    Sačuvajte moždane stanice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.