• Tercel
    368
    Da skratimo, ako baš želite slušat, poslušajte pola minute od 5:10 i dosta.. klasicne Mamićevske povračotine..
  • Nino Bule
    11.3k
    Top pricica, govori kako ne moze bit građanski i navijacki dinamo jer je premalo navijaca, zanemarivsi naravno sta se 15 godina radilo navijacima, svaka cast na tome sto je stao s imenom i prezimenom iza ovakvih proljeva. Ovo su true beliveri koji vole jednogazdase ala mamic (eto u ovom slucaju ne smeka mamica ali da je isti takav samo da ga navijaci ne uzmu na pik ko njega bilo bi ok), daj mi titule i da smo ispred hajduka makar pred 500 ljudi na stadionu, zabrane,šatori,zg policija kao alat kluba,klub pretvoren u bankomat i sredstvo bogacenja na nelegalan nacin, to su sve naravno sporedne stvari
  • Zagi
    4.8k
    Yep.
    Toliko puta sam imao rasprave sa takvom ekipom ovih zadnjih 15ak godina da više nemrem.
    Ovo malo kose na glavi mi se počelo dizat čim je otvorio usta da sam zgasio komp. Ne prozor, komp.

    Dosta je više.
  • Dammir10
    266


    U svakom slučaju zanimljiva i aktualna emisija u kojoj gostuju relevantne osobe po pitanju trenutne situacije u Dinamu. Čak je pozvana i suprotna strana to jest ovaj ekstremni ljevičar iz grupacije Možemo.

    Prije nego što počnu napadi i zgražavanja samo da kažem da ovo kačim za sve zainteresirane koji će možda u emisiji saznati neke nove stvari oko kluba. Ona druga strana ima Acu Stankovića, Index, sve mainstream medije pa neka se radi pluralizma okači i jedna emisija sa Z1 za sve zainteresirane koji žele poslušati malo drugačija mišljenja. Svakom ponešto.
  • Nino Bule
    11.3k
    Evo ja preporucujem da se izbjegne licemjerna prica o nelegalnom i nelegitimnom izbacivanju, "silovanju statuta" i "uplitanju politike u rad kluba", mislim da malo tko to nije imao prilike cuti do sada desetke puta ali eto mozda si ti bio u hibernaciji zadnja 3 mjeseca
  • kinfa95
    485
    Zasto ovaj Mamicevac i dalje pise po forumu
  • og1986
    2.9k
    Dammire zaradio si sendvič i bocu Jane za danas. Bravo.
  • serbus
    3.5k


    Stalno na rubu lik pleše očekujem da izađe iz ormara do skupštine.
  • Crusades1986
    9.5k
    ekstremni ljevičar iz grupacije MožemoDammir10

    Ako misliš da si išta inteligentniji i vizionarski nastrojeniji od polu pismenih i poslovno sposobnih mamićevih internetskih trolova i botova jer si nas sad kao strpao u isti koš sa likom iz vladajuće sekte jer imamo isti stav po pitanju okorjelih kriminalaca i glavinih poltrona iz skupštine i ostatka Uprave i jer je na djelu šatro agenda protiv Hrvatstva, nisi.
  • doubletrouble
    922
    Stjelja izjavio da Kreso Antolic u petak gostuje u inkubatoru
  • SAS1987
    13.3k
    Krešo će postati popularniji od Bađunka.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Je li zna netko kad počinje podcast inkubator sa Antolićem, ako je večeras uopće?
  • Keyser Soze
    8k
    u 20h je trebalo pocet
  • Rex Ramae
    2.3k
    Evo taman počinje, hvala :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.