• blackbully
    4.4k

    Mladost ludost :rofl:

    U podcastu je objasnio ovo sa tartanom stazom. Kaže kako autom nije mogao na parkiralištu ispod Poljuda u rikverc pa je morao zaobići parking tako da je preko tartan staze obišao cijeli teren da bi došao na drugi kraj parkinga.
  • maddaddam
    2.9k
    Kad si me podsjetio:

    193646.jpg
  • bbb medimurje
    2.9k
    Curkovic opet na podcastu utakmicu po utakmicu jedino istice friganov lakat
    O penalima naravno suti
  • Sunja86
    1k
    Šta drugo očekivati od tog paćenika, najbolje da će biti objektivan pa on je zaposlen u gayduku
    #prgavafamilija
  • Gelipter
    3.5k
    Šteta jedino kaj je Ljubo ovog puta ukrao šou Čurkoviću kaj se tiče frustriranosti glede igre svoje momčadi. Trebao je pustiti Čurku da reve. Najjača mi je glede tekme na Poljudu još bila Valentina koja je istaknula kako ne razumije stvarno više tovarsko kmečanje oko delegiranja sudaca i da na kraju više nitko neće hajduku zbog nečega smjeti suditi. Mateo je glede toga bio kao i obično dosta rezerviran, a Ljubo se iz petnih žila trudio da ne pukne i jebe mater tovarima pa se suzdržavao.
  • blackbully
    4.4k
    Meni jedna od kvalitetnijih epizoda do sada. Ljubo je doslovno poludio u vezi utakmice sa Slavenom, dok Čurko s druge strane ima isti taj bijes u sebi, ali zbog gazde ne smije pisnut kontra Hajduka.

    Ljubin komentar za Valentinu kao ljepoticu kola mi je bio top :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Ćurković je tragikomičan. Na početku svake epizode ko napaljen tinejdžer sa tinom.

    Kasnije se pravi retardiran u vezi ajduka. Kao, "neznam šta se dogodilo ali ljudi su mi slali poruke drugi crveni friganu...", O penalima šuti ko zaliven. Oličenje glupog tovara. Proziran i da ne kažem goru riječ.

    Drže ga na uzici, a kada ga ne budu trebali otresti će ga ko kurvu. Zbog takvih kao on koji šute im je i loše, ali hvala bogu to je glupa sorta ljudi pa ne kuže neke stvari.

    Ljubo mi se svidio i pohvale valentini kaj je napokon prozvala ajduk radi kmečanja na suce.
  • Captain America
    13.9k
    napokon prozvala ajduk radi kmečanja na suceog1986

    Valentina se u inkubatoru ogradila od njih i rekla je da ne navija za nikog u Hrvatskoj.
  • blackbully
    4.4k
    Valentina se u inkubatoru ogradila od njih i rekla je da ne navija za nikog u Hrvatskoj.Captain America

    Mah, i to mi je nekako sumnjivo. Iz Splita je, hodala s Livajom... Jednostavno ne vidim razlog zašto ne bi barem simpatizirala hajduk, ako već nije die hard fan.
    Možda ide strogo poslovno pa ajde, zna da ima simpatije i sa sjevera i sa juga. Isto kao i Pukšar, znamo da je Dinamovac, ali nikad nije to isticao kao Ljubo.
  • Captain America
    13.9k
    Vjv, al sigurno nije prefrigani smrad poput Ćurkovića. U inkubatoru je isto rekla da joj nije nikakav problem reći što joj je na duši za njih dolje, a znamo kako se ponaša hdtvejac.
  • Infinity
    15.2k
    Iz Splita je, hodala s Livajom... Jednostavno ne vidim razlog zašto ne bi barem simpatizirala hajduk, ako već nije die hard fan.blackbully

    Moja bivsa je zbog mene pocela navijati za Hajduk. Ocekivao bih da je Livajina bivsa barem neutralna, ako vec nece navijati za Dinamo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Moja bivsa je zbog mene pocela navijati za Hajduk.Infinity

    :lol: :lol:
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja se sjecam da je na maksu na zadnjem kolu protiv tovara bila u plavom.

    Ocito fura neku neutralni novinar spiku sto i nije glupo jer ako jedan dan npr hrt opet uzme hnl ili napravi neku ozbiljnu hnl emisiju tesko da ce je netko poput mirte surjak vodit, tradicionalna tv pazi na tu neku percipiranu neutralnost.
    A i isto me nebi cudilo da joj malo idu na kurac oni dole odkad je dosla u zg radit pa se distancirala i postala dovoljno hrabra da moze rec da su kmecavci.
  • Captain America
    13.9k
    https://www.youtube.com/live/FX060re1EQk?feature=share

    Vranješ u Podcast inkubatoru između ostalog nahvalio Marića kao sportskog djelatnika :eyes: Mara kaže da Brkljača nije završio u Rudešu jer je Bimbo tražio minutažu, a Mara mu to nije mogao obećat.
  • bbb medimurje
    2.9k
    "Svi ljudi s kojima sam pričao su na neki način povezani s nogometom, ili igrači ili zaposlenici. Svi se slažu da to nije jedanaesterac."

    "Sudac je glavni, ono što on dosudi na terenu to je glavno i VAR mu tu može samo pomoći", ubacio se Igor Ćurković.


    Kako nam se Curka odjedanput rasprical o nepostojecim penalima, a prosli tjedan ko da mu je neko govor oduzeo dok su tema bili tovarski penali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.