• Olmic
    2.7k
    mislio sam da mu sad istice.. njega bi uvijek htio u svlacionici
  • Mrvica
    3.3k

    Definitivno potpisujem. Mišić je uvijek u sjeni koji god da se vrhunski rezultat dogodi. Uvijek mediji dižu u nebesa druge igrače, a njegova igra samo ostane zapažena u statistikama i nikako drugačije. Znači čovjek je stvarno gospodin, borac i mogu reć njega vidim kao lidera ako NE DAJ BOŽE (da naglasim) ode Ademi.
  • IstokKa96
    557
    Badelj kao povratnik?
  • deda
    28.1k
    Kud će s Milićem sad kad su Katinića poslali u Bravo?
  • Zagi
    5.2k
    Nek igraju skupa!
  • Nino Bule
    11.6k

    Poklonit ga nekomu, ne znam zasto je uopce dovođen
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne kužim zašto se sad od Mađara radi ne znam kakva priča. Lik je bio u gorrnjem domu kvalitete igrača HNL-a, posebno van Dinama ali sad pisati da smo Ademija zamjenili s njim da bi već slavili prventsvo?

    Ljudi moji...pa Bočkaj je u Osijeku bio bok uz bok njemu po važnosti pa se još nije nametnuo kao prvotimac i to igrajući dvije pozicije koje nam štekaju. Imao je Kleinheisler dobrih partija za Osijek ali ko netko tko redovno gleda utakmice glavnih konkurenata imao je i utakmica u kojima nije napravio ništa. Dosta takvih.

    Štoviše, rekao bi da je u te dvije sezone u kojima je kapetan bio "igrač manje" imao više dobrih utakmica u dresu Dinama neko ovaj u dresu Osijeka a njegov utjecaj van terena je nešto kaj 50 Kleinheislera ne može nadokanditi.

    Jbt kaj je ovo nova saga o Ojedi, mađarska verzija?
  • Dammir10
    266
    Priča se o prodaji Ademija. Ja mislim da nitko ne može točno procijeniti što je ispravno, prodati ga ili ostaviti. Sada ću pokušati obrazložiti zašto to mislim:

    Hladna proračunata analiza čisto sa igračke strane:Isplati ga se prodati ako bi došla ponuda od 5 i više milijuna eura. Ademi uskoro puni 32 i to se osjeti na njemu. Njegov je forte uvijek bila trka, agresivnost, eksplozivnost, izdržljivost. On je klasični pitbull koji živi od fizikalija. On nije Pirlo ili Messi pa da može i sa 35-36 igrati na potez. Jednom kad Ademi izgubi tu fizičku moć (a gubi je sve više) izgubit će gotovo svu igračku vrijednost . Kada bi dobili 5 milijuna za njega i kad bi recimo 3 milijuna uložili u novo pojačanje u vezi mogli bi dobiti avion od igrača. Za 3 milijuna se može dovesti odličan igrač koji je mlađi (a moguće i bolji od ostarjelog Ademija). Mijenjali bi igrača na zalasku svojih moći sa igrača u naponu snage, to se čini kao dobar posao.

    Sa druge strane nitko ne zna koliko bi svlačionici značio odlazak Ademija. Bi li svlačionica ostala bez lidera? Bi li se onda i mnogi drugi odlučili za odlazak? Koliko bi Dinamo izgubio na motivaciji i borbenom duhu kojeg je kapetan uvijek unosio u ekipu i cijeli klub? Te su stvari nemjerljive i zato mislim da nitko ne može sa sigurnošću reći je li prodaja dobar ili loš potez. Može se dogoditi da ga prodamo za 5 milijuna i da za te novce dovedemo novog Mišića ili novog Petkovića te da u svlačionici prođe sve mirno bez ikakvih poremećaja. To bi bilo super. Može se i dogoditi da ga prodamo i da onda bude raspad u svlačionici, da odu još 2-3 igrača, da Dinamo izgubi lidera i borbeni duh i da gledamo mlitavi Dinamo kao što je bio onaj pod Cvitanovićem prije 5-6 godina. Tada se ta prodaja Ademija ne bi isplatila i tih 5 milijuna bi bilo nevažno. Prodaja Ademija je kockanje, osjećaj (a i srce) mi govori da bi bilo bolje da ostane. Fućkaš 5 milja, zaradit ćemo od postotka Gvardiola 5 puta više.
  • maddaddam
    2.9k
    Ostali bi na Drmiću i Emreliju... Svaka im čast, ali Orša i Petko su kao Stockton i Malone onomad u Jazzu.maddaddam

    Ivanušec? Špikić? Bočkaj? Tko god bio, očekivanja su velika, jer Oršić je bio i "spiritus movens", "game changer", ali i drugi u plodonosnom tandemu s Petkovićem, koje su zvali Batman i Robin, iako im bolje pristaje drugi nadimak - Stockton i Malone. SN

    Lepe da novinari tu crpe inspiraciju.
  • Krizy
    36.8k
    Već 500 puta su prepisali sa Zone, jadno kakve kvazi novinare imamo.
  • Jaro
    5.7k
    ajd, bolje sa zone (makar bi morali i navesti medij od kud kradu - nisu li zato medijske kuce podrzavale EU u orbi protiv google, facebooka i twittera) nego da kopiraju necije instagram ili facebook statuse...
  • Neki tip
    19.4k
    Lepe da novinari tu crpe inspiraciju.maddaddam

    Hm, vidiš, sad se zapitah jesu li i aktivni.. ili samo vire i škicaju. :)

    Ajme što si uradih upravo.. sad ću u svakom upisu tražit Olivarija. :scream:
  • Armagedon13
    958
    Milić se vratio,a Šaranić ide u Varaždin bit će nam na oku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.