• BBBaranja
    1.9k

    800.000€ po sezoni,tako sam pročitao sinoc ..
  • Smotanihaker
    593
    Pišu na Snetu da smo ponudili 2.5 milijuna za Hodzu iz Rijeke, ovi odbili. Navodno izvor NL.
  • Klenx
    4.1k
    Pišu na Snetu da smo ponudili 2.5 milijuna za Hodzu iz Rijeke, ovi odbili. Navodno izvor NL.Smotanihaker

    Hvala Bogu da su odbili, koji će nam on kurac, pogotovo za te novce.
    Kakvi debili rade u tom klubu to je nemoguće.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nece bit transfera osim ovih pokusaja hvatanja zadnjih provizija s obje strane. Tuzno.
  • Captain America
    14k
    TIL da u HNLu postoje 2 Hoxhe/Hodze. Hvala krimosima na pokušaju dovođenja totalnih anonimusa za isti iznos za koji je doveden Ljubo.
  • Orc123
    5.2k
    Hodza hehehehehehehe ja cu se raniri....ali bas sve sto sam napisao se pokazuje tocnim....nikakva pojacanja nego preplacivanja i obracanje love preko HNL hehe...jankovic i bulat za tog hodzu su gattuso i modric u jednom...cuj ovo 2.5 mil.eura....boze me oslobodi ako je ovo istina onda sve biser do bisera u klubu. Selahi je Bog doktor nogometa za njega a ni za njega ne bi bilo mjesta kod nas, mozda ajde u rotaciji i za neku ok cijenu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    2,5 Milijuna??????? po kojoj logici? Ajme Boze.
    Znam da se u zadnje vrijeme dovodilo u tajnosti al mislim da ove godine nis od toga.
    Kaj se mene tice logicno bi bilo dovest neke igrace/pojacanja i uigravat za Europu al nazalost je Upravi i Upravi iz sjene sve drugo u glavi a ne ovo kaj je nuzno
  • Jaro
    5.7k
    Ljudi "pišu na SNetu" - pa kaj Vam je to dovoljno da se ulovite i prihvatite izvor kao istinu?
    Jbt - i eminentniji mediji su pisali da je Gvardiol u Chelseau, Realu, Citiuju gotova stvar pa eno - neće iz RB nikud. A "pišu na SNetu" je dovoljno za ovakve reakcije...
  • Nino Bule
    11.6k

    Izvor je novi list koji je upucen u rad u rijeci, ne snet
  • Nolifer
    6.7k
    opet paravan igrači. upravo napolje :vomit:
  • Jaro
    5.7k


    Pišu na Snetu da smo ponudili 2.5 milijuna za Hodzu iz Rijeke, ovi odbili. Navodno izvor NL.Smotanihaker

    Pišu na SNetu da je "navodno izvor NL"
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ovaj Hodža iz Rijeke je odličan igrač, k tomu karakteran i borben. Apsolutno pozdravljam.
  • Infinity
    15.3k
    I onda otvoris NL i ne nadjes ni slova o tome.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Daj nemojte cimat kolegu Orca s takvim objavama. Zdravlje će mu stradati. Na Sportnetu je posebna postava za takve stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.