• Beowulf112
    301
    Ma smijesni smo...ako je istina da olayinkua potpisuje zvezda..znaci isprsila se i dovele igraca koji vrijedi 6-7M€ na TM-u...a nisu nista jaci od nas financijski..a mi sve rasprodajemo ko nasa drzava i nakraju šipak od ulaznih transfera
  • Orc123
    5k

    Ali bitno da se po forumima provlaci teza kako mi takve igrace ne mozemo dovesti jer radje idu u ligu 5 i kako ne mozemo platiti toliko, kako je losa liga, losi stadioni, itd itd...sami sebe omalovazavamo. Da bi jedan takav zavrsio u Zvezdi jer ce kao tamo dobiti sigurno vise i u jacoj ligi i sve bolje....daj me nemoj...slicna situacija sa Asanom, Japancem. Zamisli tamo je zelio igrati u Srbiji ali nas je kao odbio. Kad nekog zelis ti ces ga dovest...sve su to igraci koji su naseg ranga i koje si mozemo priustiti...do peijw par godina dovodili igrace Barcelone, Bayer L., Man Uniteda, Boce Juniora, a sad kad smo 29. Klub u europi ne moze se...moze se da samo kad postoji volja. Lasla se stvarno vrijedilo dovesti, mogli smo i Jedvaja, pa cak bi rekao da bi nam i Lovren bio od velike koristi pogotovo ako sutalo ode....ali ocito puno toga ne funkcionira u klubu...nitko ne trazi da se razbacujemo novcem ali da se moramo pojacati moramo.
  • Nolifer
    6.5k
    Nema tu puno filozofije. Mogli smo i mi imat top igrača, al boli njih ona stvar za momčad, njima su bitni njihovi interesi i njihovi džepovi. A uskoro će ljeto...
  • Orc123
    5k
    To i kazem...kakva je logika stvarati momcad za lp na ljeto? Tamo imas ni mjesec dana do pocetka pretkola za europu...kad ce se neki novi igrac uigrati? Sad su trebali dovesti krilo, beka i veznog i nek se uigraju, svatko nek igra koliko zasluzuje. Ociro nema tko dovesti te igrace jer SD nemamo a cacic to ne moze raditi a pomocnici mu nisu od neke koristi. Ocito se i dalje pune dzepovi....ebo ih unutarnje rezerve kad ih nema vise. Onda se cudimo zasto ivanusec nije u formi, ljubo nikad nece biti pravi bek a bockaj ni sam ne zna koja mu je vise prirodna pozicija....veli cackr on je WB a onda igramo sa 5 odiza u europi i WB igra Ljubo....strašno. samo da naglasim placen je skoro 3 mil eura osijeku, a sad mi recite da se za te novce nije mogo dovesti odlican bek ili krilo...
  • Zagabria
    206
    Bili su doumbia moubanjde top igraci kad su dolazili.
  • Nolifer
    6.5k


    Ma frende ne mislim na njih. Ali stoji usporedba njih i Olayinke npr. Da im je stalo do kluba, bila bi drugačija priča, ovako tko preživi pričat će...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jel taj Olayinka neki češki Messi kad se toliko baca drkica na njega?
  • Orc123
    5k
    On je najbolji igrac praske slavije i u najboljim godinama....jel Orsic messi? Nije, ali je za nas bio!
  • Beowulf112
    301
    Najskuplji je igrac ceske lige po TM-u...zvezda ce ga sigurno placat preko milju eura
  • Mr Anderson
    5.3k
    Onda nema sumnje da ga moramo kupiti.
  • Orc123
    5k

    Sarkazam ti jaca strana? Vjeruj mi prijatelju ja sam ti najmanja briga vezana uz Dinamo...koliko god se ne slagali i razmisljali mi tu svi razlicito, u dinamu se vodi rat na svim strukturama a u svakom ratu ima i zrtava kolokvijalno....to je nas najveci problem. Pokusavas se loviti na neato pozitivno ali sve je manje toga. Ode ti najbokji igrac, ok trebalo ga se pustiti, zaduzio nas je ali da stvarno koliko god bili u rasulu, klub ne radi na tome da se nadomjesti takva velicina onda jedino moze zakljucak biti da se to radi s nekim ciljem. Dinamo je iznad svih nas, ovim stalnim krpanjem iz unutarnjih rezervi isusili smo bazen, dosta igraca van svojih peirodnih pozicija, manjak kvalitete i sirine je ocit. Mi smo odavno frende prerasli HNL, tako bi se trebali i ponasati. Hnl nam slab, jer svjedoci smo da svakakvi jebivjetri su igrali npr. Konfederacijsku ligu nas tu nije bilo ni na mapi....ne zelim da nam se dogodi prosla godina kada smo bili manje losi od ostalih pa zato osvojili naslov. Nemrea ocekivati da cea 2 godine za redom peodavati kljucne igrace poput gvardiola, Franjica, Jakica, Majera, Gavranovica, Orsica i slicnih a da ti zamjene za njih budu Dilaver u povratku, ljubo na krivoj poziciji, Bockaj bez pozicije, stefulj, juric, kastrati, cabraja i slicni....ako zelim rasti ko europski klub onda moramo prosiriti sliku i viziju van granica hr i bosne. Svi mi zelim sve najbolje za Dinamo, ali stalnim recikliranjem izlizanih igraca i vracanju bivsih dugorocno nema europskog napredka....skola nam izbacuje sve manje igraca za 1. Ekipu, treba bolji skauting od najranije dobi pa do seniora....to je samo moj stav. Svarko razmislja drugacije. Ne mora nuzno ovosto ja mislim biti tocno. Neka me demantiraju bit cu najsretniji na svijetu. Samo da grabimo naprijed, Dinamo je vise od kluba, vise od ljubavi, Dinamo je sve.
  • Zagi
    4.9k
    Bili su doumbia moubanjde top igraci kad su dolazili.Zagabria

    Dovedeš ove koji će se pokazati kao pojačanja, ove koji neće niš pokazat ne kupiš.
    Jednostavno.
  • xyz
    840
    Ova tema nema smisla dok je ovakvo stanje u klubu. Nitko se neće dovesti jer nema vodstva, nema onoga tko odlučuje i čija je riječ zadnja. Mi ni nemamo sportskog direktora. Tako da ne znam o čemu tu raspravljate...
  • Orc123
    5k

    Slazem se, nema smisla. Savrsen primjer je bio Laslo koji nam je pod nosom i za njega ti fakat netreba skauting, cacic se sam mogo uvjeriti u kvalitete...covjek bi dosao za sicu, bio bi ako ne mocda pojacanje ali onda odlican rotacijski igra bolji od npr. Gojaka, igra sve pozicije u vezi, agresivany nije se realiziralo...ako to nismo uspjeli onda je sve jasno....bolje ne komentirati vise nego si pustit mira i sta bude bude....mozda se dogodi neko cudo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.