• Krizy
    35.5k
    Čačić prije tjedan rekao da su priče oko Kleinheislera i Belje laž, ovi opet pišu da ostajemo bez velike želje :rofl:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Realno i ne trebaju nam. Ja sam bio za Kleinheislera samo zato jer mu ističe ugovor pa da ga nebi tovari badava uzeli.
  • xyz
    840


    Izgleda da za Zvezdu potpisuje...
  • maddaddam
    2.9k
    Laszlo Kleinheisler pred potpisom je za Panathinaikos! Grčki mediji tvrde kako je mađarski veznjak na pragu atenskog velikana, štoviše kako je izričita želja trenera Ivana Jovanovića te kako bi se posao trebao zaključiti u danima koji slijede. Uklapa se to u ono što nam je prije nekoliko dana otkrio sportski direktor bijelo-plavih Ivica Kulešević kako je za mađarskog reprezentativca kojem ističe ugovor s Osijekom interes pokazao jedan "ugledan europski klub" jer to trenutno vodeća momčad grčkog prvenstva svakako i jest. Panathinaikos je, naime, 20 puta osvajao naslov prvaka (posljednji doduše još u sezoni 2009./10.), u vitrinama ima i 19 pokala grčkog Kupa iako posljednjih nekoliko sezona rezultati u Europi nisu u skladu s renomeom kluba. I nakon što se u grčkim medijima pojavila vijest o Kleinheislerovom dolasku u Panathinaikos, Kulešević nije želio potvrditi ima li u tome istine.

    SN
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    odličan, dolazio u kopenhagen na potpis ugovora, našli mu ozljedu koljena, međutim odigrao dobru sezonu, naj jerojatnije da je sanirao
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nadam se iskreno da ćemo se pojačati. Ovaj haos u upravi, ljudi koji govore što će nam pojačanja, za našu ligu ovo je vrh. Velika greška. Zamjenu kvalitetnu na europskom nivou nemamo. Tek ćemo vidjeti koliko je orša značio, ne samo golovi nego i trka u oba pravca. Velika lova je u igri. Mislim ako osvojimo prvenstvo da počinjemo od 3 kola ako ne i poslije. A tad, na ljeto velike su šanse da nam ode još koji kapitalac pa onda u mjesec uigravati momčad. Sad se pojačati i da se ima vremena za adaptaciju. Ali tako to rade klubovi koji imaju Scout službu, i gdje se zna tKo pije a tko plaća. Bek fali već godinu dana, krilo takodje
  • Neki tip
    19.1k
    Nakon što je uspio "utopiti" Oršića za nevjerojatnih, nestvarnih, nikad viđenih i time rekordnih 6 (ili 6.8, svejedno) milijuna eura za jednog 30godišnjaka, Olivari se bacio dalje na posao.

    Naš neimar sada zaključuje za Petkovića:

    "Ima već 28 godina, vratio se s broncom iz Katara, nekako nam se čini da mu je ovo idealno vrijeme za lukrativni transfer..."

    Cijeli članak za mazohiste.

    Mislim da od prijezira lijepo gazim prema onome za što sam prošli put oprezno zaključio da je "možda prejaka riječ" - dobroj staroj mržnji.
  • BBBaranja
    1.9k
    Netko je ovdje spominjao Olayinku iz Slavie Prag..
    Procitao sam upravo da se na ljeto prikljucuje kao slobodan igrac zvezdi
  • marcio amoroso
    32.1k
    U klubu je rasulo. Nikakve transfere ne treba očekivati.
  • blue heart 72
    1.3k
    Nažalost istina. Jedino kaj se može očekivati su izlazni transferi, kaj se ulaznih tiče očekujem doslovno NIŠTA
  • Orc123
    5k

    Aha, a kad sam ja to napisao onda se pravim pametan i pricam gluposti? Dobro juteo svima....uadnjih godinu ili malo vise skaut sluzba ne postoji! Sa ovakvim proracunom kojeg imamo mogli smo cuda napraviri na ljeto i sad na zimu!
  • The Undertaker
    4k
    Svi su još na svojim mjestima. U čemu je problem? Nije valjda da bez savjetnika iz Međugorja nemaju pojma koga kupiti i za koju lovu. Dvije sekretarice i policajac. Tko bi to očekivao.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Aha, a kad sam ja to napisao onda se pravim pametan i pricam gluposti?Orc123

    Priznajem da nam je trebalo vremena. Uistinu smo mislili da pišeš gluposti i da se praviš pametan. Tek nakon nekog vremena smo shvatili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.