• Orc123
    5.1k

    Jesam da...jbg....steta...ne svr.avam na njega nego sam jednostavno bio uvjeren da bi nam bio od pomoci i da bi bio ogromno pojacanje....jbg nije se dogodilo jer ocito nije Hrvat...ali nema veze...sad cu ga bas malo pratit u MLS da vidim jesam li se zaebo u procjeni. Ali priznajte da je cudno da nas se apsolutno sa nikim ne povezuje sto se tice krila, ni sa jednim igracem oaim nasih bisera poput olivarija i nicote koji resovito avaki peijelazni rok spominju pjacu, belju i sad brekala....ocito da se i ne radi na dovođenju nekog, nemoguce da ne bi procurilo nesto. A nista vidjet cemo gdje ce nas ta politika kluba odvesti. Kostur se polako poceo prodavati....orsic je bas bio obo temelj, kamen temeljac.....sad treba temelje pojaxati njegovim odlaskom, vidjet cemo kako ce to uprava napraviti i koji su joj ciljevi, da li mozda ima i nekih skrivenih ciljeva....
  • Beowulf112
    301
    Sportske ponovno guraju Brekala u dinamo...bila bi to lijepa prica da hoce pristati..mislim imamo love i sad je vrijeme da se i isprsimo malo..ako su lani mislili dati 5,2 milijuna za Ojedu samo za transfer nevidim zasto se sad nebi isprsili i dali Brekalu 1,5 milja godisnje sa nekakvim bonusom za potpisivanje..znam da bi to moglo pokrenuti lavina nezadovoljnih koji igraju za 200-300 tisuca godisnje..ali treba nam neki dokazan za krilo..instant pojacanje
  • Captain America
    14k
    Može ovo i u nepopularna mišljenja, al ja još vjerujem da od njega može bit dobar igrač. Njemu se dogodilo isto što i Petku i Orši. Zanimljivi mladi igrači koji su se pogubili tokom rane karijere.

    Od bar dobrih trenera u karijeri mu je jedino Rosas vjerovao uz Bišćana (iako ne bi miješao mlađe repke sa seniorskim nogometom). Kod Nene je bio premlad pa nije bilo ni realno očekivat da ga gurne u vatru. Ove godine je igrao kad smo kolektivno bili nikakvi pa ne bi donosio preuranjen sud za igrača od 21 godine, pogotovo da Menalo treba bit ispred njega.
  • xavier
    11.1k
    Iako financijski ima smisla dati igraču znatno veću plaću kad već ne moraš platiti odštetu za njega, ALI problem je što je atmosfera u svlačionici veoma krhka stvar i igrači gledaju samo plaće. Ne zanima njih je li klub za nekog platio odštetu ili nije.

    Veoma brzo bi standardni reprezentativci Livaković, Petković, pa i Šutalo vjerojatno postali nezadovoljni iz razloga što Brekalo, koji trenutno nije u tom krugu, ima znatno veću plaću od njih.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Od tih kapitalaca jedino je Prosinečki bio dobar potez. Robert Kovač i Šimunić nisu donijeli ništa posebno, a Nowotnyja ne treba ni komentirati.

    Mišić je dobar primjer normalno plaćenog, a karakternog i kvalitetnog igrača koji se kroz Dinamo vratio u formu.

    Oršić i Petković su ekstremno dobri primjeri povratka, a nisu došli ni pompozno ni za velike plaće.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja ne znam na osnovu cega bi uopce ocekivao da Brekalo bude bitno bolji od ostatka ekipe. Frajer od nekog vrhunskog nogometa ima par utakmica u Torinu, glava i karakter su upitni i ono realno.. On je u situaciji gdje osim financijski on treba Dinamo vise nego sto Dinamo treba njega jer ga ne trazi niti jedan klub koji je i blizu igranja u LP, izgubio je mjesto u reprezentaciji..
    Da nam u klubu rade ljudi kojima je klub u interesu, a ne igraci za koje se mogu dobit provizije mi bi zamjenu vec imali..
  • xyz
    840
    Nema smisla Brekala, kao ni bilo kojeg drugog igrača, preplatiti. Ugovor mu treba u rangu najplaćenijih igrača u klubu. Ako ga Wolfsburg pusti bez odštete (štede na plaći igraču na kojeg ne računaju), onda se da i neki bonus za potpis u rangu pola godišnje plaće (to dijele igrač i menadžer) i stavi mu se klauzula u ugovor da može ići za neki fiksni iznos u inozemstvo od ljeta 2024.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Bar to nije teško dogovoriti da plaća ne izlazi iz nekih okvira. Baš to što kažeš. Bonus za potpis i mir.

    Ja recimo za njega ne mislim da bi sad on doneso isti broj golova ko orsic ali bi pokazao da smo moćni kad možemo vratiti iz bundeslige igrača u tim godinama koji je donedavno bio reprezentativac. I opet će biti vjerojatno.

    Više bi bio pokazatelj snage nego toliko veliko pojačanje iako bi bio pojačanje.

    Recimo da orsic nije bio predodredjen za prodaju ali dobili smo 6,8 miliona i 1,2 godišnje za plaću. Definitivno usmjeriti 2 miliona za potpis i 1,2 za plaću i to je to. Još si u plusu 5 milja.
  • Jaro
    5.6k
    On je u situaciji gdje osim financijski on treba Dinamo vise nego sto Dinamo treba njega jer ga ne trazi niti jedan klub koji je i blizu igranja u LP, izgubio je mjesto u reprezentaciji..Efes Pilsen

    Bas to. Dinamo je top30 klub u Europi, gotovo garantira Euro nogomet i tak se mora postavit. Ima minus slabe i neatraktivne lige, nikakve infrastrukture i slabe pratnje navijaca, ali mora iskoristit pozitivne stvari i tak se postavljati u pregovorima. Sa sezonom u dinamu na razini, on je prvi izbor u repki, u izlogu za ogroman tranafer - jer jednostavno i dalje on ima reputaciju u euronogometu ogromnog potencijala i potentnog krila...
    Ne forsam da je on jedino rijesenje, zadnjih 5 godina sportska politika kluba gura prvu momcsd naprijed pa bar u ton dijelu mogu vjerovati klubu...
  • Klenx
    4.1k
    Ja bi išao i po Brekala i po Pjacu (nek se kolje sa Špikićem desno).
    Love im ne fali, Brekalo pogotovo bi trebao učiti na Pjacinim greškama.
    S jedne strane imaš Dinamo, izlog za repku, klub koji igra Ligu Prvaka i ruši velikane, odigraš sezonu dvije i opet i dovoljno mlad i u izlogu za neki novi veliki transfer.
    A s druge strane više love u nekoj Monzi gdje ćeš nakon odrađenog ugovora potucati se po dnu Serie A ili čak Serie B.
  • Infinity
    15.3k
    Pjaca je lijevo krilo. Ne vidim smisao da dodju i on i Brekalo. A mislim da je njegova glava veci problem nego Brekalova.

    Ima desnih krila kojima istjece ugovor za 6-18 mjeseci s kojima bi se mogla postici dobra cijena. Ima cak i mladih igraca koji bi se kasnije mogli dobro prodati, mada je upitno da li bi njih klubovi pustili.

    Kiril Despodov u zadnje vrijeme u Ludogoretsu igra uglavnom lijevo krilo, mada je prirodno desno krilo. Dao nam je dva gola na Maksimiru. Ima ugovor do ljeta 2024., kao i Rick koji igra desno s njim u klubu. Bio bih sretniji da nam dodje Despodov kojem karijera ide uzlaznom putanjom, nego Pjaca kojem ide silaznom. Ovaj je postao kapetan Bugarske dok Pjaca grije klupu u ekipi koju bi Dinamo bez problema rijesio.
  • Beowulf112
    301
    Kad vec raspravljamo odesnom krilu..kakav vam je mvuka iz bodo glimta?ja se sjecam da je nama radio puno problema..stalno je probijao bok sa svojom hitrinom...sreca u u nesreci za nas je bila da je imao dvije lijeve (ili desne ako je ljevak) za zabiti..ali sve u svemu ostavio je na mene dojam jako opasnog i hitrog krila koji stvara lako visak

    Edit:Ako je vjerovat jednoj stranici on ima u ugovoru izlaznu klauzulu za 3.3M€..a vjv bi isao i za manje
  • Orc123
    5.1k

    Mvuka je strasno brz ko sto je bio kastrati ali zato je definitivno tehnicki puno bolji od njega. Jako dobar dribler.Fali mu zavrsnica malo iako je jos mlad i to ce doci. Nesto ko Stipe Biuk. Def. Jako dobar mlad i potentan krilni igrac. Satrao je Ljubu na beku, bio sam na njoj. Sve mi je bilo tesko i neugodno gledati ljubu s njim, bas onako nemoc a nije bio on kriv za to. Nije se mogao nositi sa njim. Da nije toliko karakteran Ljubo ,mislim da bi bilo koji drugi igrac pukao nakon te utakmice. Definitivno bi bio za dovođenje tako mladog i potentnog krila koji iza sebe vec ima puno seniorskog nogometa.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Brekala ne bih vratio bas upravo radi toga jer je otišo na prvi pomudu. Slazem se sa ovima koji su pisali za nemir u svlačionici, uzdrmalo bi to, pogotovo ako bi dobio istaknutiju pinku.

    Pjaca..do one proklete estonijei je izuzetno drag i omiljen igrač u Dinamu. Jako talentiran (kao i Rog rekao bih, ali su ih ozljede nazalost pokvarile kao i sto je očekivano) i uživao sam u njegovim igrama kao ove 4 sezone u Oršićevim i Petkovićevim. Kvaliteta igrač, u onakvom Dinamu je baš bio se isticao kvalitetom i lijepotom igre.
    (da ne bi bilo zanune, Soudani je isto zvjerka igrač bio, al mi je on više ovako bio igrac koji je imao njuh za gol i pozicioniranje odlično te sve šanse izuzetno znao iskoristit). onda ozljede nakon ozljede i pitanje je sad kakav je, što je.. ne bi ni njega htio iskreno nazad samo zbog ulitnog zdravlja i kvalitete.
  • Orc123
    5.1k
    Za Brekala bi bilo najbolje da se vrati u Dinamo ali on tako ne razmislja. Da razmislja tako ne bi njegov menadzer izjavio to sto je izjavio...on bi dosao u Dinamo samo ako mu propadnu sve ostale akvizicije sto je za mene podcjenjivacki za Dinamo. Pjaca vise nije pjaca i nije krilo. Imalo bi mi logike da ode nerko od dvojca Drmic ili Emreli...ovako ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.