• Orc123
    5.2k

    Jeamo li tada peodali Orsica ili je on otisao peije par dana? Prosvijetli me.....ili mislis da cemo dovesti oba krila? Neka oni nađu ili lijevo ili desno bas me briga ali nek bude pojacanje...od hrv igraca ili iz hnl jedino Brekalo bi bio pojacanje, nikakav Pjaca ili Hoxa ili slicni....a tebi se ja ne trebam svidjati ko forumas ali citaj bar sta pisem i sta sam zelio rec sa svojim postom!
  • Orc123
    5.2k

    I onaj Bugarin, sad se ne mogu sjetiti ali mislim da Despotov!?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Despodov, zabio nam 2 gola čini mi se.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Pa kakve veze ima kad si prodao Oršića s filozofijom da od lijevog krila radiš desnog. Lijeva već imamo u kadru, desno je sigurno potrebnije.

    Sa svojim postom si nedvosmisleno rekao da Grüll može ići i desno kaj je drito ista stvar na koju si se na ljeto žalio.
  • xyz
    840
    Ima u Dinamu Kijev desno krilo kojem ističe ugovor. Jako dobar igrač...
  • Orc123
    5.2k

    Ocito imas nesto protiv mene ali iskreno ne dira me..ne zanimas me uopce, zanima me Dinamo. Rekao sam da moze lijevo i desno bas kao i Spikic i da se mohu izmjemjivati tokom utakmice i da je odlican igrac i da vrijedi pokusati realizirati takav transfer.....ima i drugih krila i to odlicnih. Da bas me sad kolega sjetio na Despodova koji bas izgleda nekako dominantno igracki i vidi se da zna sve, ali mi se cini karakterno tezak. Mvuba onaj deckic iz Boda je ubio Ljubu strasno brz, ali mi nekako nekonkretan realizatorski. Tekpety onako dobar, ali nezz vekako mi se cini da je ekaplodirao a da bi se tak mogao i ugasiti.
  • maddaddam
    2.9k
    Ima u Dinamu Kijev desno krilo kojem ističe ugovor. Jako dobar igrač...xyz

    Cigankov? SF

    A iz Boda Hugo i trener. Mada mi čudno da Hugo ima samo jedan nastup za norvešku.
  • Captain America
    14k
    Prošlo je malo ispod radara što je Orša reko.

    “Dinamo će već naći nekoga. Uvijek je imao dobre skaute koji su nalazili dobre zamjene. Nadam se da će Antonio Marin dobiti napokon pravu priliku u Dinamu. Velik je talent, nije uspio uhvatiti kontinuitet do sada pa se možda otvori prilika za njega."

    Možda Jakir napravi čudo pa ga dovede u red ko što je Nenad Petka.
  • Zagi
    5.2k
    Haha vidio sam ja.
    Pripisao sam to Oršinoj dobroti i kulturi.
    Marin je jednostavno prespor za krilo, povrh ostalih nedostataka.

    U nastavku je istaknuo i Rukavinu ako se dobro sjećam.
  • Captain America
    14k
    Spomenuo je i Rukavinu da je veliki talent. Meni je zanimljivo da je kraj Špikića, Menala pa i Bočkaja baš Marina spomenuo i dodao da nije dobio pravu priliku.
  • Zagi
    5.2k
    Ajme sad se sjetio da je pred kraj Čačke nekaj kemijao i sa Perom desno.
    Nebumo mi niš kupovali...
  • Zagi
    5.2k
    A iz Boda Hugo i trener. Mada mi čudno da Hugo ima samo jedan nastup za norvešku.maddaddam

    Mmm da , Vetlesen je igračina.
    6ica i onaj stoper su im bili impresivni.
  • Nino Bule
    11.6k
    Marin je zasad ok hnl igrac na poziciji poluspice, 10ke, tesko da ce ikad biti dobar ko lijevo krilo, na kraju gledali smo ga malo ove sezone na toj poziciji i bio je kriminalan
  • Beowulf112
    301

    Ja ga nezelim ni gledati.Promjenio je 2-3 kluba i nigdje se nije dokazao osim u Šibeniku sto je imao solidnu sezonu.Nije on ni za back up nama.Špikić i Menalo su ispred njega.Bar bi trebali biti
  • maddaddam
    2.9k
    dbomym2kzeoxoirugcy1.png

    Jbg Orc, imao si najbolju namjeru, ali...

    Orlando City SC has acquired 24-year-old midfielder Martín Ojeda from Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba, commonly known as Godoy Cruz, of Argentina’s Primera División, it was announced today. Ojeda will join the Lions as a Designated Player pending the receipt of his P-1 Visa, ITC and medical evaluation on three-year contract through 2025, with Club options in 2026 and 2027. 
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.