• BBB Sibenik
    3.9k
    Možda ću ja zvučat cudno, al ja bi isključivo forsa Bockaja kao prvu opciju na beku lijevom i točka. Njegov ubačaj i sut je ipak ono nešto šta triba bek imat a on to ima itekako.
  • Orc123
    5k
    Ako ne zelimo pobrati negativne rekorse u LP onda cemo dovesti L. Beka. Beckaj ima u hnl problema sa krilima a u LP je to 10 razina vise. Em jw spor em nema naviku igranja u obrani. Mozemo ga mi forsati koliko hocemo on nije bek i to sto neki kazu da igrao je kod bjelice to. Pa da igrao je ali dinamo igra drugaciji nogomet u hnl. Igramo puno višlje i tu bek mora pokrivati i napred i iza sok Osijek se vise kolwktivno branio i opcenito bjelicina je postavka beton u obrani. Svi igraju obranu pocevsi od napadaca. Mi trebamo drugacijeg beka. I da, u hnl ce on biti dobar ali u LP jadna li nam majka ako ce on igrati. Naravno treba uci u LP.
  • Zagi
    4.9k
    Mislio bi si, zakaj nisam rođen lijevak? Jbg, ponuda i potražnja. A i nije više toliko mlad. A i ne igra on baš za kikiriki...
  • Zagi
    4.9k
    Znam ja bolji izlog. Premijer liga.
    Mi mu možemo ponuditi veću plaču i ligu prvaka ako se plasiramo.
    Na ruku nam ide i da je Leeds bio u borbi za opstanak. Kao i Orša, on će si isto razmisliti dal mu se iduće sezone igra Championship. Doduše to se može riješiti klauzulom u ugovoru ali to opet Leedsu ne odgovara baš.
  • Orc123
    5k

    Dinamo mu svakako moze ponuditi bolju pricu. Ako je zeljan dokazivanja i igranja europe dinamo je u prednosti. Sve je do pregovaraca...
  • Kujtim Shalla
    2k
    Akonje klub reagirao, on doøazi kod nas za 700 milja garantirano ako prica pije vodi. Relativno je mlad, predpostavljam da mu je elf san i da je u dinamu u izlogu Europa, i iz dinama onda moze gdje hoce. Na oku selektoru, premier liga mu je problem.da dobije radnu dozvolu. Nije to tako jednostavno. 700 milja, igra u Europi, blizu doma. Win win. Ja ga nisam gledao, nesto vrtim po you tubu i čvrsto mi izgleda decko. Bockaj nije taj trenutno. Ja ga obozavam. Forsirao bi ga na krilu jbg i kao rotacionog igraca na beku
  • Zagi
    4.9k
    Da , vidiš. Kako oni misle njemu osigurati radnu dozvolu? Nije više mlad , a nema nastupe za Elf...
  • xavier
    11.1k
    ja bi isključivo forsa Bockaja kao prvu opciju na beku lijevom i točkaBBB Sibenik

    Ja stvarno ne znam šalite li se vi ili što je u pitanju.

    Nije mi bilo jasno što će nam kad je dolazio i mislio sam da je to jako loš transfer, a što je najgore, pokazao se čak lošiji od mog ionako lošeg mišljenja o njemu.

    Prva stvar koju bek mora imati su određene fizikalije odnosno mogućnost ponavljanja kako bi mogao stalno ići gore dolje po toj strani. To nema.

    Zatim treba biti barem solidan defanzivno s obzirom da se ipak radi o obrambenom igrača. Ni to nema.

    Prva stvar koju ima, a da je poželjna za tu poziciju jer odlična lijeva noga. No u današnjem nogometu ne možeš biti solidan igrač ako imaš samo jedan trik u rukavu.

    Neki kažu da bi mu najviše odgovarao 3-5-2, ali ja mislim da je on zapravo lijevi vezni za old school 4-4-2 kakav nitko ne igra već 20 godina.

    Što je, tu je. Imamo ga i možemo ga probati iskoristiti, ali nije on za europske utakmice.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Malo se previše sere po Bočkaju, ispada da po priči da smo kupili spoj Polovaneca i Formitschowa. Treba malo više povjerenja prema Bočkaju i dat mu priliku. Nike Ljubičić ništa brži od njega pa krpa.
  • Orc123
    5k
    Ima li koji novi info o Wagneru, Cokaju, krilu? Insajderi? Hehe...jel ce bit cega ovih dana?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja mislim da bi cak i Pjaca mogao osvanut ako se uleti u LP.
  • runtothehills
    382


    Der ehemalige Spieler der Würzburger Kickers Kai Wagner steht offenbar vor einem großen Karriereschritt. {...} der 25-jährige gebürtige Schwabe, der bei Schalke 04 ausgebildet wurde, das Interesse von Premier-League-Klub Leeds United auf sich gezogen haben. Laut einem Bericht des britischen Boulevard-Blatts "Sun" ist der Wechsel schon so gut wie perfekt, auch wenn die Champions-League-Kandidaten Benfica Lissabon und Dinamo Zagreb Wagner ebenso auf dem Zettel haben sollen.

    Blize Leeds-u…
  • Orc123
    5k
    Cusno mi za cokaja...ako ga stvarno zelimo da ga nismo doveli prije Boda....po meni mislim da ga nece dovodit ili se ne mogu dogovoriti....iako mi cudno jer loxi trebaju pare. Ocito da od cokaja nece biti nista.
  • xyz
    840
    Što će nam Čokaj... Jel to igrač za prvih 11? Nama treba defanzivni vezni koji donosi razinu više u odnosu na Mišića, a takvog igrača nema u hnl-u. Treba se gledati u francuskoj, španjolskoj, portugalskoj ligi...
  • Fanboy
    2.1k


    Ma on je prevelik rizik za takav natjecateljski nivo. Nedvojbeno bi danas igrač za top klubove, no nažalost radi ozljeda on teško može igrati na ovoj razini. Na poziciji krila smo dobro popunjeni, možda čak najbolje popunjena pozicija. Oršić se polako vraća u formu, a Špikić je maestralan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.