• Orc123
    5.1k
    Definitivno posudba sa mogucnoscu otkupa je oslicna opcija. Gledajte to je bio bek top klasa. Nema bezveze roliko nastupa u francuskoj i engleskoj. Neusporediv je sa moumbadjeom jer je drugaciji tip igraca. Puno je ofenzivniji je brži, a oprt mu ne pati defenziva jer je i tu kvalitetan i brz. Nije igrao jer je bio ozlijeđen i ova posudba sa mogucim otkupom bi bio top posao!
  • Mali dioničar
    14.2k
    Leipzig poslao pismo namjere za transfer Rukavine.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne da im se vise placat, idu ravno na izvor. Jel to znaci da je mali vec dogovorio s njima?
  • Mali dioničar
    14.2k
    A vidjet će se. Nije mali rizik uzeti ga sada. Nije loš, ali nije ni Marin (bio) loš pa mu treba da proigra. Ako će proigrati. A ja mislim da hoće.
  • Captain America
    13.9k
    Knez ima 29 godina. Znamo da nema problema s ozljedama, živi sportski i ovako može još 4, 5 godina bez problema. Tu je i Špika koji ide na njegovu poziciju ako ne do Bog dođe do transfera. Rukavina će se načekat za priliku. Talentiran je, al možemo se svi složit ni blizu poput Baturine da bi upao u sastav. Ak gramzive Švabe pošalju ponudu da izuva iz cipela poput Franjićeve nek ide. Treba tu i postotak ugradit. Daju li ga za kikiriki, ovi će se još više polakomit i sve češće pokušavat otimat igrače iz akademije dok još nemaju potpisane dugoročne ugovore.
  • Orc123
    5.1k
    Ja ga ne bi pustio. Lakocom se rjesava suparnika i igra u oba pravca. Nije lijen ko Marin....igrac koji vrijesi i kojeg treba cekati. Naravno kad bi se tu radilo o ponudi ko za brekala od Wolfsburga onda se moze o tome pricati. Nego ima li sta novo oko beka?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nego, kakav on ugovor ima? Profesionalni ili stipendijski? Mislim da je lakse njima ako je stipendijski.. Nadam se da se nas nesto pita i ako mali inzistira opalit im klauzulu od 50%, pa hoces neces..
  • The Undertaker
    4.1k
    Meni se ovo čini kao dupli pas tate Rukavine da se dečku poveća ugovor i da ga se malo pogura kao Baturinu.
  • Captain America
    13.9k
    Nego, kakav on ugovor ima?Efes Pilsen

    2028. Lagani odjeb u skokovima.
  • Fanboy
    2.2k
    Otići tamo tako mlad bez iskustva pravog seniorskog nogometa je pucanj u vlastitu karijeru...Rijetki tako uspiju i sigurno će ga slati na posudbe. Iz Dinama odlazi kao gotov igrač, imati će euro iskustva i kad odeš za veliku cifru taj klub/trener mora opravdati taj iznos te normalno da dobiješ priliku.
  • Armagedon13
    958
    Amavi odbio Dinamo
  • Mlađi referent
    10.6k
    Nejasno mi je ako već nit Bočkaj nit Štefulj nisu igrači na koje trener računa, kako si dopustiš da dođe PO Lige Prvaka bez spremnog lijevog beka nego se krpa s veznjacima
  • Zagi
    5.1k
    Ja se prvi ne slažem. Na zimu može i mora u prvu ekipu.
    Ima puno jače fizikalije od Martina i biti će mu lakše igrati sa seniorima.
    Godinu dana je mlađi i od njega očekujem još više. Brekalo u toj dobi mu nije ni blizu.
  • Orc123
    5.1k
    Ne shvacam kako nas svako malo jace inozemno ime odbije, imamo li toliko lose pregovarace ili sta....ili mislimo vani kupovati za kikiriki a u hnl za suho zlato? 2 tjedna su do kraja prijelaznog roka a mi kljucnu poziciju nemamo pokrivenu.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Iskreno, loša liga i loša infrastruktura tak da me ne čudi uopće.

    Realno koji će k jedan Amavi ili neki top talent dolazit u 19. ligu Europe?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.