• Olmic
    2.7k



    To lik piše samo da piše tako da ti u Rennes prelazi Grizman.. Uglavnom trol
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma skužio da se radi o trolu, al baš me iznenadilo da koriste naše ime :sweat:
  • NORTE
    9.3k
    Svi smo se bojali odlaska Soudanija, kad ono dinamo procvjetao (doduše s Bjelicom i njegovim anonimnim pojačanjima), tako je i sada možda vrijeme da neki igrači poput Oršića odu ako žele i imaju dobre ponude.

    Mislim da će dinamo i dalje biti jak, koga god prodali. Pogotovo povratkom Hajduka u vrh nema druge opcije nego pojačavati momčad, financijska razlika između LP i KL je velika.

    Drmić je doveden, ova momčad s njim je i 30% bolja i jača. Također i Ljubičić došao.

    Samo se ne treba imati Juriće i Nevistiće na terenu i bit će to ok.
  • IceMan
    1.5k
    Mislim da je bilo idealno vrijeme da se napravi remont ekipe sad.

    Imamo igrače koji su na odlasku i to senatore (Orša, Livi, Petko, čak i Ademi, možda Ivanušec) i imamo igrače koji su mlađi i u usponu i željni dokazivanja (Baturina, Špikić, Bulat, Tolić, Štefulj eto sad i Marina)... Prava je šteta da nismo doveli trenera reformatora koji bi krenuo od nule (najviše sam navijao za Niku Kovača ili povratka Bjelka) i opet bi si osigurali 3-4 godine dominacije...

    Čačić mi se nije činio kao nikakvo riješenje, srećom me demantirao i pokazao se kao uspješno kratkoročno riješenje, iskreno jako sumnjam da će me opet demantirat i pokazat se kao uspješno dugoročno riješenje iako možda smo i pomalo svi naivini kad mislimo da će nakon Bjelka opet doći netko tko će radit sve po svome....

    I još nešto, možete me popljuvati svi ali ja nisam nikako bio za Drmića, ne iz igračkog već ono, nemoš mi bit član ajduka i prvi centarfor Dinama...
  • Oluja
    3.7k
    Kuda odlaze Orsa, Livi , Petko, Ademi i Ivanusec?
  • IceMan
    1.5k
    Pa nije da u proteklih mj dana bar jednom za nekog od njih nisam čitao da je moguć odlazak.
  • Zagi
    5.1k
    Olivari nam je i pola kadeta već prodao , ne obaziri se previše.
  • Eduardo
    17.6k
    RB Salzburg potpisao mladog "austrijskog hrvata" Olivera Lukića. Navodno ga je duže vrijeme pratio Dinamo, te Köln i Wolfsburg.

    Austrijanci ga zovu "bijelim Pogbom". Kapetan je austrijske reprezentacije do 16 godina, a bio je i kapetan bečke Austrije u uzrastu do 16 godina. Također je bio svrstan u "Projekt 12" Austrijskog nogometnog saveza. Radi se o projektu u kojem oni odaberu 12 "elitnih" mladih igrača na koje računaju i koje se trude graditi i zaštititi, a on je bio jedan od najmlađih igrača u tom projektu.

    Jesmo zakasnili s ponudom ili su se jednostavno odlučili za RB ispred nas ne znam...
  • Jurki
    8.7k
    hahah čekam naslov kad bu napisal da se prodaje i Maksimirski stadion :rofl:
  • Stjepan
    479
    Ja sam čuo da Lepzig želi Šutala sad koliko je to točno ne znam
  • Orc123
    5.1k
    Jos malo pa cemo se zvati Res Bull Dinamo
  • Fanboy
    2.2k
    RB Salzburg potpisao mladog "austrijskog hrvata" Olivera Lukića. Navodno ga je duže vrijeme pratio Dinamo, te Köln i Wolfsburg.

    Austrijanci ga zovu "bijelim Pogbom". Kapetan je austrijske reprezentacije do 16 godina, a bio je i kapetan bečke Austrije u uzrastu do 16 godina. Također je bio svrstan u "Projekt 12" Austrijskog nogometnog saveza. Radi se o projektu u kojem oni odaberu 12 "elitnih" mladih igrača na koje računaju i koje se trude graditi i zaštititi, a on je bio jedan od najmlađih igrača u tom projektu.

    Jesmo zakasnili s ponudom ili su se jednostavno odlučili za RB ispred nas ne znam...
    Eduardo

    Kažu da je mali velik navijač Dinama i Hrvatske, no vode ga stručni ljudi, a Salzburg je blizu te ima jako dobru akademiju i rad sa klincima. Na kraju ne odlazi daleko od obitelji što je za mladog dečka jako važno.
  • Olmic
    2.7k
    Toliko prozivani Ojeda ima 21 dodir u 48 minuta tekme i bez udarca...
  • Eduardo
    17.6k
    i šta bi to trebalo značiti?
  • Mlađi referent
    10.7k
    Toliko prozivani Ojeda ima 21 dodir u 48 minuta tekme i bez udarca...Olmic

    I onda namjesti gol :wink: asistent za 1:0

    Čovjek je genijalac i sudit na temelju 50 minuta nema nikakvog smisla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.