• Armagedon13
    958
    Njega prvog navode u kontekstu odlazaka.Joši nisu ništa konkretno naveli,ali ..
  • Nino Bule
    11.5k
    Kaj ce nasi frendovi iz fedayna roma reci da pustamo golmana u lazio, eto nam isprike da ih u startu odjebemo
  • Orc123
    5.1k
    Ne znam ali ja bi se lakse oprostio os Orse nego od Livija. Volio bi da oba ostanu....golman je temelj svake ekipe, pogotovo Livi koji je nogometna i ljudska velicina.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ćuže u Zrinjskom
  • Yovitssa
    345
    Nažalost, ja isto mislim da je došlo vrijeme da Livi ode. Šteta, jer nas je vadio toliko puta u važnim tekmama i iskorak koji smo napravili u Europi bez njega ne bi bio moguć, ali puno nam je dao, vrijeme je da ode u ligu petice i proba tamo. Dugo je i ostao, igrač takve kvalitete obično "digne sidro" puno prije. Što se zamjena tiče, ja sam za to da se dadne prilika Nevistiću. Znamo koliko je dobro branio u Varaždinu i Rijeci, ovih par kikseva iz Lokse treba zaboraviti (i Livi je kiksao i za repku i Dinamo pa kaj onda). Ako bi se već tražila zamjena, po meni ne treba ići daleko. Kotarski je po mnogim portalima najbolje ocjenjeni golman protekle sezone u HNL-u, a Ajax bi ga pustio za 1 mil eura (spominjala se ta cifra kod navodnog interesa PAOKA).
  • De Oliveira
    962
    Nevistic ce biti vrhunski vratar i nema straha ako Livakovic ide.
  • NORTE
    9.3k
    ja sam za to da se dadne prilika NevistićuYovitssa
    Nevistic ce biti vrhunski vratar i nema straha ako Livakovic ide.De Oliveira
    Zona sumraka.
  • Armagedon13
    958
    Katinić potpisao profi ugovor
  • deda
    28k
    Dobra vijest jer mnogi su drhtali u stilu da odlazi džabe
  • Mlađi referent
    10.7k
    Tutto Mercato danas javlja da Lazio još nije odustao od Carnesecchija koji je prva opcija, međutim pokupio je ozljedio na zadnjoj utakmici u21 repke. To ih je malo poljujalo, ali čini se da će ipak ić na dodatne testove da vide težinu ozljede i ima tu još šanse za transfer.

    Druga opcija bi trebao bit Vicario iz Empolija i tek onda treća Livaković.
  • deda
    28k
    Neće Liva u Lazio, druge su opcije u igri
  • serbus
    3.6k
    Kada bi bilo kojeg igrača prodavao Talijanima obavezno samo puni iznos na račun....nema više fora posudba, pa na rate, pa odgoda.... Samo lovica puni iznos i doviđenja...
  • Orc123
    5.1k
    Po meni ja bi nekako lakse podnio odlazak Orsica nego Livija. Nezz moje skromno misljenje.
  • Nino Bule
    11.5k
    ? Kakav je ovo fake news, i odkad twitter profili koriste nase ime za klikove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.