• Nino Bule
    11.9k
    Nevistic se nije pokazao kao netko tko moze odma preuzet jedinicu, ako se ne radi o cifri koja izuva, ne treba ni razmisljat o prodaji.
  • Orc123
    5.7k
    Prodamo livakovica i kaj smo onda? Kad pogledas, imamo 3 mlada golmana ali ni jedan nije za jedinicu. Imas zagorca koji je star za jedinicu, imas nevistica koji noje pokazao u loxi da je za jedinicu i na kraju moras kupovati jedinicu. a to pak s druge strane, pouceni transferima u zadnje vrijeme znaci da ni nam mogao Labrovic ili Kahlina ili slicni biti jedinica. Ja bi livija ostavio do penzije. Covjek je odlican golman, odlican covjek, ima emocije prema klubu, navijacima i za mene je uz Ademija i Orsica najveca vrijesnost Dinama, iako ne nuzno tim redom.
  • Zagi
    5.6k
    Puno nama Livi znači. Bio bi to veliki gubitak...
  • blue heart 72
    1.4k
    Ako Livi zaista ode, meni nijedan od naših golmana ne ulijeva previše povjerenja. U tom bi slučaju uzeo Austrijanca Lindnera iz Basela. Njemu su rekli da od nove sezone. više nije jedinica, i da može slobodno potražiti angažman negdje drugdje, ako se nije spreman pomiriti sa novim statusom. Po mojem skromnom sudu, bolji od svih naših alternativa
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Ne vidim zašto bi livi otišao u lazio... To je talijanski everton, "beskoristan" klub bez iole ozbiljnih ambicija na duži period. Ne znam jel itko ozbiljan vidi lazio u bilo kakvim ozbiljnim slagalicama za trofeje u narednim godinama, osim za (možda) talijanski kup...

    U zadnjih 10 godina za vratara im je rekord 5 milja, a drugi na popisu je vargić. Ne mislim da oni imaju u planu izrokati lovu koju bi dinamo htio za livakovića... Al dobro, možda griješim.
  • Captain America
    14.7k
    Ko im je trener uopće (znam da je Inzaghi bio)? :lol: Kao što kolega kaže, nebitan klub o kojem sam u zadnjih godinu dana jedino vidio da im Mussolinijev unuk igra na desnom krilu.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Daj ljudi, nemojte pisati gluposti. Lazio bezvezan i beskoristan klub? Otkad pratite nogomet? Pa ne priča se o jebenom Sassuolu nego o Laziu.
  • Olmic
    2.9k
    Ja sam jedan od onih koji nema ništa protiv puštanja Livija i vjerujem da Nevistić može nadoknadit njegov izostanak
  • Captain America
    14.7k
    Nema veze što je bilo prije, bitno je ono što je danas. S Milanom (pogotovo ak novi vlasnici misle ozbiljno), Interom, Juveom i Napolijem ne mogu u istu rečenicu. Joseovo odbijanje PSGa govori da i on s Romom želi napraviti neki rezultat, a njega nikad ne treba otpisat. Ligu prvaka neće vidit sigurno, a i u Europskoj ligi će bit daleko ozbiljnijih momčadi i šansa za trofeje je nikakva.

    Livi je odbio Montpellier koji je u to vrijeme u Francuskoj bio ono što je danas Lazio u Italiji. Ima mu smisla forsirat transfer jedino ak je promijenio mišljenje i lova mu je ipak bitna (vidim da Laziovi golmani imaju 2, 3 milijuna).
  • Nousername
    626
    Ako Livi zeli otici neka ga puste ali ako on ne zatrazi odlazak nebi ga pustio ni za 20 miliona.Previse je bitan za klub i za navijace.
  • Mlađi referent
    11.2k
    Livi je odbio Montpellier koji je u to vrijeme u Francuskoj bio ono što je danas Lazio u Italiji.Captain America

    Nažalost ni blizu. Lazio već godinama igra europski nogomet, svake sezone se očekuju te europske pozicije, nekakav kup ili superkup možda uskoče, može dat izrazito dobru plaću uz niske poreze, smješteni su u Rimu, igraju ipak u jako atraktivnoj ligi i dosta atraktivnijoj od francuske.

    Treba bit realan, stavit ruku na srce i reći da je ovo ipak dosta atraktivna ponuda i nadat se da ili će doći s nekom smiješnom cifrom da ih se odbije ili da će Livi iz nekog razloga stopirat
  • Captain America
    14.7k
    Čini mi se da je Livi 2019. imo ponudu Francuza, oni su u netom završenoj sezoni završili 6., Lazio je ove godine završio 5. U oba slučaja je bilo više ekipa stisnuto u par bodova i ne treba zaboravit reformu pa veći broj klubova dolazi do mjesta u Europi. Serie A je nešto bolja liga od Ligue 1, al nije to ni blizu Nijemcima i Španjolcima, a kamoli Englezima.

    Plaću sam i sam spomenuo. Ako je Liviju do love, mi se tu ne možemo nadmetat ko što je bio slučaj s Burnleyem. Nešto će se pitat i klub. Bez 10, 12 milijuna ne moraju ni pokušavat uć u bilo kakve pregovore.
  • Mlađi referent
    11.2k
    Pa upravo to kaj više ekipa ide u Europu je još argument više za Lazio.

    Europski nogomet i natjecanje s najjačima ti je garantirano, Montepellier s druge strane nije vidio Europu 10 godina i neće još toliko
  • Armagedon13
    958
    Izgleda da će mo se morati rastati od Livija i Orše.Ne znam za kojim bi više žalio,ali dalje se mora.Nevistić bi mogao biti ok,a za krilo pitati Orc123
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions