• Imamo Dinamo
    3.2k
    Ne mozes pisati 'iz mojih izvora...'Infinity

    E da, ali kada (stvarno) imam informaciju koja bi mogla biti istinita, necu napisati ime osobe od koje se to saznalo. Nije tu na forumu nas 5-6 pa ono ko ga j*be
  • De Oliveira
    902
    Marin je za njega Ze Roberto
  • Infinity
    15.2k
    Natipkao sam poduzi komentar, dobronamjeran, al necu, svakako ces shvatiti pogresno. U svakom slucaju, ukratko, promijeni izvore ili ne objavljuj to sto ti govore.
  • xavier
    11.1k
    Znam da će se krivo shvatiti ovo što ću napisati, ali ne razumijem tu silnu potrebu za tim da netko želi biti "insajder". Meni je poanta foruma u iznošenju vlastitog mišljenja, a imam dojam da puno ljudi umjesto da piše svoje mišljenje, samo gleda kako pronaći način da prvi plasira neku informaciju. I samo po sebi ok. Ako znaš nešto što nije poznato, zašto to ne bi podijelio s drugima na forumu. No problem je što to dovodi do šume "insajderskih" informacija od kojih se na kraju većina pokaže krivima.

    Iskreno stvarno ne vidim nešto posebno u tome da netko uspije plasirati neku informaciju dan prije nego izađe u novinama. Mislim sve ok, ali što smo točno time dobili? Nije da će se nešto promijeniti saznamo li to dan ranije ili kasnije. A ponavljam, sve ok kad bi to bile stvarno provjerene informacije, ali koja je poanta ako dobar dio toga ne ispadne točan?

    Želim reći da ako stvarno nešto znate i želite to podijeliti s ostalima na forumu, to i napišite, ali nemojte razna neprovjerena naklapanja prodavati pod "insajderske informacije".
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    U svakom slucaju, ukratko, promijeni izvore ili ne objavljuj to sto ti govore.Infinity

    Problem stoji, svi zele biti insideri. Ja iskreno kazem, moje veze nisu nikakve duboke veze u klubu i ne ocekivam da cu pre cesto imati informacije. Ja nisam insider, ali su par puta do mene dosle informacije, stavio sam 2 puta. Prvi put se ispostavilo tocno, Drmic je potpisao predugovor, a ovo drugo jos imamo za vidjeti. Naravno da ja (ili bilo tko drugi tko ima informaciju) ne planiram napisati osoba x y mi je rekla da nam dolazi igrac/trener na polusezoni/na ljetu. Problem je prepoznati sto netko pise kada ima prave informacije, i kada netko napise samo zato da bi dobio like vise.


    I da, nemorate se bojati napisati mi poduzi komentar. Mlad sam, grijesim ali voljan sam ispraviti sam sebe kada sam u krivu.
  • blue heart 72
    1.3k
    Puno spominjani Danilo iz Vitessea izgleda prelazi u Union Berlin. Nas uopće ne spominju, pišu da je bila dvojba Rangersi ili oni, ali su ga izgleda oni uspjeli pridobiti na svoju stranu
  • Neki tip
    19.1k
    Ako su Ljubičić, Drmić i Parris doista gotova stvar, onda moram pohvaliti sportsku politiku.

    Naravno, ne mora biti da će se sva trojica pokazati pogotkom, jer to ne znaš 100% ni kad dovodiš Balea ili Pogbu, a ne Parrisa i Ljubičića, ali dovodi se logično i dovodi se - NA VRIJEME.

    Odlazaka će biti, neki će navijački biti i bolni, jer kostur ove ekipe je 4 godine tu. Možda SP malo pomogne pa se pričeka zima za poneki transfer, ali ničiji odlazak (osim Ademijevog) ne bi me iznenadio.

    Uglavnom, da nam treba "svježe krvi" jasno je svima, a drago mi je da su se zalihe počele pripremati pravovremeno, uoči priprema, a ne "ovisno o odlascima". Naravno, pod pretpostavkom da i za taj dio postoji jasan plan.
  • Nousername
    613
    A iskreno se nadam da nece biti prevelikih odlazaka.Nije nam se kostur ekipe pokazao nesta ove sezone pa vjerovatno nisu tolko ni trazeni.Igrace Europu pred punim tribinama i HNL je puno zanimljiviji tak da se i tu krece sve vise skupljat masa.Nije nam vise HNL dosadan tak da je i igracima to dosta bolje sto ih se gura da rade i treniraju vise neg inace i sto se nece previse opustit.Svakako da sam tipa Orsic prije bih ostao i igrao u Hrvatskoj pred svojim ljudima gdje mogu igrat Europu svake godine i postat legenda neg otic igrat tam u neki klub u ligama petice gdje neces bit previse bitan(Engleska je jedini izuzetak).Previse se gura odlazak nekih igraca.Ne znam zasto nebi imali vise lojalnih igraca kao npr Ademia.Sta im fali tu u Zagrebu…
  • marcio amoroso
    32k
    Gledao sam video od Parrisa. Dečko brutalno izgleda na videu. Jasno je da se svakome može složiti vrhunski video, ali ovdje se jednostavno može vidjeti da je jako jako brz i da je tehnički na top nivou.

    https://youtu.be/HWBemio88UM
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ako dovode ovog iz Kopera to znači da su definitivno odustali od Ojede. Osim možda ako Oršić ne ode za neku veću lovu.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja ne znam kakav je plan, ali ovaj Parris je ljevak. Ojeda je također ljevak. Špikić je u biti dešnjak kojemu je primarna pozicija lijevo krilo. Možda dođu i Ojeda i Parris.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Što je, vidi se da je dečko brutalno brz. Tehnika solidna, makar vidi se da mu se driblinzi uglavnom svode na lažnjak lijevom nogom.
  • immerwieder
    1.2k
    samo da dovedemo jednog brzog tamnoputog, ostalo mi nije bitno,
    a ne kao onog klinca kojeg nam je uvalil bara, za njega je andy ruiz ptica trkačica
  • Captain America
    13.4k
    Svodi se i Messiju pa ga trojica odjednom ne mogu zaustavit kad krene. Svakako pohvale što se konačno pokrenulo i što su naučene lekcije od prošlog ljeta. Pridružujem se željama da niko ne ode. Ne bi ni Ivanušeca do Svjetskog pustio osim ak neko ne istrese 20+postotak.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Kaheem je Dembele za siromašne, daj Bože da to dobro ispadne, ali to klasično desno krilo definitivno fali i ovo mi nije loš bet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.