• Jurki
    8.8k
    Malo su nam Šaranić, Crnac, Vasilj, Baturina itd, daj još Zvonareka.marcio amoroso

    Sto se juniora tice stava sam da treba cim vise igraca i jaca konkurencija.. pa ko uspije ... uspije.. svi klubovi tako rade.. od ovih koje si nabrojio.. eventualno Baturina ... za ostale tko zna.. ovisi o milijardu faktora.. a sto se seniorske ekipe tice... pojacanja u hnlu za dinamo nema..
  • marcio amoroso
    32.5k
    pojacanja u hnlu za dinamo nema..Jurki

    Nije baš da nema.

    Kleinheisler, Mierez, Livaja, Biuk, Drmić, Abass, Čolina, Žaper, Bočkaj, Kačavenda.
  • Jurki
    8.8k
    Nije baš da nema.

    Kleinheisler, Mierez, Livaja, Biuk, Drmić, Abass, Čolina, Žaper, Bočkaj, Kačavenda.
    marcio amoroso

    To su dobri igrači međutim za njih bi trebalo dati vise love nego sto realno vrijede..uz dobar i kvalitetan skauting vani bi se mogli naci kvalitetniji igraci i za manje love.. u hnlu kad dinamo kupuje moramo ih preplatiti.. a njihovi klubovi ih samo nek van prodaju za kikiriki.. muka mi je od raznih Štefulja, Belih, Čabraji, Andrica itd.. vecina bofl roba
  • xyz
    840
    Već vidim da će se potraga za stoperom okončati s tim da su stranci skupi, ali će se onda Črnko izuti iz cipela ponudom od 4 mil eura i 50% budućeg transfera za Krizmanića kojeg ćemo ostaviti na posudbi do idućeg ljeta.
  • Dautbegović1
    92
    Kažu sportske da je lista želja Erik,Danhilo,Nikola tim redom.Erik iskusan,Danhilo mlad i može se zaradit u budućnosti ,a Nikola bi moga doći na posudbu.S tim da možda dođu dva stopera ,kupilo bi se jednog od stranac ,a Nikola na posudbu.
  • xavier
    11.1k
    Kleinheisler, Mierez, Livaja, Biuk, Drmić, Abass, Čolina, Žaper, Bočkaj, Kačavenda.marcio amoroso

    Problem je što 7 od tih 10 igrača igra u jedina dva HNL kluba koji nam neće prodati igrača odnosno prodali bi ih eventualno samo debelo iznad realne cijene.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Problem je što 7 od tih 10 igrača igra u jedina dva HNL kluba koji nam neće prodati igrača odnosno prodali bi ih eventualno samo debelo iznad realne cijene.xavier

    Ma ja sam samo odgovorio kolegi koji je napisao da u HNL-u nema igrača za Dinamo.
    Jasno je meni ovo sve.
  • Infinity
    15.3k
    Ja cu vala ove sezone pogledat Istru kad god stignem. Bande mi se toliko svidio protiv Osijeka da zelim vidjeti da li je to bilo slucajno ili bi trebali obratiti pozornost na njega. Pitanje je samo da li bi ga Ajax pustio nakon sto su ga platili preko osam milijuna eura. Doduse, pretrpio je ozljedu i zato i jest pao sve do Istre.

    Da Istra nije izbacila jednog Miereza ne bih se oko ovog uopce zamarao, ali je ocito da mogu ubosti top igraca.

    Krajickom oka ispratiti i Mahmouda. Nevjerojatna brzina. Zadnji vezni. Nisam obracao paznju kakav je u defanzivnim zadacima, al za kontre strasan igrac.

    I to je skoro pa sve sto mene iz HNL-a iskreno zanima. Naravno da bi rado vidio Biuka, Miereza... To ipak nisu realne opcije, Hajduk i Osijek nam nece prodati igraca. Hoce Rijeka u kojoj mi se svidja jedino Abass, ali i njega treba malo vise gledati, ne mozes ga kupiti nakon jedne utakmice. Ja sam ga gledao samo protiv Dinama. Od ostalih jos Kacavenda i to je to.

    U HNL-u je uvijek bilo, a ima i sad jako potentnih igraca u veznom redu i u napadu. Sutra se Dinamu kao pojacanje moze pokazati igrac na kojeg nismo obracali pozornost, ali ja mislim da u HNL-u nema obrambenih igraca za Dinamo. Stopere se vec poceli kupovati vani i pogadjati s njima. Kupili su se i bocne vani, mada nisu na razini na kojoj su stoperi, ali se nadam da ce se ta zadnja linija i dalje traziti po Francuskoj, Danskoj i slicno.
  • Jurki
    8.8k
    Hoce Rijeka u kojoj mi se svidja jedino Abass,Infinity

    Abass je na posudbi u Rijeci iz Mainza vrijedi 700 keka.. za milju milju i po.. bi ga se moglo dovesti međutim pitanje je dal moze igrati konstantno dobro kao sad u Rijeci.. a jbg Krznar bi uspio sjebat i City za dva mjeseca tak da imamo mi dobrih igraca na desnom krilu samo ujebe Krki šefa i stanicu
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je Kačavenda već sada igrač za Dinamo i bit će velika greška ako ga se ne dovede.
  • Infinity
    15.3k
    Samo sto tu imamo 'sto' igraca.

    Mozda bi dobio prostor ako bi Jakic stvarno otisao.
  • Nolifer
    6.7k
    To su sve HNL igrači uz dužno poštovanje, nama treba kapitalac koji će činit razliku na terenu i koji će ginut za ekipu, bez ovih piz'darija kao u Jakićevom primjeru i da igrač bi trebao biti autoritet u svlačionici, ako već nije trener...
  • immerwieder
    1.2k
    nikad mi nije jasno kak ne ubodemo potentnog tamnoputog napadača, gledam one po belgiji, nizozemskoj, svi trče kao gazele, pa i ova dva u istri,
    mi dovedemo Teuta, valjda najtromiji tamnoputi na tlu europe
  • xavier
    11.1k


    Sjeti se Carlosa...jedinog Brazilca koji nije mogao valjda 3 puta tehnicirati :cool:
  • Baneki
    731
    .Eh, Carlos, pa na Copacabani bi svakog jutra mogao pronaći bolje od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.