• marcio amoroso
    32.5k

    Kačavenda igra krilo i desetku. Nema on ništa sa Jakićem.
  • marcio amoroso
    32.5k
    nikad mi nije jasno kak ne ubodemo potentnog tamnoputog napadača, gledam one po belgiji, nizozemskoj, svi trče kao gazele, pa i ova dva u istri,
    mi dovedemo Teuta, valjda najtromiji tamnoputi na tlu europe
    immerwieder

    Ja i deda smo to komentirali na tekmi gledajući ove Sheriffove igrače naprijed. Svaki zna sa loptom i jebeno je brz. Nama igra Kastrati kojem se lopta odbije po metar kad je zaustavlja.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kastrati kojem se lopta odbije po metar kad je zaustavlja.marcio amoroso

    Drmić sinoć slični slučaj. Htio je malo u for, lopta pobjegla u Istru. :lol:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Samo se Drmiću odbije jednom od dvadeset puta, a ovaj specijalac je jednom od dvadeset puta zaustavi.
  • Infinity
    15.3k
    Ja ga gledao par puta, cinilo mi se da igra nekog centralnog vezanog. Mozda nisam pratio :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    Rekao Krznar stoper jedan igrač, a drugi stoper, bek i zadnji vezni u jednom. To je Katić ziher
  • xavier
    11.1k
    a drugi stoper, bek i zadnji vezni u jednomOlmic

    Meni zvuči kao Franjić :rofl:
  • xyz
    840
    U utorak je Krkan rekao da stoper stiže za dan-dva. Evo prošla su tri dana, a nema ništa. Nesposoban čovjek je nesposoban u svemu što radi.
  • Armagedon13
    958
    Malo strpljenja bitno da dođe dobar igrač
  • miro
    3.2k
    ne bi me čudilo da na kraju dođe samo Krizmanić i to po Črnkovim uvjetima
  • Smotanihaker
    593
    U večernjim satima petka praktički je dogovoren transfer Kristijana Jakića u Eintracht! Ostali su još samo neki sitni adminictrativni detalji, a ugovor bi trebao biti potpisan u ponedjeljak, nakon što veznjak Modrih obavi liječnički pregled. Saznali smo i točnu cifru transfera. Dinamo će na prodaji Jakića zaraditi 7 milijuna eura (odšteta i bonusi) ali i 30 posto od budućeg transfera. Tako je i definitivno završena priča oko Jakića koji će karijeru nastaviti u Bundesligi.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Neloš novac za čovjeka koji je odigrao jednu ozbiljnu sezonu, ali ni od toga novca Dinamov navijač neće imati ništa.
    Neće dobiti novi istok ili novi zapad, a neće dobiti ni novo krilo ili novog stopera.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Jakić AKA Machado.
  • Dudu
    2.6k
    Osobno nisam od njega očekivao ništa kad je dolazio iz Lokomotive, ali razvio se u više nego solidnog igrača.
  • Markelo
    2.5k
    Jakiću je to plafon. Ne znam šta će ovih 30%, kao da će mu sljedeći transfer biti nešto unosan. Tražio bi odma svu lovu, nije Jakić toliki talent da će ostvarit neki brutalan transfer pa da tih 30% nešto znači
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.