• Mali dioničar
    14k
    panjina.Jurki

    Ne bi imao garantirano mjesto u prvih 11, ali bio bi koristan.

    Izraz panjina za igrača s takvim učinkom u ligi je dosta nepravedan. Trebalo bi proći kroz statistiku, ali ovako od oka bih rekao da je Caktaš jedan od najboljih strijelaca veznih igrača u povijesti lige. Ako ne i najbolji.
  • deda
    27.7k
    Izraz panjina je potpuno neprimjeren, ali u skladu s rječnikom mladih ljudi.
  • Mali dioničar
    14k
    Tko bi recimo Andrijaševića zvao panjinom?

    Caktaš ima nesreću da igra u slabijem klubu i to je sve. Učinak mu je i bolji od Frankovog.
  • deda
    27.7k
    Evo vam malo paralelne HNL statistike za Miju i Franka:

    Mijo
    80 golova (25 iz penala)
    15.395 minuta

    Franko
    62 gola (6 iz penala)
    14601 minuta

    Ja bih rekao da je to tu negdje. Nemam asistencije jedino, ako netko ima da i to usporedimo.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Caktas 183/27
    Franko 187/30
    To su asistencije. Samo HNL naravno.
  • LovroZG
    1.3k
    Andrijašević je bolji igrač jer puno više trči, redovno ide u pritisak i može igrat sidruna.
  • Mali dioničar
    14k
    Andrijašević je bolji igračLovroZG

    Moguće da je bolji, ali ne može Andrijašević biti super, a Caktaš panjina.

    Uzmi u obzir i da Andrijašević igra u uredjenijem klubu i ima bolje suigrače i trenere.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja nigdje nisam reko da je Caktaš panjina, sam sam napiso zašto mi je Andrijašević bolji igrač.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kad cujem jos price kako je Caktas dobar igrac povraca mi se. Sicam se da je tovarski klub govoria kako je Caktas bolji od Modrica. Uvik su dobro procjenjivali igrace. Andrijasevic je daleko bolji igrac od njega!
  • The Undertaker
    4k
    Mijo je solidna zamjena za Majera i ja bih ga uzeo. — The Undertaker


    Možeš li ovo pojasniti? Totalno dva različita igrača... Caktas je Gojak sa slabijim trkačkim kapacitetima i boljom realizacijom... Čovjek uopće ne razigrava, u dosta utakmicama je potpuno nevidljiv jer se skriva od lopte
    Bosna86

    Caktaš je dvije zadnje sezone najbolji strijelac lige. I to u raspadnutnom klubu kao Hajduk gdje mu je u vezi Stanko Jurić i Basel Jradi koji ne mogu dodati točnu loptu na više od tri metra. Samo to ga kvalificira u top igrača HNL-a. Slabiji pregled igre i dribling od Majera ali bolja reakcija na povratnu loptu i bolji udarac. Kod nas bi igrao ono što je igrao Olmo ili što povremeno igra Ademi.
  • Nolifer
    6.5k
    Da se mene pita. Radje bih uzeo natrag Franka, nego Miju i to nema veze, jer je hajdukovac. A i vratio bih recimo Domagoja Pavičića. Mijo može bit dobar za Osijek ili Rijeku, za nas u ovom trenutku nema mjesta, jer prije bih dao nekome priliku iz Dinama 2, nego njemu...
  • SAS1987
    13.4k
    Nista protiv Caktasa ali nema mjesta / potrebe za njega. Več sada mi se cini da smo prenatrpani igracima a da inon dođe bi stvarno bilo previše.
  • NORTE
    9k
    Možeš li ovo pojasniti? Totalno dva različita igrača... Caktas je Gojak sa slabijim trkačkim kapacitetima i boljom realizacijom... Čovjek uopće ne razigrava, u dosta utakmicama je potpuno nevidljiv jer se skriva od lopteBosna86

    Najpoznatiji po golovima iz penala, neke je i promašio.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rekao bi da Caktaš nije dovoljno dobar za prvu postavu ovakvog Dinama.

    Ali bi bio jedan od glavnih igrača i jako dobar u recimo Osijeku ili Rijeci.

    U Hajduku ih je čupa koliko je mogao, sad kad.bi otišo, tovari bi oslabili, a borba za opstanak bi im bila još neizvjesnija.. ali dobro tu su sestrica i Istra
  • Mali dioničar
    14k
    Je, nema pojma, samo je najbolji njihov strijelac u derbijima svih vremena. 6 golova i to kao vezni igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.