• The Undertaker
    3.9k
    Ristovski je plaćenik. Ne očekujem od njega da voli klub već da odradi to za što je plaćen i po tome ćemo ga ocjenjivati. Samim dolaskom u Dinamo je pojeo g.... i to mu je dovoljna kazna. Ne mora ga nitko voljeti ali treba respektirati da je sada igrač Dinama i vrednovati ga po onome što tu napravi.
  • martens
    323
    I sta i da dovedu Vesovica koji je se penjao na ogradu delijama. Nista.

    Dno je davno probijeno. Ostali su ovi sta zmire i pravdaju svaku bozju sramotu, i ovi koje vise klub u ovom "formatu" ne zanima.

    Kome je gust pratit ovo i dalje, njemu je isto dosao Vesovic ili Sinisa Mihajlovic.
  • deda
    27.4k
    Meni nije drago ni što je Ristovski ni Špikić došao
  • Jurki
    8.3k
    Sto se tice ljubavi prema klubu, jedini tko zapravo vole klub su navijaci. Ostalima je to posao.
  • deda
    27.4k
    Dapače, mislim da su i jedan i drugi dužni ispričati se javno navijacima
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne očekujem od njega da voli klub već da odradi to za što je plaćenThe Undertaker

    To nitko ne očekuje od niti jednog igrača. Ono šta se očekuje je da se ne vrijeđa netko za koga ne znaš hoćeš li možda nastupati u budućnosti. Već ako si vrijeđao, ili ćeš bit mangup pa ne doć u taj klub, ili je taj klub normalan pa neće dovodit te mangupe koji su bili glasni u prošlosti.
  • The Undertaker
    3.9k
    Da se mene pita nijedan od njih ne bi došao u klub ali nećemo ih sada razapinjati zbog nekih relativno benignih izjava, posebno Špikića. Pa ovdje je bilo gorih komentara o klubu.
  • IstokKa96
    556
    Na uvrede uvredom.
  • SAS1987
    13.2k
    Da imamo normalan klub bi popizdio zbog takvih igrača. Ako mislimo da smo veliki klub, a smo, trebamo se i ponasati tako. Svakom mora biti jasno da mu izjave koje žale klub zatvaraju sva vrata.

    A sa obzirom na stanje sa upravom mi takve izjave igraca nisu zanimljive.
  • NORTE
    8.9k
    Ristovski je napravio to sto je napravio i nema nazad. Ok i on je samo covjek i grijesi. Sad je igrac Dinama i mislim da bi mu svi trebali dati sansu. A ne odmah pljuvačina. Svi mi smo nekad nesto zajebali pa sta.Jurki

    Ovo šta si ti napisao je shit of the day. Svojoj mami ne bi oprostio da mi to kaže. Znam da je zona mjesto za sve Dinamovce, od radikalnih antimamićevaca do onih kaj se ne bi hteli mešat, zato i dolazi do vrlo oprečnih mišljenja o svemu pa onda i baniranja. Mogao sam i ja sad dobit ban jer bi ti svašta napisao ali nisam takvog kova. Ne moramo se svi slagat oko svega ali branjenje ovakvih plaćenika poput ovog igrača je baš sramota.
  • Jurki
    8.3k

    Naravno da se ne moramo sloziti oko svega i to je ok. Tu smo i razmjenjujemo misljenja. Ma gle ne branim ja njega kao placenika nego realno kazem da svi ponekad zajebemo. Ajmo bit realni nasa uprava je mutava to stoji, ali ne vjerujem da bi ga isli kupovat bez da su pitali Ademija ista o njemu jer su suigraci u repki i jako dobro se poznaju. On nek dobro odradi svoj posao i to je to. Sto se igraca tice svi su oni placenici i to svi jako dobro znamo. Klub vole jedino navijaci koji imaju jedini interes da se dobro upravlja, dobre igre i rezultate Kluba.
    Igraci odlaze, uprave prolaze, i u dobru i u zlu sjever je UVIJEK tu.
  • og1986
    2.9k
    ne vjerujem da bi ga isli kupovat bez da su pitali Ademija ista o njemuJurki

    Shit of the day no.2 :lol:

    u dobru i u zlu sjever je UVIJEK tu.Jurki

    Ok, nisi veliki navijač. Ali nemoj sa ovim potezima probat kupit naklonost. Pomalo patetično.
  • Infinity
    15.2k
    Ocekivano :grin:
  • deda
    27.4k
    A gle, nije on bezveze u Lokomotivu došao. Ako bude zdrav i digne formu, tko zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.