• Ludovic IX
    5.2k
    Hajduk bi nakon mjesec dana bez caktaša imao bolje rezultate nego s njim. On je njima teret i to ako netko ne kuži, nema pojma o nogometu. Njegovi golovi ništa ne vrijede jer su 4. Ili 5. u ligi di imaju 50% veći proračun nego rijeka ili Osijek a tri puta veći nego gorica.
  • Baneki
    717
    Ja onda priznajem da nemam pojma o nogometu jer je meni Caktaš dobar. Ne znam je li bi imao mjesta u Dinamu trenutno jer imamo mlađe i talentirane na njegovoj poziciji, ali eto...
  • marcio amoroso
    32k

    Nisi jedini, meni je Caktaš također jako dobar igrač. Brojevi nikada ne lažu, a njegovi brojevi su definitivno dobri.
  • blue heart 72
    1.3k
    Kaj se tiče Cakija, vidim da većina razmišlja slično kao i ja. Više nego solidan HNL igrač, ali daleko od toga da bi on bio pojačanje za nas. Ja ga ne bi doveo ni pod razno. Ludovic je fino obrazložio zbog čega
  • Bosna86
    11.5k
    Jedini zanimljiv igrač iz Hajduka je Nejasmic... Ne bi koštao puno, igra dobro u repki i u paru sa Ademijem bi se taman sakrile njegove mane... Veći potencijal od Jakica koji nam igra tu poziciju

    Sto se tiče Caktasa, ja imam tri kriterija za pojačanja... Prvi je potencijal, odnosno godine, drugi je trenutna kvaliteta a treći je karakter... On nijedan ne ispunjava...
    postoje razlozi zašto on sa 28g igra u Hajduku... Sto se trenutne kvalitete tiče, imamo Ivanuseca, Tolica i mlade nade Jankovića, Julardziju i ostale... Sto se tiče karaktera, daleko je on od Thea, Dilavera ili Pape ako dođe...
  • Mali dioničar
    14k
    Sto se tiče karaktera, daleko je onBosna86

    Dečko je baš pokazao karakter. Cijela svita ga proziva zbog visine ugovora, on šuti, igra i zabija. I ne želi produžiti ugovor i preuzima odgovornost pa i kad promaši penal, puca opet.

    Kaj je to sve skupa nego karakter?
  • Bosna86
    11.5k
    Ne bih se složio... Evo protiv Osijeka je odbio uci u igru... Kroz njegov kapetanski mandat je prošlo ohoho trenera, puno njih je izbušila svlačionica s njim na čelu...Kapetan je ekipe koja je trenutno na najnižim razinama u povijesti kluba. A sto se tiče igre, on ima važeći ugovor po kojem dobija 50 milja e mjesečno... Najbolje je da sjedi u kuci i da mu netko uplaćuje do 7. mjeseca lovu
  • The Undertaker
    4k
    Koja bi bila najbolja zamjena za Majera iz HNL-a? Ili za Ademija?
  • marcio amoroso
    32k

    Luka Ivanušec i Marko Tolić. O Caktašu se već dosta napisalo. Iz drugih klubova ja ne vidim neku desetku koja nama može pomoći.
  • The Undertaker
    4k
    Jesu za neki dulji rok. Ivanušec nije taj tip igrača. Tolić jest samo što je još uvijek velika nepoznanica. Da smo prodali Majera ovaj prelazni rok svi bi za Krasnodar tražili pojačanje na toj poziciji .
  • Neki tip
    19k
    UffffNavijač Dinama

    Mićo, jes' to ti?
  • marcio amoroso
    32k
    Ako je vjerovati Germanijaku Edin Julardžija ide na posudbu u Slaven Belupo.
  • Morales7
    184


    Trenutno sve je bolje od Dinamo 2
  • SAS1987
    13.3k
    Ima 20 godina i brez iskustva igranja prve lige. Dobra je druga liga ali bi vjerovatno bilo puno bolje za njega da su ga nekamo posudili prije barem godinu dana :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.