• Jurki
    8.4k
    Oko Ademija i Orsica treba slagati ekipu svake godine uz Katarinu koji je odlican stoper. A ostali su tu u prolazu kao i uvijek..
  • Beowulf112
    301
    Treba sad malo rasteretit ekipu.Rijesit se nekih igraca.Prekobrojni smo.
  • IstokKa96
    556
    Bar 10 prekobrojnih
  • Dudu
    2.6k
    Manje više je jasno tko je otpisan za ljeto: Milić, Leovac, Stojanović, Hajrović, Atiemwen, Ćuže
  • IstokKa96
    556
    Netko od golmana (horkas, josipovic, zagorac), pinto, leskovic, burton (posudba ili trajni pozdrav)...
  • Krizy
    35.3k
    41 igrač plus još ima mladih nekih na koje bi se moglo računati sljedeće sezone...

    GK: Livaković, Zagorac, Nevistić*, Horkaš*
    RB: Moharrami, Stojanović, Ristovski (?), Pinto*
    LB: Gvardiol, Čabraja, Leovac, Štefulj*, Moubandje*, Daničić*
    CB: Lauritsen, Theophile, Perić, Milić, Šutalo*
    DM: Jakić, Franjić, Đurasek*, Djira*
    CM: Ademi, Mišić, Burton
    AM: Majer, Ivanušec, Tolić
    RW: Kastrati, Atiemwen, Hajrović
    LW: Oršić, Marin, Špikić (?), Menalo*
    CF: Petković, Gavranović, Ćuže, Kulenović*, Andrić*
  • Dudu
    2.6k
    Leškoviću ističe ugovor na ljeto. Pinto i Moubandje su davno otpisani, a vjerujem da će ili Horkaš ili Josipović u Rijeku.

    Špikić (?)Krizy

    Ako dolazi mislim da ga računamo kao RW, ne može ni u Gorici igrat lijevo kraj Lovrića, kamoli u Dinamu kraj Oršića :D
  • Morales7
    184


    Burton baš zaslužuje priliku. Kad god je igrao bio je dobar.
  • Krizy
    35.3k
    Ma sve pisao po prirodnim pozicijama (osim Gvardiola) ali stoji :up:
  • IstokKa96
    556
    Slazem se za Burtona, ali kao da mu se usprkos tome ne vjeruje...po meni ima mjesta ajmo reci u 'prvih' 16...
  • deda
    27.5k
    Ako je istina da daju 2 milje za Čabraju, a 1,5 za Špikića onda je to apsolutna sablazan.
  • IstokKa96
    556
    U toj cijeni se mozda placa i 'nematerijalni dio' (pojacani angazman Gorice u susretima protiv nama direktnih suparnika u prvenstvu)...decki su korektni igraci, ali mozda malo previsoka cijena samo za igracke kvalitete.
  • Carrasco
    4k
    Ristovski i Špikić sutra potpisuju ako prođu liječnički.
  • Armagedon13
    958
    Ivan Alejo u Zagrebu
  • Morales7
    184


    Ja baš mislim da će on u Lokose
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.