• IstokKa96
    557
    Tolic tu prodaju ceka zapet ko puska
  • mniokl
    254
    Ma slažem se da će se za njega teško više dobiti,ali sad nije baš idealan tajming za slabljenje ekipe.Da nismo u europi imalo bi smisla ga prodati i za 12+bonusi.
  • Eduardo
    17.6k
    Ja bih i dalje čekao ljeto.

    Ivanušec ove sezone parira Lovri po brojkama, ali po utjecaju na igru i važnosti za momčad još je razinu ispod. Trebat će mu još neko vrijeme da uhvati konce igre u svoje ruke, kao i Toliću, ako uopće dobije pravu priliku.
  • IstokKa96
    557
    Ivanusec i Tolic zajedno mogu nadomjestiti Lovru, ali je definitivno steta pustit ga sad...Jankovic je projekt u nastajanju, Šaranic je jos mlad ali vec ga se spominje...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mene više jebe to što mi kupujemo svoje igrače. Kad si ih puštao , dogovoriš klauzulu u slučaju da postane igrač i to je to. I sad plaćaju 2 miliona za igrače koji su bili naši
  • Bosna86
    11.6k
    U rasponu od 16-19 g imaš minimum 70 klinaca... Ne postoji način da pogodiš sa svakim
  • Ludovic IX
    5.5k
    Zato klauzula..
  • deda
    28k
    Špikić znamo da je bio bijeg, ali Čabraju se baš džabe pustilo. Očigledno su ga totalno prekrižili kao potencija. Iskreno, ni ja nisam bio oduševljen, pa čak ni danas još nisam. Godište prije njega je bio Petar Mamić za kojeg se mislilo da će biti top lijevi bek da bi ispao totalni flop. Godište mlađi je Sosa i tu je Čabraja jednostavno prekrižen.
  • Baneki
    728
    Čabraja je onda poruka i svim ostalim mladim igračima iz Dinama II da nastave vjerovati u sebe čak i ako te otpišu iz Dinama gdje si im bio stalno na oku.
  • Morales7
    184
    Trener Bayera rekao da Jedvaj ima ponudu Dinama, dva njemačka kluba i Besiktasa.

    Fenerbahce želi Petka


    Sn kaže Ristovski ne transfer nego posudba

    Edit. Ristovski počeo pratit Dinamo na instagramu, ako to nije potvrda ne znam šta je ;)
  • NORTE
    9.3k
    Fenerbahce želi PetkaMorales7

    Šanse da ga sad puste su jako slabe.
  • deda
    28k
    Asti Gospe, instagram je danas lakmus papir za sve :joke:
  • deda
    28k
    Dobre vijesti iz Marseilla, OM se povlači iz posla oko Lovre Majera.
  • Armagedon13
    958
    Borba za Hojera još traje
  • Eduardo
    17.6k
    9:30 Dayot Upamecano je vrlo blizu Bayerna pišu njemački mediji. Jedan od najtraženijih braniča u Europi oduševio je sve igrama za Leipzig, a zna se kako u Njemačkoj Bayern uzima sve najbolje od konkurencije. Vidjet ćemo hoće li se uspjeti dogovoriti posljednjeg dana zimskog mercata ili će transfer biti prolongiran za ljeto.

    12:30 Nijemci su objavili da dolazak Upamecana u Bayern ovisi o odlasku Davida Alabe. Ako Austrijanac ne napusti redove bavarskog diva, propada transfer Upamecana.

    Ako se ovo ostvari postoji li mogućnost da ipak odmah povuku Joška?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.