• scooniepenn
    1.8k

    Kao sto sam napisao slazem se da je previse. Sto se tice Zelenike mislim da ce on na ljeto bez problema naci kvalitetan klub u kojem ce biti 1. vratar za nekih 150.000 po sezoni. Ne vidim logike da dodje za isti novac u najboljim godinama biti rezerva.
  • Izet Hajrović
    822
    Možda Horkaš kao 2. golman? Mislim da to ne bi bilo loše, može doći kao slobodan igrač.
  • Orc123
    5k
    posto je veliki Dinamovac sumnjam da nebi....a tko zna koji bi bio golman a i duga je nasa sezona...
  • San Lorenzo
    11.1k
    Pišu tiskane sportske da idemo ka otkupu Kaneka i Vidovića tj. da ostanu kod nasNogo

    Kaneko je zadnju dobru utakmicu odigrao u 2023., ako ne proigra do kraja sezone, a otkupi ga se za dodatnih milijun eura, smatrat ću to bacanjem novca.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Pišu sportske da će se i za njega i Vidovića u slučaju otkupljivanja pregovarati da se snize cifre za otkup.
  • Zagi
    4.9k
    Sto se tice Zelenike mislim da ce on na ljeto bez problema naci kvalitetan klub u kojem ce biti 1. vratar za nekih 150.000 po sezoni.scooniepenn

    Koliko je u tim godinama (30) bitno da bude 1. vratar?
    Bio je po vani, vidio da to i nije neko cvijeće.

    Ako ima obitelj ili ju planira uskoro zasnovati, nebi li stabilnost dugoročnog ugovora u Zagrebu trebala biti prednost?
    Naravno, ovisi kako on o svemu tome razmišlja..
  • Jurki
    8.5k
    sve ok. Ali isto tak nije stvar u Zagiju vec onome ko mu je dal tolku placu. Zagi ima 38 godina i siguran sam da bi on sam u tim godinama pristal i na neku normalniju placu. Nije si on sam dal takav ugovor.
    Kak sam vec napisal imali smo do sad katastrofalnu sportsku politiku koja nicemu ali bas nicemu nije opravdala renome Dinama.
    Ali da ne ispadne da samo serem, 100 posto vjerujem da Marko Maric ko sd i ljudi koji vode klub budu raspetljali sva ta sranja koja su napravljena u vrijeme pandura, Cacica, kurvertarke, tomacica i podnara.
    Nekima sam namjerno napisal prezimena malim slovom.. jer vise nisu ni zasluzili.
    Cacke je ipak neke stvari dobre napravil pa da ga ne degradiram i usporedim sa ovim stetocinama.
  • Crni86
    1.1k
    ne bi bas ukljucio Emrelija u skupinu sa svim navedenim igracima. Svaka cast svima ali npr Emreli ima veci doprinos od Hoxhe ove sezone. Nije klasa za dinamo al je medu zadnjima kojeg bi se trebali rijesiti.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Mislite li da ima realne šanse da se Hoxha uvali nekom na ljeto?
  • DiddyGuela
    833


    Definitivno da. Cak bi rekao da imamo dobre sanse i za zaradu na njemu ako bude na konacnom popisu Albanije za Euro.

    Mislim da si je on svejedno podigao vrijednost od kada je stigao kod nas. Osim nastupa u EU natjecanjima stigao je i debitirati za Albaniju. Sve to ima svoju trzisnu vrijednost. Ne bi me cudio njegov skori odlazak u neki Kebabspor za 2M€
  • Brusa
    666
    ti si očito očito nepopravljivi optimist :smile: :up:
  • Jurki
    8.5k
    Emreli je špica, trenutno imamo Petka, Kulena i Brodica.
    Emreli ko cetvrta spica nam ne treba tj višak je kak god da okrenes. On nemre dobiti nikakvu minutazu. Taman da ima 1 euro place je 1 euro bacen u vjetar.
    Nist osobno protiv njega, vec su cinjenice takve kakve jesu.
    To kaj ima bolji ucinak od Hoxhe ne povecava njegov realni rejting i status u momcadi.
  • Crni86
    1.1k
    igrom sa dvije spice ti upravo potrebno 4 kvalitetne spice jer ako se jedan ozljedi u problemu si. Nema minutazu jer je ozljeden od priprema . A sjetimo se da je upravo on na jesen izvlacio nekim svojim golovima kao sto sad izvlaci Kulen.
    Cinjenic jesu da nije kvaliteta za dinamo, ali su isto tako cinjenice da je njegov doprinos nasem rezultatu na slicnom broju utakmica puno veci nego npr nego sto je to kod Hoxhe. Druga je stvar kako trener slaze hijearhiju, ali sportski sektor se iskljucivo mora baviti cime neki igrac moze doprinjeti ekipi. Ponavljam nije klasa za dinamo, al nije po meni medu prvih nekoliko igraca kojih se treba rijesit kao sto je npr Juric koji ima utakmica koliko Emreli golova. Isto tako otpisivanje Perica trenutno nema smisla jer imamo uz njega samo Maura kao ljevonogog stopera. Makar nisam fan Perica, ali dok ne dode jos jedan ljevonogi stoper otpisivanje nema smisla.Otpisivanje se mora odraditi planski.
  • Orc123
    5k
    Kaneko koji ima 200tis po sezoni i s kojim bi se mogla dogovoriti jos jedna posudba ili otkup po snizenoj cijeni apsolutno DA! Dokazao je da ima kvalitetu i da moze igrat na visokom nivou! Drugaciji je od svih krila koje imamo a prednost mu je da moze igrati i u 352 i u 433....on se moze vratiti sigurno u formu s jeseni, opet ce mu se poklopiti....nije on zaboravio igrati nego mu palo samopouzdanje....kak smo padali ko ekipa pao je i on...sad smo se digli, on stagnira ali jedan gol ili asist ce ga dognuti i bit ce on opet jako koristan....u najgoru ruku mozemo ga preprodati, izgubiti necemo sigurno....prodao bi Spiku na ljeto koji dokazano je tu vec 3-4god i ne moze bolje od ovoga a to nije bolje nego sto je Kaneko. Za Spiku sad mozemo uzet oko 3mil eura i uloziti u bolje krilo, ako treba i dodati malo na taj iznos ....Kaneko odlican izbor da se nadopunjuje sa dominantnim krilom s obzirom na ugovor koji ima i da uvijek daje sve od sebe....
  • Eduardo
    17.3k
    Mislite li da ima realne šanse da se Hoxha uvali nekom na ljeto?Mlađi referent

    Jedino da ga vratimo u Slaven za džabe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.