• Facke
    2k
    Ak je nezadovoljan nek ide. Ne vidim prostora da bi se pri nami naigral.
  • Orc123
    5.1k
    Kakve veze i koja je ppveznica između prodaje Ljube i dovođenja desnog beka iz Fra 1.lige ? Ne cudim se da Ljubo zeli ici jer smo ga unistavali ko igraca. Ne bi ga prodao i prodao bi rađe Bulata Da se moze ali jbg...ako ide za kikiriki nema smisla ali ako je dobar transfer onda to on zasluzuje. To bas nema nikakve veze s bekom kojeg BTW. Trebamo!
  • Captain America
    13.8k
    Prodaješ relativno mladog igrača za sličan iznos za koji si ga doveo. Čestitke idiotima na doticanju novog dna.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kakav prijelazni rok, bivsi i sadasnji igraci samo traze sto vece cigane za prijelaz :vomit:
    Necemo propast za te 2 milje, odjebat AEK nek se nauce komunikaciji.
  • serbus
    3.6k
    Kakav mrtvi aek i bilo kakva kombinacija sa njima dovoljan je jedan juda i tamo neka u Livornu traže pojačanja.. Ja stvarno više neznam tko je tamo glavni ali ni mrvice pameti nema samo bacaju mine sami sebi....
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ja ne vjerujem da cemo mi stvarno prodat Ljubu tim ciganima nakon svega sto se dogodilo, u slucaju da se to desi pre strasno...
  • MarK
    229
    Ako vrate 3 milje koje su uložene svaka im čast. Osim agresivnosti igrač nema ništa. Tehnika loša, stopalo klapa pri udaranju lopte, kratki pas netočan, dugi nedosanjani san, a centaršut strogo po zemlji. Elementarne stvari koje limači uče.
  • by-tor
    65
    Ako se zbilja proda, plakat ćemo mi za Ljubom
  • sanjinlego
    1.9k
    Ljubo je sam zatražio transfer. Potpuno ga podržavam! Šteta zbog svlačionice, dobar karakter.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Za Ljubičića nema mjesta u mom idealnom dinamu, za cifru veću od 4 milje neka ide.

    Jedino mi je mutan ovaj dio suradnje s AEK-om.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    nema ni u mom , ali u ovom današnjem itekako ima mjesta za Ljubu
  • Teofil Kateran
    861
    Ljubo nam je najenergičniji vezni. Razumijem kaj želi otić baš smo ga uništili… Ali kako mogu biti tako glupi i na kraju svega ga prodat ovim ciganima dolje…
  • Mlađi referent
    10.5k


    Baturina, Mišić i Sučić su mi najbolja naša veza
    Zamjene Tibor, Bulat, Ademi, ajde.

    Ljubo nije defanzivni vezni, a centralnog veznjaka dok ti je primanje lopte gore nego od većine forumaša nemreš igrat u dinamu.

    Ne bi ga dao za dž jer može poslužit, ali za novce od 4mil+ koje se onda mogu investirati u igrače dalje, apsolutno
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Baturina, Mišić i Sučić su mi najbolja naša vezaMlađi referent

    ovo bi do kraja polusezone trebala biti prva postava

    Zamjene Tibor, Bulat, Ademi, ajde.Mlađi referent

    u zamjenama bi ubacio Ljubu i Ademija prije Bulata i Tibora

    svatko ima svoje viđenje i to je ok
  • sport
    2.3k
    imamo mi još veznih igrača,Vidović,Stojković,Kačavenda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.