• Ivdzo11
    3k


    Daj nemoj me zajebavat kakav Igor Silva... Bio je u Osijeku 2021
  • Mlađi referent
    10.5k
    u zamjenama bi ubacio Ljubu i Ademija prije Bulata i Tibora

    svatko ima svoje viđenje i to je ok
    Gražvydas Mikulėnas

    Ma nisam mislio nužno tim redoslijedom

    Meni je stvar u tom da Tibor može glumit Thiaga Alcantaru za siromašne i dat tempo tekmi, a Bulatove manjkavosti vjerujem da možemo lakše ispravit jer na lopti bolji od Ljubičića, u tom slučaju korisniji bi po meni bio za dinamo.

    Smatram ih sve podjednako dobrim igračima, s očitim nedostacima, i onda ovako rezoniram da bi za nas bili iskoristivi.
  • Facke
    2k
    Hmm cekaj male kaj je s Koffijem? :lol:
    Mislim da je to patka.
  • Captain America
    13.8k
    Daj nemoj me zajebavat kakav Igor SilvaIvdzo11

    Ocjene na Sofi mu se crvene više nego naše financijsko izvješće za 2023.
  • Zagi
    5k
    To je onaj iz Osijeka?
  • Common Sense
    510
    Ljubičić je meni drag i simpatičan dečko, no realno, mi smo njega debelo preplatili. Tehnički segment igre s loptom mu je vrlo loš i to se nikakvim treninzima nakon 14-e godine života više ne može ispraviti. Guran je na poziciju lijevog beka zbog deficita, baš kao što se iz istog razloga na istu poziciju prethodno guralo B. Franjića ili Gvardiola. Pritom ne mislim da je to išta loše i da mu je time netko nanio zlo, dapače, dobio je prostora i na toj poziciji je mogao pokazati sve svoje kvalitete (a i mane).
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    slažem se, sve je to u par deka. da smo doveli na kritična mjesta po "kapitalca" manje bi bio zabrinut, a ovako 15 igrača, a nigdje ništa
    kvaliteta > kvantiteta
  • Orc123
    5.1k
    Za koffija nije sigurno izmisljotina jer je sam igrac lajkao komentar di pise da normalno da je rađe izabrao Dinamo koji igra europu nego borbu za opstanak u 2.ligi....
    Ovo za Igora Silvu je patka i nema smisla...mozda je Koffi vec u Zagrebu...
  • Ivdzo11
    3k
    Grci pišu da je se Ljubicic vec dogovorio s Aekom, a i da je dogovor klubova blizu
  • dumitrumitu
    558
    Dok tajnica ne pošalje mail nije gotovo.
  • Olmic
    2.7k
    Igor silva sjecam se bio top u osijeku, pricalo se o repki, a sad nakon odlaska pojma nemam
  • Teofil Kateran
    858
    Žao mi je jedino kaj Ljubo ide u trenutku kad je napokon počeo minute dobivat isključivo u veznom redu i zapravo nikad nećemo vidjeti njegove pune sposobnosti na prirodnoj poziciji u plavom dresu.

    Ali, svakako ga razumijem pošto nije u prvom planu.
  • Nolifer
    6.7k
    Ajde čelična sjebaj i ovo :lol:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ljubicic sve dogovorio sa AEKom, a cajta za transfer ima do sutra u ponoc... Ocemo mu izac u susret i pristat na ono kaj cigani ponude? Nije da bas imamo vrijeme za bildanje cijene.
  • Georg Koch
    3.5k
    Vidim pise se za Ljubu da ocekujemo 4-5m.
    Ali ljudi moji to nije realno.
    Mi ga platili 2.5 m., sada mu vrijednost 3.
    Godinu ipol igra na krivim pozicijama i nimalo ne napreduje, cak naprotiv (nasom greskom).
    Tako da ne vjerujem u te cifre...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.