• NitkoBitan
    12.1k
    Nek nam se zuti cigani ispricaju za klevete i lazi pa onda mozemo pricat o suradnji.
  • scooniepenn
    1.8k
    Za poziciju 6-ice uz svo dužno poštovanje trenutno niti jedan igrač u Dinamovom rosteru nije bolji od Sučića. Čim je on u igri kao protiv Istre ili u završnici 1. dijela sezone mi defanzivno puno bolje izgledamo jer imamo balans između ofanzive i defanzive. Od njega očekujem da postane odličan defanzivni vezni, čak iznad razine jednog Jakića, jer je dečku 19 godina, a već sad izgleda kao da je 3 sezone najmanje standardni prvotimac.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ljubo je igrač za rotaciju, kad su svi vezni na raspolaganju, on realno nije za prvih 11. Vjerojatno njega ne zadovoljava status da ulazi s klupe ako razmišlja o odlasku u AEK. Ako se može dobiti 4 do 5 milja za njega, treba ga pustiti. Ako je neka sića u igri, onda ga bolje ostaviti da se pokuša izboriti za prvi sastav.
  • din
    223
    Kakvih 4-5mil eura? Dobit ćemo max 1.5mil eura + bonusi, di su naši sposobni prodati igrača koji ne igra za toliko..
  • Orc123
    5.1k
    Ako ne misle dovesti zamjenu za Ljubu i ako je kikiriki odsteta onda bolje da ga ne prodaju. Prividno imamo puno igraca u vezi ali vec na ljeto moguce da ostane pustoš. Realno Halilu istice ugovor i nema smisla davati novi igracu od 29god koji nije mi rubno za prvih 11...Ademi bi na ljeto a mozda i prije trebao imati drugaciju ulogu, vise pomocnog trenera i motivatora a manje igraca za prvih 11. Ademijeva ljudska uloga je ogromna ali momcadska pomalo kopni. Treba vidjeti i slucaj Baturina na ljeto, Vidovic ? Tesko da cemo ga otkupiti ako drasticno ne spuste cijenu...tako da ako ode Ljubo, vezni mora doci i da se uigra do ljeta, a ako je kvaliteta ko Wakizaka mogao bi odmah raditi razliku.
  • hardek
    1.4k
    Trebalo je prodati Bulata za onih 5,6 milja i dati Ljubi šansu u vezi. Više nam treba ono što on može dat nego Bulat, a bome je i zaslužio šansu u sredini nakon svega
  • dinon7
    456
    Pa bolje prodati 6-7 veznjaka u hijerarhiji i ubosti neku lovu za dobro krilo nego ga držati na klupi nezadovoljnog.
    Osobno u njemu ne vidim neki potencijal. Davao je sve sto je mogao za nas klub, igrao potpuno sebi neprirodnu poziciju i ako želi i ima priliku otići negdje igrati i graditi svoju karijeru u nekoj drugoj zemlji, zašto ne? Zaslužio je to
  • Facke
    2k
    Steta kaj niti Ljubo niti Halilovic ne dobiju dovoljnu minutazu u veznem redu. Po meni prvi kandidat za prodaju je Bulat. Al ok vu veznem redu smo dosta natrpani s igracima. A tehnika Ljube i nije bas neka. Nazalost ja ko veteran tak primim loptu ko on a svaki dan trenera :confused:
  • OsamŠest
    2.6k
    Apropo možebitnog odlaska Ljubičića u AEK..

    Kako našima uopće dolazi u obzir poslovati i razgovarati s ljudima koji su napravili sve da nas izbace iz Europe i prije samog dvomeča?

    Idioti..
  • Nolifer
    6.7k
    Ljubo je po meni igrač za sredinu terena. No naši stručnjaci ga nisu dobro procjenili i koristili su ga da pokrpa njihov gorući problem. Bilo bi šteta da ode ispod cijene i ako ode nebih se začudio da zabljesne u nekoj novoj sredini...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Najperspektivniji, možda i najbolji veznjak austrijske lige. Idealna zamjena za Ademija, tako je i zamišljen, zbog toga i doveden. Moguć odlazak bez da je odigrao ozbiljnu minutažu na svojoj poziciji. Ono što su mu napravili treneri Dinama guranjem na beka je za kazneni progon
  • austrijanac
    2.7k
    Odlazak Ljube će potvrditi ono što mi već dugo znamo.

    Trenutni trener ima muda veličine kikirikija i možemo očekivat Ademi + Mišić duo u još većem omjeru, iako i sljepac vidi da dvojica navedenih nemaju kvalitetne igre već mjesecima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.