• Kujtim Shalla
    2.1k
    a sutra se nemoras onda dobrovoljno prebacivati u dnevni. Sama će te izbaciti Ko mene žena :lol:
  • Nemrem99
    7


    Nije nitko bubnuo, stvarno su ga kontaktirali.
    Vjerujem da ce kasnije ili sutra izaci i po portalima.
  • ruicosta
    92


    Ako i ode tamo, nije mu za zamjeriti...ako je stvarno istina da su ga bipolarna tajnica i ekopa sjebali kad je bio na aerodromu. Mislim, je za zamjeriti...ali nije bas da je izdajnik u rangu nekih
  • emilperska
    3.2k
    Mene samo zanima da li S.J. vjeruje sam sebi da može dobit Istru i onda nastavit pobjednički niz do Betisa bar..

    Nama treba ovo:

    https://www.youtube.com/watch?v=wLTkD412a6I
  • Nemrem99
    7


    Sad samo vjeruj ili ne vjeruj.
    Kad izade u javnost ce ti biti dokaz. Ili kad Brekalo pristane na ponudu. S obzirom koliko je vjerojatno razocaran i ljut na Dinamo, sve je moguce
  • wolfgang14
    1.1k
    U srijedu se Vlatka Peras sastala s kapetanom Arijanom Ademijem. Dao je čvrstu podršku ekipe Jakiroviću, kazao da momčad stoji iza njega i obećao kako se Lokomotiva neće ponoviti. Prije toga odradili su trening. Vlatka Peras, Darko Podnar i Danijel Tomačić, trojac iz Uprave, tako je sačuvao Jakirovića.

    Vahid Halilhodžić je slobodan, voli Zagreb i deklarirani je dinamovac. Kaže da je odbio mnoge ponude, možda ne bi prihvatio ni iz Maksimira, ali treneri takvog kova su ono što hrvatskom prvaku treba. O tome moraju voditi brigu i igrači jer kod autoriteta poput Vahe nema labavo.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/sastanak-koji-je-spasio-jakirovica-evo-sto-je-kapetan-ademi-obecao-nakon-debakla-na-maksimiru-15419230
  • cron1ck
    1.6k
    Samo jednom da provjerim jer ne mogu vjerovati da sam shvatio dobro, jer nisam baš pratio danas totalno: Dinamo je prvo odbio Brekala jer će doći novi trener kojem on možda nije u planu, ali sad prije pola sata se potvrdilo za Jakir ostaje??
  • dinon7
    469
    I kaj sad?
    Jel imaš šanse da nam se Brekalo pridruži?
    Ima netko info neki
  • sport
    2.3k
    Cijeli dan su sastančili a problem je ostao i dalje u klubu, a poboljšanje igračkog kadra su upropastili.Čestitam.
  • Crni86
    1.2k
    ovo je komedija hahahaha igraci ne znaju kako je doslo do ovoga i nece se vise ponoviti a jucer njih dva i pol jedva trcali….
    Znaci mi doslovce sudbinu trenera dajemo u ruke igracima i to vec drugi puta. Pa skupite muda vi u upravi i donesite bar jednu odluku samostalno!
  • Jurki
    8.8k
    upravo to.
    Ova uprava ne da je skup nesposobnih idiota. Ova uprava je skup retardiranih maloumnika koji nebi znali voditi ni obicnu seosku zadrugu.
    Smecari bez morala, zivite ko bubreg u loju od Dinamovih para, a za taj Dinamo vas uopce nije briga.
    Glupani se ne mogu ni dogovoriti dal je trener bivsi ili nije.
    Nadam se da cete odjebati iz kluba vrlo brzo.
  • Jaro
    5.7k
    Dakle sportsku politiku kluba vode igraci. Unikatan klub...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Čini mi se da je Ademi i prije išao podršku davat treneru, i obećavali neće se ponovit. Nije se ponovila dobra igra loše se ponavljaju Ko na traci. I kad pobjedi o moli se sudac da svira kraj, protiv rudeša jbt. Dosta mi je i Ademija iskreno
  • San Lorenzo
    11.7k
    Cirkus.
    Može li nam onda kapetan objasniti zašto se uopće dogodila 'Lokomotiva' kad je tako siguran da se više neće ponoviti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.