• sport
    2.3k
    Senatori vode klub,senatori sastavljaju ekipu,trener podržava senatore,senatori podržavaju trenera, seratori to sve podržavaju.
  • UberAlles
    7
    Začarani krug… a članovi uprave u pozadini zaštičeni ko sredozemne medvjedice.
  • emilperska
    3.2k
    Ademi je otisao radi Čač mača jer je mu je Čačkeloti rekao da nije za ozb.nogomet . S.J. ga je vratio u Dinamo i sad opet uveo u prvih 11. Vidjeli smo na sta je to licilo. Volim Ademija, najrađe bi da trener bude vec sutra, ali on nije ni za rotaciju vise, a kamoli prvih 11..
    Ugl, normalno da ce stiti S.J.
  • sport
    2.3k
    članovi uprave su seratori
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ako je istina da je Ademi stao PONOVNO iza njega onda mi je čovjek NEVJEROJATNO pao u očima...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jel neko vidio kako je Bjelica pukao Ko balón maločas. Eto njega kod nas
  • Papastrumf
    10k

    Ovo je laž od strane novinara. Sastanak se dogodio, ali ostatak nije istinit. To znam 1/1. To sto ste vi debili pa vjerujete svemu sto netko napise je druga stvar.
  • Crni86
    1.2k
    a kome da vjerujemo kada nitko nista ne prica? I onda smo mi debili u toj prici…. Eto pa je uprava sve fino i jasno iskomunicirala i nitko ne moze uvest metez sa svojim clancima i lazima
  • Jaro
    5.7k
    posto ljudi iz kluba sute ko picke onda mi debili mozemo vjerovati ili ne onima koji nesto pisu...
  • Nogo
    1.3k

    Papa, ima li nekih novosti oko Brekala ili je to završena priča?
  • Kreten
    84
    Ja znam razlog. Jako tužna situacija, Igrači su teško bolesni. Neki od simptoma su da nemogu pratiti igru u napadu, nemogu istrčati na ispucavanje svog golmana, ne mogu se otvarati dok se kreira napad, napucavanje lopte u prazno. Ta opaka bolest se zove bolikurac, skoro svi igrači su zaraženi s njom samo neki nisu zaraženi. Lijek se teško nalazi u moderno vrijeme jer zahtjeva "alternativne metode" liječenja koje više nisu prihvatljive.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sastanak se dogodio, ali ostatak nije istinit.Papastrumf

    Znaci ademi nije dao podrsku?
  • Peškaman
    2.6k
    Napisao sam već tri puta,Ademi je ikona kluba i kapetan,ali jednostavno godine odrađuju svoje.
    Vrijeme je za mlađe u vezi i za motoričniju igru.
    Isto je bilo i protiv rivala na derbiju na Maksimiru kada se Ademi ne vadi iako se očigledno vidi da je ostao bez snage u 60oj minuti i da je pao ritam igre.
    A ovo ako je istina da su nazvali Brekala i rekli što du rekli,trebaju padat pozicije u upravi.
    Uradili su u jednom danu dvije loše odluke,odbili Brekala zbog toga što kao razmišljaju hoće li Jakir ostat trener,i onda u večernjim satima odlučili da ostaje.
    Direktno oslabili ekipu ne dovođenjem Josipa uz izliku trenera, nevjerojatno.
    Nadam se da Brekalo može preći preko toga i nadam se da sljedeća dva dana postaje igrač Dinama.
  • Juznjak
    3k
    Baš me zanima što će Jakirović reći na ovo što je propao riješeni transfer. Zanima me taj razgovor u kojem Perasica i ekipa njemu govore da ipak ništa od Brekala i njegov odgovor na to. Da je frajer prvo bi sam dao otkaz, a kad već ne to, onda ih je trebao sve poslat u neku stvar pa onda makar na taj način zaslužit otkaz. Miš mali jadni.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Čekajte, zar koje bilo da Brekalo dolazi ako prevarant ostaje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.