• mali M
    3.8k
    Popij čokolino i na spavanje.Krizy

    Ne želim riskirati ban i malo je offtopic, ali kako misliš "popij". KrašExpres se pije, Čokolino se jede žlicom. Zašto unosiš kaos u ionako teško jutro ponedjekom...
  • Noel
    4.2k

    S razlogom je napisao popij , mala djeca i bebe piju čokolino.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ak je rijetki moš ga i pit.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ogiwara jos nije sluzbeno predstavljen a nalazi se na popisu igraca koji idu u Rovinj :monkey:
  • Šteco
    531

    Ne znam jel bilo, Sosa će navodno u Montreal, nakon što raskinemo posudbu.

    Twitter translator:

    JOAQUÍN SOSA FILE

    According to Croatian media, Bologna are in negotiations with Dinamo Zagreb to end Joaquín Sosa's loan.

    Then, the player would be transferred, and not loaned, to CF Montreal. Bologna had paid 950,000 € in transfer fees for Sosa.

    If this is really the case, it must be understood that the cost of transferring a player is also applied to the budgetary charge of a player (Cap Hit). For the calculation, this cost is spread over the number of years of the contract.

    According to the Capology website, the defender's annual salary is 380,000 € , or $415,000. As soon as the budgetary charge (salary + transfer) exceeds $683,750, the player is eligible for DP or TAM player status.

    Consequently, if Montreal ever has to pay a fee equivalent to the cost of acquiring Bologna (around $900,000), Joaquín Sosa must sign a new contract with an equivalent salary and for a duration of 4 years to spread the cost. of the transfer so as to obtain a budgetary charge (Cap Hit) lower than the DP/TAM player threshold.

    In short, a loan seems more logical unless Bologna lets their player go at a discount. Unlikely since the defender has a contract valid until 2026.

    To be continued.
  • mali M
    3.8k
    S razlogom je napisao popij , mala djeca i bebe piju čokolino.Noel
    prvi glas... mi smo uvijek (i moji nećaci) na žlicu to udarali.. mada.. ja nisam nikad to volio pa sam možda i neupućen u nemjerljive opcije uživanja u čokolinu.
    a sad, back to topic...
  • NitkoBitan
    13.3k
    Iznenadilo me da momcad u seriji A ima tako loseg igraca kao ovog Urugvajca (epski yt sazeci dovoljni), kad im to nije dosta pa zele dovest jos jednu tarabu i jos platit novce (bacit ih u vjetar). Kako je ta momcad 5ta u talijanskoj ligi sa prihodima nesto malo vecim od Dinama? Nis mi nije jasno... Mozda oni znaju nesto kaj mi ne znamo.

    Da se razumijemo cijelu ovu pricu sam slozio cudeci se kako i zasto su iskazali interes za Boskom...
  • Orc123
    5.7k

    Cekaju papire iz Japanskog saveza...iako po meni mozda su mogli i prije objaviti pa kad dođu dođu ali po pravilu da, nas je igrac kad dođu papiri....ispalo je malo nespretno sve skupa....vjerojatno ce to biti danas ili sutra.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Jel moguće da vi još dramite oko japanca bez obzira što je već sa ekipom
  • Orc123
    5.7k

    Uz duzno postovanje kolega ali dal vi znate kaj znaci dramiti nad necim? Ja ovdje nigdje nisam vidio da netko drami vec sam Ja, konkretno odgovorio kolegi na post, a koji isto tako nije dramio vec je iznio cinjenicu koja je, priznali mi to ili ne, malo nespretna. Nigdje nitko nije dramio u vezi Ogiware, pogotovo ne danas.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Orc odmah jako ujutro. :strong:
  • Zagi
    5.7k
    Malo duži video Hoxhinih highlightsa:

    Ima tu svega.
  • Šteco
    531

    Pratio ga je Dinamo, koji ga je prošle zime doveo iz New York City FC-ja, ali se nećkao oko potpisivanja profesionalnog ugovora. Onda se u priču ubacio najuspješniji hrvatski menadžer Andy Bara, koji je Klapiji i njegovoj obitelji predstavio projekt Kustošije i nagovorio ih da dođu u njegov klub i potpišu ugovor.

    Klapija je pristao i u lipnju 2023. je potpisao ugovor s Kustošijom te odmah počeo trenirati sa seniorima. Ranije se pisalo o interesu Arsenala, Borussije Dortmund i Dinama, no na kraju je završio u Leipzigu.

    Izvor.
  • Jurki
    9.4k
    evo njega za nekoliko godina ponovo na Hnl pasnjacima da revitalizira karijeru..
  • Jaro
    5.9k
    Fabrizio je PR Barrin i lova jekao i kod onog u Barci jaako upitna.... takodjer, s 10 m eura u godinu dana kustosija bi trebala u borbu za europu a ne u sredini trece lige biti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions