• Krizy
    36.9k
    U neimanju napredne statistike možemo se koristit asistencijama i golovima.Majki2111

    Na taj način smo dali 2 milijuna eura za Kastratija. Ostalo je povijest.
  • Klenx
    4.1k
    Koji su to debili lopovski jebo im Hoxha mater. HNL krilo od 25 godina iz Slaven Belupa za 3 milje.
    Nemojte me jebat.

    Nosačica kuverti čim prije mora biti najurena iz Dinama skupa s ostalim pajacima koji joj drže ljestve jer šteta neće biti popravljiva 10 godina
  • Georg Koch
    3.7k
    jedino nam preostaje nadat se da je sve to samo jos jedna patka, kao i mnostvo sto ih je bilo ovo ljeto :)
  • Carrasco
    4.1k
    Jedan Jakirović nam trener, a pojačanja Hoxha, Brodić i ostali. Baš se lijepo vraćamo u doba kad smo bili kanta za napucavanje u Europi. Pišam se na kompletnu upravu!
  • Zagi
    5.2k
    Ma nema šanse da će itko dati više od 500k za 25odgodišnje , možda malo iznadprosječno krilo iz hnla.
    Čak niti naši nisu toliko ludi.
  • sanjinlego
    2k
    Da imamo Upravu kvalitetnu, u roku 10 dana bio bi tu novi Sportski direktor. Sve vam je jasno!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jakir nam je trener, naš je pa kakav god. A da zna pokazao je to i prije. Prvak sa zrinjom, vratio rijeku u vrh, napravio rezultat i sa goricom. Bar je napravio nešto i zaslužio priliku, a brodić nije gori čak je bolji i od kulena i jurica, za male pare, ako se ne pokaže doviđenja i to je to. Nemojmo trošit vrijeme i živce i pričati o pojačanjima sad. Jakir se bori za posao, a ovi za stolice. A sportskog nemamo. Nego idemo večeras svim srcem podržati momčad, pa prvo da saziva o sportskog direktora poslije. Kad se to objavi vidjet ćemo i ambicije kluba. A ovo za hodzu je bez veze trošit nerve i vrijeme
    Ajmo Dinamo
  • Šteco
    530
    Ma nisam mislio konkretno na tebe već si naletio. Ja iskreno nemam pojma koliko tko stvarno vrijedi na nogometnoj tržnici ali prošli projelazni rok je pokazao da su ovi koje smo mi ciljali otišli otprilike za novce za koje su i nama nuđeni.The Undertaker

    Vipotnik je otišao za manje novce, odabrao je jaču ligu, ne i bolji klub. Slično i Beljo. O dvojcu Kača - Stojke je glupo i pričati kakve su se cifre spominjale. To su prvi koji mi padnu na pamet za pretragu "cijena za Dinamo vs cijena za druge klubove" iz zadnjeg prijelaznog roka.

    Tržište je nepredvidivo po mojem mišljenju. Nisam očekivao takvu cijenu da će Rijeka za Frigana postić. Pogotovo od kluba koji nikad toliko potrošio na pojačanje nije. Ali se očito dogodilo.

    Suma sumarum - mislim da za Frigana i 6 milijuna nismo trebali ulaziti u borbu, što i nismo. Ovaj iz Belupa je još lošija priča, iako je cijena duplo manja koja se spominje. Ne vjerujem da tu cijenu Belupo može postić. Svakako, u takav rizik ne bih nikada išao. Za 3 milijuna se može nešto puno perspektivnije i kvalitetnije naći na tržištu.
  • Orc123
    5.2k
    Hoxa definitivno nije samo kontraski igrac, nit je po nicem slican Kastratiju osim po nacionalnosti! Hoxa je profinjen igrac sa odlicnom tehnikom i jedan od najboljih driblera HNL, ima odlican udarac, odgovoran u obrani, fizicki dominantan! On bi za nas bio odlican igrac da se nadopunjava s Spikicem i jos jedinim kvalitetnim krilom. Gledso sam ga puno puta i znam o cemu pricam! On je za Marina i Menala svemirki brod ali ne vrijedi ni priblizno 3m eura.....do 1,5m eura je za njega sad im dobra cijena! Za manje novce bi mogli dobiti Grulla iz Rapida koji je dokazani igrac na europskom nivou...nazalost moramo se pomiriti da je ovo domet nase struke koja ne postoji! Npr. Sa Hoxom, Spikicem, Grullom i Stojkom bi bili mirni narednih 3-4 sezone! Mize hoxa za normalnu cijenu koja nije ni blizu tih 3m eura.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Uz povijesni prihod ove godine mi razmisljamo o dovodenju Horkasa, Skorica, Hoxhe i ostale "planove" koje bolje da ne znam jer bi mi doslo slabo...

    Ima vremena do zimskog roka za sportskog direktora jel?? A ja mislio da se transferi planiraju mjesecima naprijed, a jesam naivan... Trenutno sve vrvi od strucnjaka za transfere u klubu.

    Vise mi se jbe za Konferencijsku. Dajte na zimu slozite momcad kak spada za osvojit naslov i uc u LP jer bismo vrlo lako mogli ostat bez i jednog i drugog. Nama je glavni konkurent klub ciji gazda kaze da se ne isplati imat budzet veci od 10mil eura za osvojit HNL. Alo ljudi probudite se dok nije kasno.
  • Nolifer
    6.7k
    Kad će se transferirat ova nesposobna uprava u prkno?!
  • sanjinlego
    2k
    Ako se potpiše ova prevara od igrača iz Slaven Belupa za 3 milijuna eura ugasite klub.
  • Mihaljević
    8.2k
    Pola milijuna najviše i to ako Perasici bude dobar dan.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    U principu mi i dovodimo te izvana sto nisu uspjeli.. Jos od Tadica, Vide.. Zato i cudi da smo vecinu takvih igraca ovaj rok prepustili Rijeci.. Mislim, Biscan je imao Pasalica i Spikica u U21 i zakljucio da je Spikic bolji?
  • Orc123
    5.2k

    Spikic i je bolji! Pasalic da dodje u Dinamo ne bi igrao nista, nit bi isporucio ono sto je u Rijeci. Jedsn Drmic je bio serif u Rijeci kod nas ga nema na mapi, Gavra nikad nije bio za prvih 11, Nevistic, Stwfulj...ma ima i previse primjera. Za ime Boga Marin je bio standardan u Rijeci i Menalo i Kule..o cem peicamo...Spikic nije lose krilo ali cijela momcad je u rasulu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.