• Patak
    2.2k
    Aš gledam, mi smo za Vipotnika davali 3,5 milijuna + Menalo + Čuže(tak je pisalo u novinama) da bi ga Bordeaux kupio za 2,7.
  • mali M
    3.5k
    Hoxha za Menala ili MarinaNoel

    Da te ispravim, Hoxa za Menala i Marina! :rofl: ako se nastavi ovakve kupovine (a nastavit će se dok su dotični na vrhu), zanima me zašto sada šute oni koji su Šimića krivili za ovakve poteze
  • Krizy
    35.9k
    Za Frigana sam i sam pisao da ne ide ispod 5, za Crnca iz Belupa da će ići za oko milijun. Za Bakrara sam napisao da ne vrijedi te novce, imaš Emrelija koji je bolji a i on je zamjena.
    Super ako Hoxha ode za 3 milijuna a još više super ako Dinamo ne bude klub u koji odlazi za 3 milijuna.
    Bar što se mene tiče :grin:
  • Captain America
    13.7k
    3 milijuna odšteta, a u Belupovoj blagajni će završit milijun koliko je podravski.hr najavio. Nisam siguran da je dotični bolji od Menala.
  • marcio amoroso
    32.3k
    zanima me zašto sada šute oni koji su Šimića krivili za ovakve potezemali M

    Ja mislim da su bar na zoni rijetki krivili samo Šimića. Velika većina je krivila kompletnu upravu koja naravno uključuje i njega.

    Nisam siguran da je dotični bolji od Menala.Captain America

    Bolji je, ali i dalje nedovoljno dobar za Dinamo.
  • The Undertaker
    4k
    Ma nisam mislio konkretno na tebe već si naletio. Ja iskreno nemam pojma koliko tko stvarno vrijedi na nogometnoj tržnici ali prošli projelazni rok je pokazao da su ovi koje smo mi ciljali otišli otprilike za novce za koje su i nama nuđeni.
  • hardek
    1.4k
    Znaci za Hoxhu nam traže 3 milje nakon što su im naši stručnjaci poklonili Crnca i Šakotu + dali Štefulja na posudbu koju sigurno mi plaćamo. Pa daj kad će netko više udarit šakom u stol i reći dosta je? Guze nas sa svih strana jbt život
  • Orc123
    5.1k
    Ja sm apsolutno za Hoxu jer sam ove sezone pogledao vise utakmica Belupa i on je redovito bio najbolji igrac! ali postoji ALI! Ma kakvih 3mil eura! Jesu li ludi? Znaci pola toga iznosa onda da! Hoxa je bolji igrac i od Spikica, a i puno opasniji po gol! Samo sto je 3m eura bolesno smijesna cifra! Nek spuste za 1,5m i moze!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Joj daj šta se ložite, ajmo izmislit neko ime 2 dana pisat o njemu sutra će izać na portalu.
  • Krizy
    35.9k
    Hoxha je bolji igrač od Špikića u kontraškoj momčadi.
    Slično kao Kastrati u Loksi, samo što je Hoxha ipak kompletniji igrač od Kastratija.
    Po meni također i dalje nedovoljno dobro za Dinamo.
  • Nolifer
    6.6k
    Nama treba kapitalatz a ne neki rotacijski
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj bi bio igrač za Dinamo? Kakve su to brojke? Koji igrači imaju te brojke? Dabl dabl u Ligama 10-15? Ligama 25-30?
  • Krizy
    35.9k
    Uopće ne gledam brojke u ovome slučaju, Hoxha igra u kontraškoj momčadi i sirov je što se tiče igre kakvu mi igramo.
    Slično kao Kastrati. Po meni nam Hoxha ne treba ali to će procijeniti u klubu.

    Bensona Manuela smo mogli dovesti za 2.5M eura, prije nego se još razigrao i otišao u Burnley za 4M.
    U 1400 minuta je zabio 12 golova i upisao 3 asistencije u tvrdom Championshipu. Što bi tek radio u HNL-u.
    Gledao sam ga dosta puta, odličan igrač.
  • Majki2111
    2.6k
    Kužim al hrpetinu puta se ovdje puta moglo pročitat sintagma igrač za Dinamo. Al nikako da ju definiramo. Brojke i mjerna jedinica su najtočniji način definiranja neke stvari. U neimanju napredne statistike možemo se koristit asistencijama i golovima.
  • Captain America
    13.7k
    Kaj bi bio igrač za Dinamo?Majki2111

    Igrač ozbiljne momčadi iz Austrije, Švicarske, Skandinavije, Češke, Grčke ili neko poput Jedvaja ko se nije snašo vani, a ne iz vječito osmog Belupa kojem je s 25 godina i to mu je plafon karijere dok našim maloumnicima nije zapeo za oko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.