• Kujtim Shalla
    2.1k
    i Kaneko a jakir Gura i Mohu na krilo
  • Kaktus Car
    341
    I dalje mi nije jasno zašto ta fascinacija tim Pašalićem? Ne igra nešto spektakularno u Rijeci, u Njemačkoj nije redovito igrao ni u trećoj ligi, a bio je u Dortmundu, oni bar nisu poznati po propuštanju talenata. Stvarno, po čemu je on bolji od Špikića (koji isto nije igrač za startera u Dinamu)?
  • Mihaljević
    8.2k
    Zato jer svaki kurac koji da gol u HNLu pogotovo ako je mlađi od 23 godine, odma je igrač za Dinamo...
  • sanjinlego
    2k


    Odmah za Dinamo, odmah za reprezentaciju. A kada i Rijeku stignu ozljede, kada se ispušu bit će problem jer nemaju velik roster.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ubijamo se od golova, jedino je Bulat u stanju opucat, al ok, Spikic je bolji jer spava u zaledu i puno trci, a tek tehnika bajo moj. Da se.zove Wilson bio bi na avionu za Portugal davnih dana.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Da hoće neko muda imat i potjerati perića, dosta je bilo jbt, hvala na svemu i dosta. Živkovica vratit i pustit ga da igra
  • Kaktus Car
    341


    Ništa onda, odmah dovesti Pašalića za jedno 3 milijuna i Hoxhu za još 3 i svi krilni problemi riješeni i da je još samo Baturinu Caktašem zamijeniti (ipak Baturina ima samo jedan gol ove sezone u svim natjecanjima, a Caktaš je prvi strijelac lige) i evo ekipe za napad na 3. mjesto HNLa.

    Potrebna su pojačanja, a ne igrači koji su rang Špikića i Menala.
  • Noel
    4k
    Ja bi iz HNLa doveo samo Labrovića eventualno Pašalića za rotaciju. Ovo ostalo ništa. Živković bi mi bio projekt stoper. Labrović i povratak Živkovića moraju bit prva dva pojačanja na zimu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Gdje pise da bi dao 3 milijuna? Agresivan si uvijek u nastupu i jos dodajes na upise svoje ingeniozne zakljucke. Uspori malo.
  • Armagedon13
    958
    Navodno se dogovara dolazak Gideona Mensaha na zimu,kažu SN ovaj put je izgledno
  • Georg Koch
    3.7k
    moze link?
    I moze netko nesto malo konkretnije o njemu osim ovome sto pise na TM-u.
    Da li bi bio instant pojacanje za nas.
  • Facke
    2k


    Koj bume s igracem s druge francuske lige? Pljuvale ga se bo go Bernauera da nije za Dinamo bla bla bla ...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Iz kluba koji se bori za povratak u prvu ligu, s obzirom na to i cijenu, ujedno i naš vid štednje teško mi je povjerovati u ovo.
    @Droljo ono što tražimo, crna pantera.
  • Orc123
    5.2k
    Mensaha sam spomenuo jos pocetkom ljetnog prijelaznog roka, to je top ali top bek...nadam se da je istina! Konacno nesto pozitivno!
  • jedan u nizu
    6.2k
    Znaci pljuje se po Bernaueru jer je dosao iz druge francuske lige. Ali eto, drugi igrac iz te iste lige je dobar.
    Dajtre nemojte me jebat.
    Ne kazem da ovaj nece biti dobar, ali dajte onda prestanite srat po Maxu jer je dosao iz iste lige.Kod jednog igraca vas smeta sto je dosao iz odredene lige, a kod drugog ne.
    Ako serete, serite po igrama i ne znam cemo, a ne po tome. Po svemu pokazanom, Max je trenutno bolji i od Perica i od Šutala, skrivio je penal, ali skrivio je jos dvije situacije protiv Plzena ali se vratio i ispravio ih je. Prije bih stavljao njega nego ovu dvojicu, koji su kiksali nebrojeno puta vec.

    Licemjerje na nivou. Sranje po nekome jer je iskjucivo doveden od strane Šimića i Bišćana (ili uz njihov blagoslov), Ali eto Vlatka i Jakir ce dovesti nekog i to nam je ok.

    Sere se po novinarima i ubacivanju nervoze, neistina i ne znam cega a vecina ovdje pokupi te iste debilne floskule od njih i ko papagaju ponavljaju iste gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.