• sanjinlego
    2k
    Modriću, imalo bi smisla.
  • Infinity
    15.3k
    Kramaric bi bio Dinamu pojacanje samo takvo. Modric s klupe i kao dio ekipe bi isto tako bio od koristi. Igraci su danas masine, limiti su pomjereni, a netko poput Modrica tu znaci puno vise od samog terena. Nismo li i Ademija doveli zbog nenogometnih stvari koje na kraju utjecu na nogomet? Takvi igraci unose mirnocu u gustoj zavrsnici utakmice i jako puno pomazu razvoju mladih igraca, a mi smo tvornica mladih igraca.

    Na stranu koliko je istina i koliko je realno, ali ako klub u ovom trenutku planira zimski prijelazni rok onda je i samo to korak naprijed. Pa mi smo ljetos cekali da svi uzmu sta im treba, pa cemo mi na kraju. I na kraju ostali bez najboljih igraca i dobili kadar za trecu europsku ligu.

    Na stranu sva imena koja ce se mozda spominjati, na stranu Kramaric, al ako vec danas planiramo zimu, onda mogu vjerovati da cemo tu trecu ligu i osvojiti. AKO!
  • Mlađi referent
    10.8k
    Uz dužno poštovanje HNL ikonama, Kramarić već jednom jest, a i ponovno bi pokazao da je ipak malo ozbiljniji igrač od njih kad bi došao u HNL.

    Nakon pada Mandže, baš debelo naš najbolji napadač
  • mali M
    3.5k
    zna da se samo sramotimo sa ovim #imalobismislaPlavaSlavonija86d

    ovo #imalobismisla je odgovor na Lukicino "nema smisla"... nije to nikakvo moljenje i sramoćenje.. Samo smo mu dali do znanja da nije u pravu sa "nema smisla".. meni je #imalobismisla puno kvalitetnije smišljen slogan nego "vrime je"... i po meni bi ga trebali iskoristiti u budućnosti kod dovođenja igrača većeg rejtinga..
  • Teofil Kateran
    876
    Uopće nije nerealno po meni, ako Dinamo pokaže interes prema obojici. Ova fora #imalobismisla je dobra fora od strane Dinama jer su to plasirali i pokazali da imaju neku namjeru barem probati ići po Modrićev povratak. On možda bude imao 40, ali on je sa 40 pet letvica više iznad svakog igrača HNL-a. Ako na zimu ozbiljno krenu po Modrića i Kramarića + lijevi bek, mi možemo u konferencijskoj do kraja. Krama ima puno veću plaću nego kaj mu Dinamo može ponudit, al ne bi Hoffenheim mogao tražit ne znam ni ja kakve novce za njega. Ako se išlo za Miereza dati onolike novce smatram da se podeblja s još milijun-dva i imaš Kramarića koji se sigurno ne bi bunio, pogotovo ako bi se začinilo s još kojim kapitalcem za pohod na konferencijsku.
  • scooniepenn
    1.9k

    Nisma skužio govoriš li tu o Modriću?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Čitam Petko produžio konačno ugovor, radovao se kao rijetko kad. Reko konačno pa i vrijeme je bilo. Kad ono čovjek može otići za 2,5 mil, kakva je ovo idiotska klauzula. Večeras od pola noći nemoze više ni u tursku. Onda mu i nisu trebali povećati plaću. Ostaje do 2025 samo u slučaju ozljede. Bože kakvi maloumnici jbt
    Moram priznat da sam jako razočaran ovim ugovorom. Pa lupajtw minuse. Jbt kakve crne klauzule, pa ili ostani ili idi
  • blue heart 72
    1.4k
    ne o Krami, za Modrića nemam pojma ima li tu ikakve šanse. Po mojem osobnom sudu ne vjerujem baš. Ali kaj se Krame tiče, teniskim riječnikom govoreći, servis je na klubu, dok igrač sa druge strane mreže spreman čeka uzvratiti na servu.
  • scooniepenn
    1.9k

    Dinamo ako tu pokaže da ga jako želi i Krama Hoffeinheimu da do znanja da se u zimu želi vratiti vjerujem da do dogovora može doći.
  • Zagi
    5.3k
    Daj Kramu , odmah.
    Koliko je ono u Rijeci zabio k'o klinac, prek 30?

    Šamaranje po HNL pašnjacima bi bilo bezobrazno.

    A da ne velim da bi to bilo barem donekle ispravljanje ponajveće nepravde našeg kluba prema nekom igraču ikada.
    Dan danas osjetim bijes kad se sjetim kaj mu se tada radilo.
  • Jaro
    5.8k
    kod Modrica je situacija cista - ak hoce on i ak hoce klub, nema ama bas nikakve prepreke za sljedecu sezonu.
    Kod Krame (osim ova dva uvjeta) imas jos i Hoffenheim i njihove zelje...
  • sanjinlego
    2k


    Nije sve do kluba, odnosno Uprave. Ohladi malo, vrijeđaš ljude bez razloga. Petković, odnosno agent koji ga zastupa je pristao na novi ugovor uz izlaznu klauzulu - Saudijska Arabija, i slične zemlje.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    nikog ne vrijeđam, samo mi je potez takav da ga Mr bean bolje odrađuje. Nema veze, imam pravo na svoje mišljenje. I malo mi je bilo previše hype na ovo produženje. Na kraju ispade da nije bilo ništa bolje od dinama, ali eto ako me netko bude htio idem na ljeto. Produžit si trebao na 3 godin i klauzula 10 milja i ajd bog
  • blue heart 72
    1.4k
    neka samo Dinamo napravi prvi OZBILJAN korak, onda ćeš vidjeti da će Krama i Hoffenheim to riješiti na zadovoljstvo sve tri strane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.