• Nino Bule
    11.6k
    za novce koji bi se u njega ulupali se može dovesti puno mlađi igrač s više potencijalaSan Lorenzo

    Moze se dovest mlađi igrac s potencijalnom koji nece na terenu donosit trecinu onog sta on donosi, ne moze se slagat ekipa od 11 potencijala i ocekivat rezultat
  • scooniepenn
    1.9k

    Ja iskreno nemam nikakvu informaciju na tu temu, ali ne mislim da je to nemoguće ako postoji obostarna želja. Naime, on je u inozemstvu već nekih 8,9 godina, ima malo dijete, vjerojatno će ići na barem još jedno dijete, Zagrepčanin je i veliki Dinamovac, zaradio je več sada 20+ milja eura, a nije da bi ovdje igrao za čavle. Osim toga, ako je itko bio u Hoffenheimu znat će da nije da živi u Sevilli ili Milanu pa da važe između kvalitete života u Zagrebu i navedenih gradova. Što se tiče same love uvijek nakon 3 godine Dinama stigne još 2 godine otići u Arabiju ili Emirate i priskrbiti si dodatnih 10 do 15 milja za postnogometne dane. Dakle, da rezimiram, dalek je put, ali baš da je potpuno bez osnove kako neki ovdje pišu se apsolutno ne slažem.
  • Dadinho10
    55
    KRAMA KAPITALAC... ako se dovede njega pokazuje se, da se misli ozbiljno.
  • nemapredaje
    2k
    Ak postoji i najmanja opcija, nemamo se kaj razmišljat.

    Pa Krama bi u dvije sezone garantirano zabio 50-80 golova.
  • sanjinlego
    2k
    Kramarić ne donosi samo kvalitet. Zbog Kramarića dolaze / vraćaju se navijači na stadion, zbog Kramarića zarada od marketinga drastično raste. Ima i drugih stvari, iza kulisa.

    Zato Modriću, imalo bi smisla.
  • Dadinho10
    55
    ajmo reć 50 :) al svakako se slažem, nema se tu kaj filozofirat.
  • scooniepenn
    1.9k

    Andrej Kramarić je u 227 nastupa u Bundesligi zabio 101 gol. Tko je od naših igrača toliko zabio u Turskoj, a ne u Njemačkoj. Mi boljeg niti teoretski ne možemo dovesti, a da i ne govorim koliko ti to za rejting znači. Mi takvog igrača u tim godinama i takvog fizičkom stanju nismo doveli u zadnjih 25 godina
  • Mihaljević
    8.2k
    Ko malo bolje poznaje Lukine izjave, zna da se samo sramotimo sa ovim #imalobismisla kao Tovari sa #ivanevrimeje čovjek u Realu zavšava karijeru 1/1... Daj Bože da sam u krivu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Da je krama crnac isti ovi koji govore da nam ne treba bi svršavali na njega
  • Keyser Soze
    8.2k
    Svakako je veća šansa da dođe Kramarić nego Modrić. Ja se osobno naiviše nadam Kovačiću i Olmu za par godina.
  • scooniepenn
    1.9k

    Real mu sljedeće godine neće produžiti ugovor, to je po meni prilično izvjesno. S druge strane, Luka u stanju u kojem je, bez trošenja u reprezentaciji može još najmanje 2 do 3 sezone odigrati bez problema. S obzirom koliko njemu igranje znači i koliko ulaže u sebe ne vidim zašto bi završavao karijeru prije vremena. Pritom uopće ne aludiram da će se vratiti u Dinamo.
  • nemapredaje
    2k


    Da, od Prosinečkog nismo doveli takvog igrača
  • Captain America
    14.1k
    Tu neki sline za napadačem livajinog učinka i onda kažu da Krama ne bi dobro došo. Ono što to tele radi Belupu bi Krama radio u Europi. Igrač koji nije imao problema s ozljedama i koji se ne oslanja na fizikalije će vrhunski starit.
  • Mihaljević
    8.2k
    Slažem se upotpunosti , kao što si i rekao , ali ipak mislim da bi prije izabrao Inter Miami nego Dinamo , a ovo da ga molimo da dođe , nema nikakvog smisla , Dinamo je veći od svakog igrača. Dok sam za Kramu potpuno drugačijeg mišljenja.
  • blue heart 72
    1.4k
    puno više ovisi o klubu, nego o njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.