• emilperska
    3.4k
    Potajno se nadam da će Alžirac i Kačavenda potpisat danas da bi ih mogli vidjet protiv Gorice, ali znam da nije realno..
    Koji je status Menala i Bulata da ih nema u zapisnicima. Bulat vjv ozljeda?

    Po meni se oba kandidati za prodaju i mislim da se može dobiti bar 1m za svakog. Ovaj je još uvijek talent sa solidnom statistikom, a ovaj reprezentativac BiH s isto solidnom statistikom u Dinamu..
  • mali M
    3.6k
    Lažavenda
    — emilperska

    ?
    marcio amoroso

    da često mu se ljepi ta etiketa a meni je tolko bedasta da mi se ni neda pitati zašto ga točno tako zovemo...
  • Neki tip
    19.6k


    Kakva sad etiketa? Nikad čuo nigdje i ni od koga da ga se zove Lažavenda, već samo persku ovdje na forumu i to po stoti, a ne prvi put.

    Mislio sam da čovjek naprosto ima neki fetiš na to, jer uvijek piše Lažavenda i, primjerice, Dalčić za Dalića.
  • emilperska
    3.4k

    Nisam ja jedini :wink:
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kaj veliš kako to da Sučić dobije (na velim da nije dobar) A Janković ne priliku u Dinamu?Ali

    9e3ac8o60nn4x253.jpeg
  • Mihaljević
    8.4k
    pd9xhaao60mufkuc.jpg
    Prinova kažete? Berna zvijer...
  • PlavacZRima
    280
    Meni su se jučer svi napadači činili odličnima (Petko,Emreli i Drmić). Ako su svi motivirani čini mi se da nema potrebe za dovođenjem novog napadača.
  • mali M
    3.6k
    pa to i kažem, na dva foruma se širi taj naziv a neznam uopće od kuda to. pa nisam tebi ništa rekao, zašto se uzrujavaš?
  • Neki tip
    19.6k


    Eto, što ti je pisana riječ. :lol: Na sto se načina može interpretirati. Nimalo uzrujan, a pogotovo nije usmjereno na tebe, nego pitam otkud sad to?

    Jer samo sam od emila to ovdje vidio pa se začudih kako sad etiketa (značilo bi da ga baš prati), a meni prvi glas.
  • mali M
    3.6k
    slažem se.. teško je ovako razumjeti da li je netko uzrujan, iziritiran ili samo piše. Ma sve ok, ja sam se samo nadovezao na Marciev upitnik. volio bi da nam oni koji ga tako zovu napišu zašto se povlači takav nadimak/etiketa...
  • Eduardo
    17.8k
    Dobro, ovaj Tolićev penal barem nije bio u nekom bitnom momentu.Mali dioničar

    Možda ne za nas, ali nakon tog promašenog penala Olimpija je zabila, a na kraju i uzela trofej :smile:
  • emilperska
    3.4k

    Narod je odlučio o tom nazivu..
    Zjb se, naziv se stvorio i ne koristim ga samo ja, kada je Šikić za njega polomljenog prošle godine tražio 3 milijuna EUR i to dogovorio s presađivačem kose pa je Antolić to stopirao i od tad je krenulo Kačavenda po forumima.
    A iskreno ja i danas mislim da mali ne vrijedi tih para s tim koljenima koje ima (3mil EUR plus bonusi). Prevelik rizik je za nekog za kog postoji fina šansa da će mu se opet to desit davati takve pare. Ali pošto su svi oduševljenji njime, tko sam ja da se bunim. Go with the flow..
  • nwankwo646
    342
    sve ok, iako, ovaj je jučer napisa za Goncala Ramosa i PSG, a Romano tek danas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.