• scooniepenn
    1.9k

    Drugim rijecima njima je plan pustiti Livakovica,
    Sutala i Ivanuseca i nadoknaditi potonju dvojicu kime tocno? Jos bi bilo najbolje da udjemo u Ligu prvaka pa se takvi suprotstavimo eliti.
  • emilperska
    3.2k
    Mislim fkt da ak uđemo u LP da ovi nece u nikakve Ajaxe, Leipzige i ostale picke materine koje bi nas upitno dobile kad smo u formi.
    Sjebao nas je ovaj AEK. To je protivnik kojeg izvlacis u grupi LP nekad, a ne u 3.pretkolu, ali sad nema nazad. Ako prodemo AEK, nikakvi Macabi Haife, Molde ili Rakowi potoci nas nece zaustavit
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dajte ljudi... čovjek izbaci insajdersku informaciju i dobije samo 5 srčeka, pojačajte to malo, neće se nikom ruka osušiti zbog stisnutog srčeka, ipak se radi o insajderskim informacijama!
  • superhik
    10.4k
    Uskoro na Zoni:
    5 srčeka i otkrivam kuda ide Livi
    10 srčeka za Ivanušeca
  • BigZ
    393

    Osjecam se kao lovac na zlato listajuci desetke stranica na ovu temu svakodnevno. Lajk za svaki zuti kamencic koji mi digne dopamin!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Uskoro na Zoni:
    5 srčeka i otkrivam kuda ide Livi
    10 srčeka za Ivanušeca
    superhik

    Prijedlog za forum:

    10 insajderskih informacija = brončana oznaka uz nadimak

    20 insajderskih informacija = srebrna oznaka uz nadimak

    30+ insajderskih informacija = zlatna oznaka uz nadimak

    100+ insajderskih informacija = uz zlatnu oznaku ide i natpis "premium insider"

    *oznake je moguće i kupiti, brončana 100 eura, srebrna 200 eura, zlatna 300 eura, natpis 500 eura
  • Droljo
    5.1k
    sigurno ne ide ovaj prijelazni rokOlmic

    A šta ak ipak ode?



    (E nebude)
  • Ali
    1.9k

    Ako si gledao Sučića 20x uživa, pa pretpostavljam da si usput gledao i Jankovića.
    Po meni je on extra igrač za Dinamo, osobito kao alternativa Baturini ako Arsenal potegne cifru.

    Kaj veliš kako to da Sučić dobije (na velim da nije dobar) A Janković ne priliku u Dinamu?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ako si gledao Sučića 20x uživa, pa pretpostavljam da si usput gledao i Jankovića.
    Po meni je on extra igrač za Dinamo, osobito kao alternativa Baturini ako Arsenal potegne cifru.

    Kaj veliš kako to da Sučić dobije (na velim da nije dobar) A Janković ne priliku u Dinamu?
    Ali

    Prema svim informacijama za Jankovića postoji sasvim razumna opcija ponovne kupnje.

    “Ako Arsenal potegne cifru” Dinamu zbilja neće biti problem reinvestirati u Jankovića.

    Iako dečko je bio recimo u Gorici i nije igrao. Sad igra dobro, ali čisto sumnjam da Baturina na ikakvoj posudbi ne bi bio jako bitan igrač, bilo koje g kluba HNL-a kao što je Šutalo bio starter u Istri.

    Nadam se da će i Janković postati dobar igrač, pa ako zasluži neka zaigra u Dinamu, ali bi me jako iznenadilo da bude na nivou Baturine ili ikakva zamjena za njega.

    Jednostavno ne bih stavljao Baturinu i Jankovića u istu rečenicu nikada.

    Kad smo već kod opjevanih “plemenitih” veznjaka Tolić bi za HNL i utakmice poput jučerašnje po meni sjeo kao as na desetku. Za odmoriti Baturinu. A i mogao bi pucati penale ako treba.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tolić...A i mogao bi pucati penale ako trebaMali dioničar


    Dosta mi je i Petkovićevih nonšalancija, hvala ali ne hvala.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dosta mi je i Petkovićevih nonšalancija, hvala ali ne hvala.San Lorenzo

    Zbilja nisi skužio da se zajebavam? :smile:
  • bongo
    674
    Ono kad imaš traume od Petkovićeve nonšalancije pa ni ne skužiš da je zezanje :D
  • San Lorenzo
    11.7k

    Sjedim u užarenom autu na parkiralištu Lidla, naravno da nisam skužio da se zajebavaš.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Sjedim u užarenom autu na parkiralištu Lidla, naravno da nisam skužio da se zajebavaš.San Lorenzo

    Samo nemoj ostaviti dijete ili kućnog ljubimca kad ideš u dućan.

    Dobro, ovaj Tolićev penal barem nije bio u nekom bitnom momentu.

    Ok, najozbiljnije - ne mislim da je puštanje Jankovića u Rijeku propust. I za sezonu 23/24 prije bih ostavio Tolića nego Jankovića. Bišćan nije ostavio ni jednoga nego eto “radnog” veznjaka Sučića i ajmo vidjeti kako će to završiti.

    Vidi se da vjeruje u neku iskru u Antoniu Marinu na toj poziciji ofanzivnog veznog, a iskreno i ja Marinu dajem malo kredita. Ni na čemu racionalnom utemeljenog, ali možda demantira ekipu barem pola kao Lovro Majer kojeg se isto tako etiketiralo za svileni pristup i umiranje u ljepoti.
  • Yovitssa
    345
    Evo opet nesto insajdersko vjerovali vi meni ili ne

    Kaj se tice odlaska prica je slijedeca

    Livakovic 90+ da ide, Fener je jedina ozbiljna opcija sve ostalo price/pricice
    Sutalo ako netko ponudi 20+ ga pustaju
    Ivanusecu pumpaju cijenu, one price da ide za 8.5 izmisljotina
    Petko ostaje
    Olmic

    Ovak nekak i ja mislim. Čak bih i dodao da Petko odlazi ako netko ponudi oko 5 mil eura. Slažem se da Šutalo vrijedi puno više od 20 mil, Ivanušec puno više od 8,5 mil, ali to je nažalost realnost HNL-a. Plus, ta četvorka je dugo u klubu, prije smo takve kapitalce prodavali nakon jedne solidne sezone.
    Tako da je po meni odlazak pitanje dana, samo se nadam da ćemo naći dostojne zamjene....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.