• Bosna86
    11.6k
    Ispasti će, opušteno
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja sutra i u petak očekujem daljnje definiranje kadra. Europa je osigurana, budžet prodajom Gvardiola skoro također. Sad se sigurno lakše diše.

    Imam osjećaj da će Ivanušec i Šutalo ići, a Petko i Livi ostati. Nadam se da će zamjene biti na nivou.
  • hardek
    1.5k
    Po mom nekom fillingu postotci za odlazak: Šutalo 100%, Ivanušec 80%, Livaković 60% i Petko 20%. Idealan scenarij je prodaja Šutala, kupovina Kačavende(dolazak odmah) i Stojkovića(na posudbi do zime) i onda prodaja Ivanušeca na zimu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Meni je Ivanušec uvjerljivo najsigurniji za odlazak. Samo vrijeme je upitno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Livi i sutalo idu po mojoj procjeni nekako.
  • emilperska
    3.2k

    Ako uđemo u LP, ja mislim da ne odlazi nitko. Eventualno Livi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako uđemo u LP, ja mislim da ne odlazi nitko. Eventualno Livi.emilperska

    To i ja mislim, jednostavno nema potrebe. Sutalo i Ivanusec su pod stabilnim ugovorom.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ovo je sezona u kojoj se ni pod razno ne smije izgubit ovakav Ivanušec.
  • Olmic
    2.7k
    Evo opet nesto insajdersko vjerovali vi meni ili ne

    Kaj se tice odlaska prica je slijedeca

    Livakovic 90+ da ide, Fener je jedina ozbiljna opcija sve ostalo price/pricice
    Sutalo ako netko ponudi 20+ ga pustaju
    Ivanusecu pumpaju cijenu, one price da ide za 8.5 izmisljotina
    Petko ostaje
  • Orc123
    5.2k
    Zamislite kakav bi roster imali da npr. Zadrzimo sve i rijwsimo se viskova i da dovedemo jos Stojkovica i npr. Onog Santiaga....sa takvim kadrom imali bi mi sta rec i u Ligi prvaka definitivno....prodajom joska plus postoci od Kove i Brozovica i neka sica od ovih ostalih to bi bilo oko 18-19m eura a da kad odbijemo ulozeno ostane cca nekih 10 mil eura plus LP i sve ostalo mi imamo popunjen proracun, a s druge strane brutalnu momcad! Lijepo je mastati iako je jako mala mogucnost da ce se to desiti....
  • Captain America
    14k
    Na 24 sata je izašlo da smo zaradili samo od postotaka i naknada za razvoj Broza, Kove i Jolea 18 milijuna. Ako daj Bože uđemo u Ligu prvaka dobijemo 27 milijuna. Lani smo uzeli još 10ak milijuna od ulaznica, sponzora i komercijale. Taj će iznos uz značajno veće cijene ulaznica ove godine sigurno još ići gore. I dalje ne vidim smisao u prodaji ijednog reprezentativca osim Livija ako uđemo u Ligu prvaka.
  • Orc123
    5.2k

    Insajdere, jel onda istina sto sam ja cuo da je Alzirac u Zg i da sutra ide predstavljanje? Ili je to jos jedna u redu izmisljotina....
  • OsamŠest
    2.6k
    Ivanusecu pumpaju cijenu, one price da ide za 8.5 izmisljotinaOlmic

    Dakle, pustili bi i Luku ako dođe konkretna ponuda?

    Petković ostaje do kraja ugovora ili produžuje?
  • Olmic
    2.7k
    Za dolazne ne znam

    Pustili bi i Luku

    Petko za sad ostaje ( sigurno ne ide ovaj prijelazni rok , a pregovara se za ugovor)
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ako Livaković ide, onda vjerujem da će se dovesti još jednog golmana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.