• Nino Bule
    11.5k


    Ma da, stvar je da ljudi nemaju pojma koliko prosjecnom klubu transfera "propadne", bolje ponudit za 10 igraca cifru koju mislis da je realna pa nek 9 propadne nego zavrsit svaki transfer tako da preplatis igraca
  • Orc123
    5.1k

    Koji je vas problem...nisam napisao propao da bi kritizirao upravuu ,vec sam ti napisao da sam samo primjere dao da se vidi da se trazi napadac!? Sa cime se vi prepirete uopce i radite drame iz nicega? Nit je bilo usmjereno ko negativna konstatacija za upravu nit nista...pod propao sam mislio da se transferi nisu ostvarili kao sto se i nisu....
  • mali M
    3.5k
    ajde smiri tenzije, nitko ne drami (osim tebe u ovom trenutku). pa u tome i je problem što si se kao i novinari izrazio da transferi propadaju. to nije isto kao i da se nije ostvario. daje puno negativniju konotaciju nego što je.. i čim sam ti napisao "orče" valjda shvaćaš da te nisam kritizirao nego baš suprotno.
  • Olmic
    2.7k
    Malo pogledao sazetke Vidovica, mali je isti Pjaca
  • Jaro
    5.6k
    Malo pogledao sazetke Vidovica, mali je isti PjacaOlmic



    Pjaca kad je odlazio iz Dinama ili Pjaca koji bi danas prihvatio cak i Dinamo?
  • Juznjak
    3k

    Imaš pravo. Više sam ciljao da to bude kritika koliko su nedorečeni članci. I ja mislim da bi bilo dobro dovest napadača ali i riješit se Drmića ako će se dovodit novi napadač. Suludo bi bilo da nam treći napadač ima najveću plaću u klubu.
  • Olmic
    2.7k
    vise mislio na stil igre, pokrete, okomitost…
  • scooniepenn
    1.9k
    Sto se tice onog Pjace prije odlaska u Juve mislim da ta klasa nisu niti Vidovic niti Stojkovic, sto ne umanjuje njihov potencijal. Mladi Pjaca je bio zivotinja, s brutalnom ekspolozivnoscu, driblingom i motorikom, a i realizacija mu je bila vrhunska. Da nije bilo one idiotske ozljede on bi po meni bio sigurna svjetska klasa. Ova dvojica imaju potencijala, ali su iz mog rakursa level ispod njega.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nevistić
    Livaković
    Zagorac
    Moha
    Ristovski
    Bernauer
    B. Šutalo
    J. Šutalo
    Perić
    Perković
    Mihajličenko
    Mišić
    Ljubičić
    Bulat
    Baturina
    Sučić
    Špikić
    Kaneko
    Ivanušec
    Menalo
    Marin
    Emreli
    Petković
    Drmić

    Označeni su po meni sigurni u kadru, a ostali na vagi. Bit će tu još svega i svačega.
  • emilperska
    3.1k
    Koja je zadnja info o Alzircu?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Koja je zadnja info o Alzircu?emilperska

    Mislim da nema nikakvih novih informacija oko njega.
  • Orc123
    5.1k
    Zadnja info iz SN je da bi trebao doci kroz par dana...tj. ovih dana...
  • Krizy
    36.4k
    Tako sam i ja pročitao, samo što su ga novinari umjesto alžircem nazvali tunižaninom :lol:
  • Dinamosaur
    976
    jesi Bulata slucajno odznacio ili mislis da ce na posudbu?
    Po meni zasluzuje ostat u kadru
  • emilperska
    3.1k

    Ja pak mislim da je sad idealno za prodat ga u MLS. On za jaki Dinamo nije, cak se usudim rec i da rotacijski nece bit za Dinamo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.