• Orc123
    5.1k

    Meni on vise 10ka nego krilo....zanimljiv mlad igrac...
  • OsamŠest
    2.6k

    Sve pokriva naprijed. Čudo igrač!
  • Nino Bule
    11.5k
    2 mil eura ponuda bayernu prema tironiju, zanimljivo
  • gio
    107
    Zanimljivo po jednom njemackom clanku od prosle godine njegov ugovor je bio 1 Milja godisnje u Bayernu.

    https://www.goal.com/de/galerien/fc-bayern-geh%C3%A4lter-ranking/3/blte1bcdce3325c944e
  • OsamŠest
    2.6k
    @Bosna86 jel te ja moram hvalit da si riješio igrača klubu il ćeš sam priznat? :grin:
  • OsamŠest
    2.6k

    To je ok tamo, međutim, ne bi bilo prvi put da igrač dođe na manju plaću.

    Koliko god ružno zvučalo, i njemu bi Dinamo bio usputna stanica. Za takvo nešto se isplati prihvatiti manji ugovor od trenutnog..
  • Juznjak
    3k
    Ima puno nelogičnosti u svemu što se piše i stvarno bi bilo najpametnije čekat samo službenu objavu kluba i ništa drugo ne bi trebalo pratit. Piše da se od Freya odustalo jer se ne čini kako može kvalitetno odigrat u Ligi prvaka. U redu, ajmo reći da imaju pravo (iako bi vjerojatno i tu moglo bit rasprave), ali zašto se onda tražio napadač? Je li se isto tako misli da Petković nije kvalitetan za Ligu prvaka ili se traži napadač jer je Petković na izlaznim vratima? I u jednoj i u drugoj opciji trebala bi se onda nastavit potraga za napadačem, a ne odjednom umjesto napadača gledat desetku/krilo. Mediji pišu kao da je bitno samo uzeti igrača, a da pozicije apsolutno ništa ne znače. I onda pišu kako su oni saznali da se umjesto Freya želi dovesti Vidovića. Pa svatko tko imalo razumije nogomet zna da to tako ne bi trebalo ići. Strašno su im glupi tekstovi cijeli prijelazni rok i stvarno 99% njih piše samo da nešto napišu. Odvratno je gledat za što oni dobijaju plaću, a sigurno i klikove jer ima velik broj ljudi koji im i dalje vjeruje…
  • Kaktus Car
    341
    Znači po ovom članku odustalo se od špice (ok, pitanje da li je Frey bolji za rotaciju od onih koji su već u klubu), ali se zato pokušava dovesti još jednog centralnog veznog? Sigurno...

    To ima smisla jedino ako se odustalo od Stojkovića i Kačavende. Teško da ima mjesta za dvojicu od te trojice, a kamoli za svu trojicu.
  • dumitrumitu
    564
    Svaka čast ako dovedu Vidovića, ja ga ni u manageru nisam mogao dovesti u dinamo.
  • Olmic
    2.7k
    Ako se odustalo od Frey onda sigurno Petko ostaje

    Vidovic ako moze lijevo krilo super
  • xyz
    840
    Gledao sam nekoliko utakmica Vitessea prošle godine gdje je bio na posudbi. Onako, sličan Marinu. Za krilo mi nije, više je desetka. Ja bih radije Zvonareka, ako dovodimo iz Bayern.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja bih radije Stojkovića, Vidovića sam pratio u u21 i uvijek nit smrdi nit miriše.
  • Hrc-Vg
    222
    A možda je ovo samo poruka Loksi da smanje apetite s Stojkovićem...
  • Orc123
    5.1k
    Meni izgleda dosta tromo, podsjeca na Saranica ali naravno bolji od njega....nije mi to krilo kakvog bi dinamo trebao! Stojkovic mi puno bolji od njega, cak bi Kacu doveo prije njega .... Od trojke mladih ja bi ih poredao Stojke, Kaca, Vidovic.....cak mi se vise svida Zvonarek ko igrac....nije Vidovic los ali nekako mi se ne uklapa u viziju Biscanove igre....
  • xyz
    840


    Stojković i meni djeluje bolje, ali nikad ne znaš kako će koji razvijati. Ipak su to 19-godišnjaci...

    Bilo bi lijepo da Šimić sada riješi Drmića i Kulenovića. To bi bilo fino rasterećenje budžeta, a možda nešto i uprihodujemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.