• emilperska
    3.1k

    Javi mu se na insta :sweat:
  • marcio amoroso
    32.4k
    jesi Bulata slucajno odznacio ili mislis da ce na posudbu?Dinamosaur

    Ne mislim da će na posudbu, ali znam da više nije spreman sjediti na klupi. Ako bude rezerva mislim da ide sto posto.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Osim Mišića mi boljeg igrača od Bulata na tim veznim pozicijama nemamo i zato sam siguran da će Bulat ostati a vrlo vjerojatno i konstantno igrati u prvih 11. Ljubičić nije pokazao ništa više od Bulata kad je igrao u vezi a i Bulat je tek 21-godišnjak i ako imamo dva približno jednaka igrača klubu je sigurno u interesu da igra onaj mlađi od 21 godine kojeg se kasnije može i transferirati. Bišćanu je isto Bulat uvijek u prvih 11, Ljubičić će sigurno dobiti šansu da izgura Bulata iz veznog reda ali sumnjam da će uspjeti.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne radi se samo o njima dvojici. Tu bi mogao biti još i Kačavenda, taj Alžirac, a možda još i neko pojačanje. Sučića također ne treba otpisati.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bit ce rotacija, morat ce i Misic nekad odmorit. Pitanje je i formacije i potreba u Europi, ozljeda, kartona, pa na kraju krajeva i jel idemo i po kup :grin:
  • Orc123
    5.1k

    A novinari ko novinari...
  • flexXy
    1.9k
    Treba nam sirine, ne smije nam se dogodit prosla sezona kad nam je prvih 11 vec do 10.mjeseca bilo izraubano. Ima dovoljno utakmica za sve a i realno moras imat dva solidna veznjaka na klupi koji su razina prvih 11 cisto iz razloga potencijalnih kartona i ozljeda.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sto se tice onog Pjace prije odlaska u Juve mislim da ta klasa nisu niti Vidovic niti Stojkovic, sto ne umanjuje njihov potencijal. Mladi Pjaca je bio zivotinja, s brutalnom ekspolozivnoscu, driblingom i motorikom, a i realizacija mu je bila vrhunska. Da nije bilo one idiotske ozljede on bi po meni bio sigurna svjetska klasa. Ova dvojica imaju potencijala, ali su iz mog rakursa level ispod njega.scooniepenn

    Jei ga, Pjaca pri odlasku u Juve je bio zvijer od igrača, nije bezveze toliko plaćen tada. Razina više od svih poslije njega uključujući i Oršića i Ivanušeca, o Vidoviću i Stojkoviću da ne pričamo.
  • morales
    128
    tako je,bolje da nam se i desi slucaj viška igraca nego manjak ko prosle sezone
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Zapravo previse/premalo se na kraju svodi koliko Igor istinski planira rotirat.
  • Maximo
    279


    Mene podsjeća na Kastratija, bez brzine :lol:
  • mali M
    3.5k
    lako je proglasit Buljata boljim od Ljube nakon raubanja sezone na beku.. mada se i bez obzira na to ne slažem. Bulat mi je (za sada) još uvijek previše alibi igrač. tu i tamo se usudi nešto napred dodati ali ostalo... Ljubo stalno odigrava prema naprijed i vuče prema naprijed, odvlači igrače, a voli i šutnut.. Od Bulata smo vidjeli 2 udarca u 10 utakmica valjda...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ljubo ima onu Ademijevu karakteristiku da voli ici u zavrsnicu. Fizickih kapaciteta mu ne nedostaje, decko izgleda sretan ovdje i uvijek daje sve bez obzira na poziciju. On ima potencijal bit dugorocno ovdje, a njega je i sam Ademi oznacio kao nasljednika. Naravno, nije on jos ta razina, ali moze bit, ne fali mu doslovno niti jedna karakteristika dok za Bulata kolaju price da ne voli trenirat..
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Vidović zvuči kao dobra ideja!


    Čisto po statistici, odradio solidnu prvu profi sezonu u karijeri, sa konkretnom minutažom. mislim... nije lako kao klinac zabiti 4 gola u nizozemskoj ligi i to igrajući za Vitesse koji je prosječna momčad i završi sezonu sa negativnom gol razlikom.

    Ne može se puno izgubiti njegovim dovođenjem.
    Nešto će isporučiti sigurno...
  • Dinamouberalles
    128
    Po meni bi trebalo probat realizirat svu trojicu
    Vidovića , Kacu i Stojketa (eventualno ostavit jednog na posudbi )
    Bez obzira sto govore o “kako ćemo ih razvijati “
    Sljedece godine ode baturina i imat ćeš koliko toliko uigranog igrača na toj poziciji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.