• zagr
    505
    ekipa jel onda fakat ukrajinac potpisuje il?
  • emilperska
    3.4k
    Ako ne okrenemo trend, gadna sezona bi mogla bit.. Ova ekipa bez Petka, Sutala i Ivanuseca je rang Osijeka, a nekako ne mogu ne zamislit da bar 2 od 4 nositelja odlaze, pogotovo bez LP koju s ovom igrom necemo ostvarit. Sirine zasad nemamo te iskreno nisam siguran da ovih 14-15 igraca sta Biscan koristi moze ritam srijeda nedjelja dugo izdrzat. Do te mjere da mislim da je Istru trebalo odgodit dok ove nove ne uigramo pa da sirinu dobijemo. U ovoj ekipi ima bar 3 igraca koja nisu za ovu razinu (Ljubo bek), a i nekako mi krvi fali. Najlakse je Simica okrivit, ali netko je prije njega nakrcao klupu igracima masne pare koji ne sluze icemu
  • Ivanmtk
    690
    bez panike. Bit će to sve dobro. Roster će se proširiti sa Kanekom, Titraouijem, Mykhaylichenkom, Kačavendom i Stojkovićem. Petka zadržati, Šutala prodati, obavezno. Ljubo u sredini će donit energiju i agresiju koja nam fali. Za Livakovića ne znam što bi rekao. Ne bi volio da mu ta priča o transferu napravi toliki uteg, a to je očito na početku svake sezone tako. Livaković je najbolji golman u povijesti kluba, ali mislim da glavom, trenutno, nije tu. Slično vrijedi i za Ivanušeca. Nakon onako bolesne polusezone, ove dvi utakmice prosječan. Ovakav zamijenjiv, onakav proljetos ne.
  • Lynx17
    2.7k
    Koja panika. Koja nepotrebna panika.
  • Dinaminjo
    564
    Koje mi komplekse imamo od jedne tekme, a sto bi tek da nismo prvaci 18 godina..

    Mene je ovaj l bek razveselio kao malo dijete.
  • Lynx17
    2.7k
    https://gianlucadimarzio.com/it/fiorentina-obiettivo-murillo-del-corinthians-per-la-difesa

    - Fiorentina sanja o Sutalo, pratu ga vec 3 godine ali cijena stalno raste
    - blizi je Leipzig, koji je zainteresiran, kao zamjena za Gvardiolu
    - Napoli su takoder jako zainteresirani
  • Patak
    2.3k
    Dosta smo prodavali, evo samo pogledati koji su nam igrači otišli prošle godine. Tu se piše rampa za sve osim Šutala. Šutala da prodamo smo 20 % slabiji sa nikakvim izgledima da ga zamijenimo. Drugi Šutalo ozlijeđen i pitanje je kad i kakav će se vratiti ali i da je u najboljoj formi nije razina Josipa. Bernauer veliki upitnik, Perić sklon ozljedama bi nam bio najbolji stoper, Perković je oš zelen. KTC otpisan, Lauritsen prodan prošle sezone. Ristovski, nije mu prirodna pozicija, itd...
  • Šteco
    530
    Ovo je sve rezultat onog sto kasnimo mjesec dana s pojacanjima....zato kaj se natezemo za par stotina tisuca eura...to sam govorio od pocetka...jbo ih vise pregovaranje i dogovaranje! Od svih silnih igraca nama samo jedan u klubu i taj doveden ko prinova.....Orc123

    Treba nam sirine..koji k..ac akp se dogovoeio Kaneko, to se rastegnulo u pm na 2tj, cekamo s pojacanjima i to nam je kazna ...ovo je drek ..koga da stavi? drmica? Topica? Sredini nemamo zamjene! Ljubo se dere na beku umjesto da igra u sredini pa da umjesto njega udje Bulat! Koga ce staviti?Orc123

    Japanac je trebao biti u Zg! A ne da se to razvuklo u pm....ovog Ukrajinca sutra rijesiti! Ljubo u sredinu da dijeli minute sa Bulatom! Ocekujem sve to do ponedjeljka!Orc123

    U roku sat vremena tri ista posta. Kao što mi nekad uvjetujemo ostanak igrača koji tjedan duže, tako su možda i u Japanu za Kaneka. Možda je i sam igrač tako htio dok ne riješi svoje privatne stvari. Kao i za druge igrače - niko ne želi odmah na prvu prodavati dok ne ispita tržište i interes za igrače.

    Ukratko, mnogi su ovdje revoltirani zbog poraza jučer. Da je Petko zabio mi bi jučer uvjerljivo slavili. To je i sam Leko rekao. Ili da Livi nije onako kiksao, pa okrenuo igru h krivom smjeru. A u pitanju su dva od četiri "repstativca" i najbitnija igrača koje imamo u rosteru. Da smo dobili, drame ne bi bilo.

    Igrači dolaze kroz koji dan i sve će biti u redu, a sadašnji kadar je u stanju osigurati grupnu fazu Europe i osvojiti prvenstvo.

    Koja panika. Koja nepotrebna panika.Lynx17

    Potpis.
  • mali M
    3.6k
    Baš i ja gledam i nemrem se načuditi, mada... Očekivao sam od dežurnih kritičara ovakve reakcije nakon prvog poraza pa ne znam zapravo što me tako uznenadila reakcija nekih.. svi ste sve napisali, ajmo dalje i ne gubiti sna zbog glupe pogreške...
  • Facke
    2.3k
    Strahota kak neki dramiju zbog jednoga poraza. Ko da je prvi put da smo od blitvara zgubili. Evo transferi su vu najave , igraci budu dosli, a mi smo si za poraz jucer sami krivi. 74 minuta nam Hajduk nije mogel absolutne nis, v prvem polovremenu nisu znali de je lopta. A tu se drami kasniju pojacanja ove one. A sami Hajdukovci priznali da su na srecu dobilo. To je nogomet i to je nekad jednostavne tak. Ja sam stime kaj sam scera videl zadovoljen. Mozda je mogel Biscan napraviti druge zamjene ali to je na kraju njegova odluka. Evo ak sad dojdeju Kaneko, alzirec plus ovaj ukrainec i jos k tomu dogovarame u ponedeljak transfer s ova dva mlada igraca Lokomotive cemu panika? I plus jos oceme kupiti Freya. I sad se tu panicari zbog jednoga poraza. Kaj mislite kak je hajdukovcima koji 18 let cekaju da budeju prvaci? A tu je za neke smak sveta kaj sme zgubili utakmicu i to zato kaj sme fulali penal i njima poklonili gol za 1:1. Da s kornera primis se moze uvijek desiti.
  • CastAway1986
    884
    Više bi nam posao Bakrar nego tromi Frey neznam što se toliko nakačili na njega
  • Beowulf112
    301
    Ukrajinac,Kaneko i Tittraoui zvuce dobro za sada...jos da je zadrzat glavne igrace..neznam za Stojkovica..nisam pratio uopce lokomotivu
  • Patak
    2.3k
    Stojković je bomba za ovu trojicu, jedan od najvećih potencijala u Hrvatskoj. Ovisi kako će se adaptirati i razvijati ali nekako ne sumnjam u njega da ako dođe da će biti nositelj Dinama za godinu dvije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.