• og1986
    2.9k
    Jutro nakon.... Ništa.

    Imamo vremena. Još nije počeo ni osmi mjesec. Gdje je još gospa Šimiću, kaj ne ?
  • Orc123
    5.7k
    Nitko nije pljuvao ili bar ja nisam pljuvao igru i igrace, ni trenera Biscana! Onako vruce glave covjek svasta bi izgovorio i ponekad se pretjera ali....Sve sto sam napisao je argumentirano i potkrijepljeno cinjenicama. Cinjenica je da svaku tekmu padamo nakon 60 min, svaku pripremnu smo tada pali nakon cega se i mijenjalo i nije bilo nista drugacije. Jucer smo pali isto tako, proslu u superkupu isto tako. Znaci iz ocitih razloga padamo a to je jer nemamo dovoljno kvalitete na klupi i fali sirine, nesto sto trener naglasava vec od pocetka priprema. Nikakvo pljuvanje nego realnost i nisu ovi u Upravi svete krave da ih se ne propituje jer taj posao trebaju odraditi. Nadam se i da ce ga odraditi ovaj tjedan jer je krajnje vrijeme. Sto se tice igre mi smo Hajduk pregazili do penala ali nakon toga palo je samopouzdanje momcima i trebala je neka nova energija. Ocito Biscan ne vjeruje nekim igracima s klupe i nije ih uvodio...jucer Drmic izgledao ko veteran, a Topic u superkupu ko kadet....jbg fali nam sirine i to ce se ovaj tjedan nadam se promijeniti.
    Ne zelim da Biscan ispadne zrtveno janje nakon par mjeseci jer je detektirao problem prije pocetka priprema. Biscan je odlican trener i vidi se da ga momcad prihvaca i da igramo dobar nogomet. Razlika je da je Hajduk imao poticaj s klupe jer su doveli 5 pojacanja...
  • NitkoBitan
    13.3k
    "Ako se Dinamo uspije plasirati u grupnu fazu Lige prvaka, zaradit će ogroman novac pa neće biti pretjerane potrebe za izlaznim transferima."

    Ajde hvala Bogu da sam i ovo u medijima procitao. To realno svi znamo ali eto o tome i ne pricamo. Kaj se tice medija prica o ostanku cetvorice reprezentativaca bas i ne donosi klikove.
  • obelix
    86


    A Kaneka, Mykhaylinchenka i Tittraoiuja si pratio?

    Svakako nam fali širine, ako se dovede 5 igraca, ne bi smjeli prodati vise od 2 u nadi da Ce Emreli, Drmic, Bockaj i Mauro dobivat vise prilike, osobito HNL. I prodaja Šutala bi nas najvise unazadila po meni
  • emilperska
    3.7k

    Bravo, najvise mi je zao Biscana jer iskreno nisam siguran da ovaj kadar moze igrat srijeda nedjelja srijeda, a igraci s klupe ne mogu dobiti Goricu i Istru samostalno, to smo vidli i vise puta na proljece pa i na jesen. Sad zamislite situaciju da se ne dobije Istra i neko mucenje s Astanom, da li bi preko medjugorskih piskarala krenulo propitkivanje svega, pa i Biscana?
    I malo sam jucer gledao Biscanove reakcije s klupe u U21 i Rijeci i Olimpiji, nigdje nije imao problema s tim! Znaci ovim igracima tipa Bockaj, Menalo, Emreli ne vjeruje opce ili salje upravi opet poruku da ih ne smatra ni igracima rotacije. Japanac i Alzirac nisu registrirani za Astanu, a protiv Istre mogu rotacijski pomoci, ali pitanje je koliko adaptacije njima treba, ugl potencijalno gadna vremena slijede ako nas ne krenu rezultati..
  • emilperska
    3.7k
    I tu svi vrtimo kalkulacije kao da svi ostaju, samo jedan odlazak tipa Petko ili Sutalo, rusi i to malo stabilnosti sta imamo..
  • Krizy
    38.2k
    Update, 95 igrača u ovoj godini :rofl:


    Golmani:
    Grbić, Čavlina, Labrović, Ivušić, Horkaš, Vidovšek, Zelenika

    Desni bekovi:
    Manea

    Stoperi:
    Bernauer, Sosa, Ghram, Günter, Sazonov, Erlić, Jedvaj, Barišić, Jelenić, Ratnik, Sviatchenko, Omeragić, Dulanto, Arboleda, Satka, Franco, Faye, Iorfa, Santos

    Lijevi bekovi:
    Mykhaylichenko, Barišić, Mensah, Pires, Ramirez, Auer, Wagner, Björkan, Kornienko, Amavi, Sinkgraven, Azarovi

    Zadnji vezni:
    Ademi, Kamara, Colombatto, Titraoui, Agoume, Kaba, Žaper, Šunjić, Hodža, Cokaj, Gbane, Colorado

    Središnji vezni:
    T. Halilović, Gojak, Vencedor, Adeline, Rog, Toköz

    Ofenzivni vezni:
    Stojković, Kačavenda, Krivak, Khaoui, Verschueren, Kleinheisler

    Desna krila:
    Kaneko, Bouzida, Tekpetey, Pašalić, Parris

    Lijeva krila:
    Vidović, Wolf, Boulbina, Oršić, Fruk, Pjaca, Almazbekov, Hoxha, Kramarič

    Napadači:
    Okereke, Morelos, Pierrot, Mierez, Brodić, Frey, Satriano, Vipotnik, Frigan, Beljo, Šimić, Sissoko, Bakrar, Ikwuemesi, Latte Lath, Rrahmani, Robertha, Isaac
  • Orc123
    5.7k
    + Omeragic
  • Orc123
    5.7k
    Jel se zna ista, jel bio ovaj jucer na Maksimiru? Germanijak pise da je obavio lijecnicki u poliklinici Agram!? Nisu valjda to tak samo napisali ako nemaju neku info.....zna li tko kaj vise?
  • og1986
    2.9k
    Čini se kako je kaneko fulao presjedanje aviona, a ovaj Ukrajinac se izgubio u zagrebačkim ulicama.
  • Rex Ramae
    2.6k
    Talijanski Tuttomercato piše kako je Fenerbahče odustao od Livakovića te da je taj transfer propao zbog drugog Hrvata - Ivora Pandura. On trenutno brani u Hellas Veroni i navodno je postao nova želja šefa Fenerbahčea Alija Koca. Pandur će biti povoljnija investicija od Livakovića, za kojeg bi Fener morao izdvojiti 10 milijuna eura.
  • emilperska
    3.7k

    Lacika ti fali :lol:
  • Orc123
    5.7k
    Nek nama samo Livi ostane ....on je svoju pogredku vrati obranivsi od Ofoea udarac koji je bio strasan....ofmah potpisujem da ostaje ...
  • Rex Ramae
    2.6k
    200w.gif?cid=790b7611coht5656ur0zu7qtbevvompg3t8rn4n21bn05n9w&ep=v1_gifs_search&rid=200w.gif&ct=g

    Nevistić nakon što pročita da Livi ne ide u Fener
  • BBBaranja
    2.1k
    Naravno da nam Livi treba ostat,kiksao je jučer i šta sad,nema ga potrebe razapinjat isčupao nas je puno puta..
    Za jučerašnji poraz po meni kriv je Bišćan..
    Ali glave gore,tek je počelo idemo dalje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions